Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
26. jún 2012

@dm1 kdyby jel někdo autem a měl doma ten malinký jednoplotýnkový vařič, tak jedině tak. 😉

anibas
26. jún 2012

@dm1 na každej chate už musí byť aj sporák, aj mikro, aj konvica, aj chladnička -

laura033
26. jún 2012

@dm1 🙂 hmm do rana mi nevesta priprala asi 10kg🙂 ale saty ma uz stuhnute skusim vybrat telo a to urobit este az🙂 potom pridam foto🙂 dakujem vam za rady🙂

eliska22
26. jún 2012

@pipka ja tiež sa hlásim 🙂

sisix
26. jún 2012

@lifinka ty blaho krasny, fakt sikovna. TAkto dobre to je te neumim. Ale naucim se. 😀 doufam

sisix
26. jún 2012

@lifinka aha a ty najdu jak, ja tu jsemm hvilku a jeste se tu moc nevyznam 🙂

mizulienka
26. jún 2012

baby ahojte,neviete nahodou, je niekde maslo v akcii? dik

pipka
26. jún 2012

ja nemam problem s nicim, mne len treba povedat co mam doniest, kolko komu zaplatit a je to 😎

potom by sme sa mali dohodnut aj co kto donesie na jedlo pre nas..a PITIE 😀 myslim okrem surovin na torty 😉

pipka
26. jún 2012

@mizulienka ja som minuly tyzden kupovala v Tescu za 0,89..ale neviem ci to este trva 😒

mizulienka
26. jún 2012

@simasa tatino mu dohovoril a chlapcek si vybral toto....nevedeli prist na to, preco chce tortu, ze domcek a bazen...a nakoniec zistili, ze preto, lebo chce ist k babke na vychod a oni maju domcek a zahradu 😉
ale ze tiez chce ist k moru, takze moze byt lodka a more 😉
dakujem ti krasne za inspriacie 🙂

mizulienka
26. jún 2012

@pipka pozerala som na zlacnene.sk ale nevyhodilo mi to v tescu...
neviete,kolko stoji maslo v lidli? tam je asi aj tak najlacnejsie ze?

dadka212
26. jún 2012

@mizulienka v tescu už netrvá tá akcia, v kauflande a v lidli som včera videla maslo za 1,15 🙂

dm1
26. jún 2012

@mizulienka aj ja som v kaufe kupovala po 1,15 eur a v letaku v tescu nam tusim prislo ze 89 centov ale nemam akosi rada to cervene maslo z tesca 😝

pipka
26. jún 2012

@mizulienka no to polske, cervene, stoji v lidli tusim 1,39 normalne ale praveze mne sa zda, ze v tescu je bezne za 1,29...aspon naposledy mimo akcie som ho tam tak kupovala 😉

pipka
26. jún 2012

@mizulienka ano ano..no do kauflandu malo chodim, tak to je dost mozne, ze tam je lacnejsie, tam mavaju dobre ceny 😉

dadka212
26. jún 2012

@pipka v tescu stojí 1,25 to červené maslo

pipka
26. jún 2012

baby POMOOOOOOOOOC 😅
teraz mi kamoska zavolala, ze potrebuje na sobotu rano Spidermana 😝 😝 😝 😅
jaaaa taaak nemusim tuto postavicku 😅 😅 😅 😀

akoze mam predstavu asi aku tortu..chce len klasika gulatu..ale neviem postup na figurku ☹
nemate niekto fotopostup na spidermana ulozeny?

Dakovalaaaa moooc 😵

pipka
26. jún 2012

@dadka212 dokonca...mne sa zdalo, ze nejak okolo 1,20..a cosi 😀 centik hore dole 😝 😅

ajka82
26. jún 2012

baby s PK, ja radsej neslubujem, ze by som vas zobrala, lebo ak budem musiet zobrat deti so sebou, tak sa tam vojde len jedna, lebo medzi autosedacky dozadu sa ledva zmesti moj zadok a neni to vobec pohodlne, byt tam prikvacena... uz som tak raz isla, ked sa inak nedalo...jedine este do kufra, ze by som niekoho pribalila 😝 keby nemohol tata strazit, ze pracuje, by som ich cestou vyhodila u mojich rodicov v dubnici

dm1
26. jún 2012

@pipka ja robievam podla toho druheho postupu co ti dala steva je super ide to lahko

ajka82
26. jún 2012

@mizulienka ja som kupovala min. tyzden v terne(cba, nie coop) ale neviem ci je este

pipka
26. jún 2012

@steva
@dm1 supeeer dakujem, pokladiky ste 😵 😵 😵

pripadne ak mate nejake inspiracie este na nieco jednoduche okruhle s touto "ohavou" 😅 😀

sem s tym 😀 😉

ajka82
26. jún 2012
dm1
26. jún 2012

@pipka ja som ju robila tusim 3x a stlae lne klasika biela potiahnuta, pavucina cierna na to spiderman, dole na obdove niekde mury otlacackou a pavuky

pipka
26. jún 2012

@dm1 este otazka...a tu pavucinu, co ma na tele..to kreslis alebo ako? myslis, ze to jedlou fixkou namalujem? alebo radsej gelovkou a sparatkom...ci? 😕

ajka82
26. jún 2012

@pipka ja by som ju "posplietala" zo sulceka- vytlaceneho o striekacky/extrudera

katy1979
26. jún 2012

@lifinka ty si sa zblaznila 600kc za 4kg tortu? to im platis tie torty ci ako? vsak to len material ta musi vyjst viac.

baby o akom stretku to tu meliete nejako som sa stratila. akurat som prisla na to ze nieco chcete zorganizovat v septembri. ja by som aj isla len neviem ci by som toho mladsieho nemusela zobrat so sebou.

a baby vyzera ze mi odisiel fotak to ako budem teraz torty fotit?

pipka
26. jún 2012

mam predstavu nieco taketo...len v gulatom, tak to hadam zvladnem 😅 😉