Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
19. sep 2011

@ikula2 Děkuji..🙂

vlada111
19. sep 2011

@dm1 tak tomuto nerozumiem. Mne zistili pred OP nejakú nezrovnalosť na srdci a aj tak ma operovali. Aj konkretizovali tie zlé výsledky? Prečo to môže byť? Ja toto nemám rada, nič človek nevie a hneď pchajú lieky 😠

dm1
19. sep 2011

@vlada111 no aj v Ilave povedali ze by nas operovali normalne zalezi od anesteziologa.... no ved uvidime co nam povie nas obvodak. Ide hlavne o to ze nam operacia vobec nesuri kludne moze s tym byt tak preto to radsej odlozili

inak mala som mat 2 tyzdne tortove volno uz som teraz rozmyslala ze sa unudim ked sme doma teda 😅 a uz mam predsa jednu tortu na sobotu

bzucinka2
19. sep 2011

@katulkaaaaaa ja som priliepala stuzku len na koncovh obojstrannou lepiacou paskou 🙂
@dm1 no to je super, ale presne ako pises jeden doktor povie , ze to nic nie je a je to v pohode a pre druheho je to problem, akoze radsej byt doma ako by sa malo nieco stat, ale je to na porazenie, ze sa pripravis aj psychicky a potom nic ☹

bzucinka2
19. sep 2011

@dm1 ty nezahalas nikdy 🙂

peroli
19. sep 2011

moje dnešní dceři k narozeninám.. ale teda vůůůbec nejsem spokojená 😒 na boku mi to prasklo, tužka nechtěla psát, za boha jsem nemohla najít žehličku, sluchátka se mi nedařila, drátek ze sluchátek se mi přetrhl, atd atd.. ale Lindě se to líbí 😅 😀

kvisadlo
19. sep 2011

@kvisadlo jaj musim opravit...nie rumova ale mandlova aroma...ved to je jasne...xi

jakelina
19. sep 2011

@peroli super se ti povedl.

mrka2
19. sep 2011

@peroli parada! hlavne je,ze sa dcerke paci,no nie? 😉 a je naozaj perfektny! 🙂

peroli
19. sep 2011

@jakelina @mrka2 holky fakt děkuju 😵 až na ty vypsaný nedostatky se kupodivu i podobá mojí představě 😅 😀 🙂 🙂

petusko
19. sep 2011

@katulkaaaaaa ja stuhu vzdy podliepam obycajnou priesvitnou lepiacou paskou. Potom to tou podlepenou stranou dam na tortu, stuha ostane pekna, nenavlhne a nevlni sa. A tiez spajam spendlikom.

vlada111
19. sep 2011

@dm1 si zlatá, ale nepreháňaj to, možno to tak má byť, aby si si oddýchla 😉

paja.o
19. sep 2011

ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla. Nějak nestíhám a druhý prcek mě pěkně zmáhá 🙂 Chtěla jsem Vás poprosit o radu nebo o návod, jak udělat chlupatého plyšového medvídka. Děkuju moc 🙂

mrka2
19. sep 2011

@paja.o aha, tehulka a aprilovka 😉 blahozelam. chlpy sa robia tak,ze si vezmes male noznicky a strihas do kriza.

jakelina
19. sep 2011

@mrka2 a ty to snášíš dobře??? Je ti špatně atd...??? 😀

mrka2
19. sep 2011

@jakelina mne je ku podivu dobre, len kavu nemozem ani vidiet - pred tym som bez nej nemohla byt. a nesmiem byt hladna,lebo potom mi je zle,ale inak dobre,dakujem 🙂

zlatat
19. sep 2011

@dm1 krásna tortička a dúfam,ž e tie výsledky sa vám zlepšia a budete môcť nastúpiť na OP

Holky chcem sa vás opýtať, ako by ste namiešali vojenskú zelenú? Uvažovala som dať do zelenej hnedú, ale neviem, či by to bolo ono. Mám na nedeľu robiť tortu s modelárskym lietadlom a chcú poťah vojenskej zelenej - no ja by som asi zvolila modrý a obláčiky, akože lietadlo letí, ale keď to tak chcú 😖 čo už.

peroli
19. sep 2011

@zlatat já bych asi udělala zvlášť zelenou, zvlášť hnědou a pak je do sebe jen hodně jemně zamotala (jen tak jednou dvakrát) a hned rozválela... ale to by asi bylo spíš maskáčový, a to asi nechceš, že?

zlatat
19. sep 2011

@peroli práveže to nemá byť maskáčové

peroli
19. sep 2011

@zlatat tak pak asi stejnej postup, jen té hnědé bych dala hodně málo a pořádně to prohnětla

paja.o
19. sep 2011

@mrka2 @mariann2 děkuju moc 😉
@mrka2 jééé, máme vlastně úplně stejný termín 🙂 gratuluju 😉

bzucinka2
19. sep 2011

tehulky gratulka vam 🙂
@paja.o
@mrka2

lussy23
19. sep 2011

@peroli - nádhera

broucek2
19. sep 2011

@paja.o @mrka2 gratulace k těhulkování
@paja.o medvěda jsem stříhala jedním směrem nůžkami a dopadl takto. Už jsem neměla nervy a čas si s níám víc hrát. Dokončovala jsem ho asi ve 4h ráno.

peroli
19. sep 2011

@paja.o @mrka2 ještě je sice brzo ale taky potichounku gratuluju 🙂 🙂 a přeji kluky jak buky.. 😵 😀 ať to poznáte i z té druhé stránky 😉 😀 😀

peroli
19. sep 2011

@lussy23 děkuji moc 😵

peroli
19. sep 2011

tady ještě na řezu

pipka
19. sep 2011

moja dnesna rychlovka pre decka na oslavu so susedkami 😵 zjedla sa skoro aj s tou papierovou deckou 😀 😅 😀

pipka
19. sep 2011

@peroli mnaaam, no hned by som si dala 😉 podla mna je dokonalaaaa, uz hudbu pocujem, ked na nu pozeram 😎