Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
15. jún 2011

@petusko to vypadá super, děkujeme za postup. Čím jsi barvila???

jakelina
15. jún 2011

@udada můžeš použít a lep vodou nebo alkoholem

mizulienka
15. jún 2011

@udada jasne, vsetky torty co sem boli pridane boli zdobene hmotou 🙂 a lepit vodou 🙂

katy1979
15. jún 2011

@tica podla mna zavisi od velkosti. teda od rozmeru. pre kolko to chce ludi ci ake to ma byt velke.
ja som naposledy robila na velky plech. tri platy, parizsky krem a ovocie a mala aj s potahom 7,5kg.

alti
15. jún 2011

@udada na první dortičku moc hezké!!! 🙂 Šikulka

petusko
15. jún 2011

@jakelina praskovou perletou, narychlo som to tam rozfukla 😅

eliska22
15. jún 2011

@petusko pozerala som fotopostup, je super 🙂 určite vyskúšam 😉

katy1979
15. jún 2011

@petusko postup ulozeny. urcite vyskusam.

tica
15. jún 2011

ešte ma napadla jedna otazka som tu pisala že či nemate niejaky recep na orechovu plnku ... ale teraz ma zase napadlo že čo dať pod tu orechu plnku lekvar alebo len niejaky liker alebo čo?
poraďte

@petusko super postup keď človek chce tak si najde sposom aj bez tych original formičiek vytvoriť krásnu orchydeu a ty si si ten sposob našla skláňam sa pred tebou 😉

dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana124
15. jún 2011

@adka_praha prečo tak skromne veď tie tortičky sú krásne 🙂

mrka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
broucek2
15. jún 2011

@reruna déky, vyukouším. U nís všichni mají rási mandlové aroma, tak proto jsem dělala s mandlovým s to mi přišlo, ýe se k citronu nehodí

dm1
15. jún 2011

ja nedavam ziadnu aromu do MMF. na zaciatku som davala citronku ale mala som pocit ze sa nehodi ku vsetkym plnkam neviem.... mozno len moj pocit ja aj tak potahy nejem 😉

mrka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamps
15. jún 2011

@petusko postup je super, vďaka 🙂 🙂 🙂

vlada111
15. jún 2011

@tica ja by som dala kyselkavý lekvár. Orechová plnka je sladká a lekvár ju osvieži 😉

dada78
15. jún 2011

konečne sa mi podarilo stiahnúť fotky z oslavy narodenín nášho Maťka, sľúbená krtková torta, inšpirovala som sa jednou tortičkou z TOM 😵 robila sa výborna a keď ju Maťko zbadal tak len mu svietili očká, to potešilo najviac 😵
idem pokukať tie skvosty čo ste popridávali 😵

lukika
16. jún 2011

prosím vás dakedy som tu videla link na punčovú tortu ona mala vo vnútri také pásiky alebo čo tak pekne vyzerala nemáte to niektorá uložené otáznik a dobrá bola chuťovo kto ste ju robili otáznik

katulkaaaaaa
16. jún 2011

ahojte torticka na dnesne stretko augustoviek 🙂

alionuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alionuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alionuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukika
16. jún 2011

@alionuska alebo baby ktoré viete prosím vás kde zoženiem tú obrubu na tej torte v pečení hrou som ju nevidela a ako sa robia tie kvietky biele pri ružiach to je na to nejaké vykrajovátko otáznik nejde mi sem vložiť tú tortu je tu na strane 1042 posledná torta od alionušky tie poschodové srdcia prosím poradte chcem si tú obrubu objednať a ak treba aj formičku na tie kvietky chcem robiť mamičke k 60

dm1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dm1
16. jún 2011
lukika
16. jún 2011

@dm1 diky moc a nevieš prosím ako sa robia tie malé biele kvietky otáznik je na to formička otáznik a na niektorých torách som videla že z nich vytrčajú akoby piestiky to sa dá kúpiť