Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
28. máj 2012

pozeram, ze pisem ako tatar🙂.to je tak, ked robim tri veci naraz🙂

abriela
28. máj 2012

@mamina1978 wau, nadherne kremove torty. Urcite nieco vyskusam.

mamina1978
28. máj 2012

@mariann2 Tak teda ja som nasla mojho favorita inspiracia z internetu......tento klobucik je nadherny kuk 😵 😵 😵 😵

hejdita
28. máj 2012

ahojte dlho som tu nebola 🙂 ale potrebujem radu zkuseneho 🙂 kolko si mam kupit cokolady na cokoplastelinu aby som s nou potiahla tortu a hlavne aby to nebolo priliz tenke cize aby to malo aspon 3mm ten potah .... priemer 20cm 🙂 dakujem 😵

maca77
28. máj 2012

@zuzana124 krásne obrázky si tu dala... asi si zopár do zálohy uložím 😉 🙂

lifinka
28. máj 2012

@bzucinka2 děkuji Ti, přeci jsem se dočkala 😀 😀 😀

karaa
28. máj 2012

@alenv v cechach robi kurz este p. Libusa Zacalova, ale tiez kvety. Tu mas aj kurzy rozpisane, na jeden som prihlasena, tak ti potom mozem napisat, aky kurz bol.
http://www.peceni.info/content/k-u-r-z-y-modelo...

a krasne torty na inspiraciu davate. ak by niekto mal nieco pekne na temu knazske primicie, prosim pridajte. alebo staci tema "pre knaza", lebo ja som zatial nic extra nenasla.
@mamina1978 @peroli @zuzana124 ...... urcite nieco najdete, ze 😉

dm1
28. máj 2012

@hejdita sice ju pouzivam casto ale ja si vzdy urobim radsej viac lebo ona nieje taka natahovacia ako potahovka lepsie sa mi potahuje ked je rozvalkaneho viac. skus sa kuknut aka je hruba coko a opticky ked das 2 coko vedla seba tak budes mat aspon taku hrubku potahu - teda aspon ja to tak robim 😝

mamina1978
28. máj 2012

@karaa a na tejto torticke, ked by si nedala nevestu so zenichom, tak ten kostolik z oblatok je tiez zaujimavy kuk 😉

karaa
28. máj 2012

@mamina1978 dakujem, tento je krasny, nasla som ho aj ja, len zatial tam nechcu text... ale urcite z neho nieco pouzijem 🙂

karaa
28. máj 2012

@mamina1978 a kostol nechcu, to som zabudla napisat, lebo to som im piekla, ked mali v tej istej farnosti posviacku noveho kostola

mamina1978
28. máj 2012

@karaa vies...... ja nie som moc na nabozenske, tak ti budu musiet ostatne kocky pomoct, ja mam len tieto dve inspiracie 😉

karaa
28. máj 2012

@mamina1978 dakujeeem 🙂

mamina1978
28. máj 2012

@karaa niet za co, ved som moc nepomohla 😉

karaa
28. máj 2012

@mamina1978 praveze pomohla, aspon viem, ze ako najkrajsiu si nasla tu istu co ja, cize az tak zle som nehladala 😉

janula.h
28. máj 2012

@karaa mne sa táto páči ale asi moc detská 😖 ale šak všetci sme ovečky http://bozkine-torty.webnode.sk/cirkevne-torty/...

mamina1978
28. máj 2012

@daducha Mne sa paci ta anjelikova,, so srdieckami´´, je to take jemnejsie pre dietatko 😉 😵 😵 😵

mrka2
28. máj 2012

@peroli prosim ta, nemas nejake vtipne svadobne? uz ked si taka macherka... krasne torty tu davas, uz som si tolko ulozila,ze zatrepem cely PC len s tortami 🙂

eliska22
28. máj 2012

kočky práve si objednávam drôtiky, chcem robiť 1x kvety na drôtiku, resp. brečtan 😝 viete mi poradiť aké číslo si mám objednať??? a ešte otázočka bol by aj postup ako na to??? 😀 😝
dnes mám len samé otázky 😅

mamina1978
28. máj 2012

@maca77 Ta tvoja jahodkova nadhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je bombaaaaaa 😵 😵 😵 😵
Mnammmm 🙂 🙂 🙂

aduskatt
28. máj 2012

dievcata, zmeni zeesan nejak chut kremu? uvazujem o kupe, ale bojim sa, aby nebolo citit krem umelinou☹

pipka
28. máj 2012

babulky ked si chcem kupit zehlicku na hladenie potahovky aku mam hladat? Radte...znacky, typy, cenu....secko 😉

dakovala 😀

mariann2
28. máj 2012

@pipka ja mám takú naobyčajnejšie za tuším 4-5€, z jednej strany je okrúhla, z druhej hranatá

aduskatt
28. máj 2012
pipka
28. máj 2012

@mariann2 aha no sak toto som tu riesila..ci tu hranatu alebo tu okruhlo-hranatu...tak uz viem 😉

vdaka 😉

pipka
28. máj 2012

@aduskatt dakujem, presne nad touto som spekulovala 😉

mishulle
28. máj 2012

tak jsem poprvé tvořila kartonovou podložku pod dort, no než jsem přišla na to, že spodní strana zůstává nepolepená, chvíli to trvalo 😀