Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

beruska2x
28. jún 2010

@vinka me se taky libi, urco to nekde pouziju 😉 male je navic vzdy hezke ne 😀

petusko
28. jún 2010

a na kolieska uz vobec nebol cas, tak som tam capla cokopiskoty 😀

beruska2x
28. jún 2010

@petusko vau krasa 😉

petusko
28. jún 2010

@beruska2x dakujem 😉

vinka
28. jún 2010

@petusko že mini a má skoro 4 kilá.No super.Krásne autíčko fakt 🙂 🙂

vinka
28. jún 2010

@beruska2x nie vždy všetko malé je krásne 😀 😀 😀 😀

petusko
28. jún 2010

@vinka no nejako sa mi to zvrhlo 😀 zajtra musim poroznasat po rodine, lebo netusim kto to bude jest 😅
a aj tu sa to zvrhava asi, ale som za, cim vacsie, tym lepsie 😀 😀 aj ked netusim, o com sa prave bavite, idem precitat 😀

petusko
28. jún 2010

aha, tak masle, v tom pripade beriem spat, radsej mensie 😅

beruska2x
28. jún 2010

@petusko pockej prijdou na oslavu a jeste ti dort nebude stacit 😉

vinka
28. jún 2010

@petusko hej o mašle.Len ja som napísala,že nie vždy všetko malé je krásne 😀 😀 😀

beruska2x
28. jún 2010

@vinka ty se nezdas 😀

bianca
28. jún 2010

deeeeeeeeeecka ahoooooooooooooj

ja som taka happy ze az.Kupila som dnes u nas v Bille.masinku na plastelinu.Uz si mozem vytlacovat co chcem.Uz nech sme prestahovany lebo sa z toho asi osypem.Skusala som sprfavit srdieckoveho hadika a naaadhera.Normalne to vidim ako to budem davat okolo spodku a uz nebudem musiet nic sulat

bianca
28. jún 2010

aha aj ked formicky su trosku ine

sisa.b
28. jún 2010

ahojte,
bianca, hod nejake foto tej tvojej masinky 🙂

baby, mne ten mramorovy moc nechuti, je ako babovka 😒 nemate nieco lepsie? lebo na klasicky piskot miniem velmi vela vajec - na tu kittynu som minula 22 😝

sisa.b
28. jún 2010

bianca, to vyzera dobre 🙂

vinka
29. jún 2010

@bianca moja a kolko to stálo?Idem aj ja do billi 😀 😀

bianca
29. jún 2010

@vinka 5 ecka...ja tu tvorim ako diva 😀 ale zatial len s plasteliny

vinka
29. jún 2010

@bianca u nás v bille to nemali.Ani nedostali také niečo ☹ ☹ ☹

daniz
29. jún 2010

ahojte, vinka, dostať to aj v Tescu.

vinka
29. jún 2010

Hej Alionuska to raz spomínala ale u nás to nemajú.U nás niet asi ničoho. 😠 😠

lussy23
29. jún 2010

Ahojte. Chcela by som robiť neterke tortu - lienku. Ale neviem, z čoho mám urobiť bodky. My v škole používame takú plastickú čokoládu, ale tá sa nedá zohnať. nemáte nejaké typy?

vinka
29. jún 2010

@alionuska ešte som sa chcela opýtať pláty si piekla na plechu.A ked si robila to 3 a pol kilové auto ako si rezala pláty.Po šírke alebo po dlžke.Bude málo ked dám po šírke? 😕 Chce také väčšie aby malo 3-4 kg 😝 Babo rad 😀 😀 😀

beruska2x
29. jún 2010

@lussy23 bud z hmoty a nech je uschnout nebo bych namocila do cokolady paratka 😉 nechala uschnout a nakonec nabodla kulicku 😀

@vinka automanie vid 😀 u nas je 27 ve stinu tak mozna vecer neco zkusim, ted ani naaahodou 😉

sloniiicek
29. jún 2010

@lussy23 - ja osm si normalne z ciernej hmoty vykrojila koliesko a troska namocila do vody a prilepila na lienku.

sloniiicek
29. jún 2010

@beruska2x - dakujem. 😀 ta bola pre svagra. tiey je velky cyklista. 😀

petusko
29. jún 2010

ahojte baby, odkial si objednavate gelove farby? a dostat aj ciernu? lebo som zatial nenasla. chcela by som si objednat aspon tie zakladne, na peceniehrou som nasla dokonca set lubovolnych 8 farieb za 15,12 €, len tam nie je v ponuke cierna 😖

sloniiicek
29. jún 2010

@petusko - ja objednavam na pecenie hrou. maju tam dobre ceny. ale ked si das stranku www.tortyodmamy.sk tak vpravo dole je vela firiem. aj ten T-formax co objednavam ja.

beruska2x
29. jún 2010
beruska2x
29. jún 2010

@petusko cernou maji urcite samostatne taky, ale holky rikaly ze delaji tmave modrou + kakao 😉

petusko
29. jún 2010

@sloniiicek dakujem, idem este popozerat 🙂 😉