Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
19. sep 2012

@florentina máš len jedno dieťa - však ????? ked budeš mať viac - budeš rada, že niekam zdrhneš 😀 😀 😀 😀

eliska22
19. sep 2012

@florentina a ja si zase pripadám ako zlá matka, že sa teším, že idem preč a dva dni ich neuvidím 😝
myslím, že tvoje pocity sú normálne, keďže ideš preč 1x, ale neboj ona to zvládne a ty tiež 🙂 keď som prvý krát išla preč od malej aj to nie na celú noc, tak som stále kukala na mobil a zvládla to lepšie ako by som čakala.. 🙂

vlada111
19. sep 2012

@aduskatt no moja ale akože kedy si prídu? Pekne im povedz, nech o desiatej si prídu po ňu. To tam potom prídeme o druhej? 😎

dm1
19. sep 2012

@florentina jej prepac som to doplietla uz som dohladala ze ozaj simasa to bola 🙂

inak kocky vy uz stretko rozoberate a ja este nemam ani swap ani nachystanu cokohmotu na ruzu a ozdoby ani nic zbalene 😝

vlada111
19. sep 2012

@aduskatt o 10.15 som u teba 😉

lamps
19. sep 2012

@wera.g moc ti ďakujem za rady, no ja uvidím ako to s tým mojim pivom dopadne, ja tak nemám rada chlapské torty 😝 foto sem potom pridám, ak teda bude torta zverejniteľná 😀 😀 😀 Už som kázala mm kúpiť pivo - etiketu potrebujem a asi bude musieť kúpiť viac fliaš, pre prípad, že sa mi etiketu nepodarí pekne odlepiť z fľaše, tak mi možno pri robení tejto torty bude aj veselo 😀 😀 😀 😀

Babuľky ja sa tááááák strašne na vás na stretku teším 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a čím môžem prispieť ja keď prídem za vami?

eliska22
19. sep 2012

@anibas presne tak 😀 dnes som tie moje deti skoro pozabíjala, staršia je tiež doma je chorá, takže stále vreštia 😠
včera mi krpatá strčila do videa opačne kazetu, našťastie to mm vytiahol, dnes s nožničkami staršej dcére zastrihla do ruky, neviem nájsť moju novú kabelku a toho by ešte bolo 😅

florentina
19. sep 2012

@anibas jsi mě fakt pobavila
@aduskatt zvládnu, musím....a doufám, že i doma to zvládnou. Kdyby nešlo o to očko, tak nemám strach, to bych měla jen tu svou úzkost z odloučení, protože vím, že manžel se perfektně postará....ale teď navíc doufám, že dcerka nedostane nějaké reakce. Jakou nejraději bych, aby vůbec žádné neměla, to je jasné, ale pokud něco bude, tak doufám, že až ten příští týden...neb dcerka s teplotou aj. ...to už manželovi zase tak nevěřím 😅 ....ale to mu nebudeme říkat, ju 😀 ....
No holky už vás tu nebudu otravovat svými myšlenkovými pochody, děkuji všem za podporu a jdu se na to raději vyspat....dobrou

eliska22
19. sep 2012

@lamps dobrou náladou a ráno varíš tú kávu 😀 😀 😀

dm1
19. sep 2012

@pristela noooo neviem ci mozem potvrdit ze si bola stale ticho ja si to pamatam inak 😀 . A nejdes aj teraz na to stretko do TN? budeme tam mat az 2 chlapov jeden by mal doniest aj airbush som na to zvedava. len nevie s tym robit tak ideme hutat ako na to 😀

eliska22
19. sep 2012

@florentina z očkovania som tiež mala strach, to ťa plne chápem 😉

lamps
19. sep 2012

@eliska22 dobre súhlasím, kávu uvarím len si napíšte zoznam ktorá akú ľúbi - s mliekom, bez mlieka, nesku alebo zrnkovú? 😀 😀 😀 😀

aduskatt
19. sep 2012

@vlada111 no ja dufam, ze sa s nimi dohodnem tak okolo desiatej, len ja ju musim este dokoncit, tak aby som aj ja stihala.-)

eliska22
19. sep 2012

@lamps ráno nám to bude asi jedno 😀

lamps
19. sep 2012

@eliska22 😀 😀 😀 😀 no a ja budem mať pri niektorých z vás chaos v menách, takže menovečky pekne nalepené na viditeľných miestach 😀 😀 😀, aby som bola v obraze

pipka
19. sep 2012

@lamps budu budu neboooj 😀 😀 😀

pristela
19. sep 2012

@dm1 si ma mýliš s Nikou !!!!!!!! 🙄
hej , hej citala som ze sa bude skusat 😅 ale je to datum kedy idem brachovi na svadbu ☹ ☹ ☹ ☹ aj naposledy co bolo stretko tiez som sla tusin na moravu vtedy ☹ ☹ ☹ ☹ aach ☹ ☹ mne niesu nejak dopriate tieto stretka ☹ ☹ ☹

lamps
19. sep 2012

@pipka keď to ty hovoríš, už som kľudná 😀 😀 😀

anibas
19. sep 2012

@florentina také myšlienkové pochody má každá 😉 😉 😉 😉 len sa tvárime hrdinsky 😀 😀

mariann2
19. sep 2012

@florentina jasné, jasné, ja som sa len bála, aby som ich mala všetky, ďakujeeeem

dm1
19. sep 2012

@pristela aaale no je pravda ze nika kecala viac a lá karamelova zirafa 😀 ale ticho sme isto neboli. Len ja som tiez furt nieco robila tak nebolo moc casu verim ze teraz ho bude viacej 🙂

wera.g
19. sep 2012

@lamps ale vôbec nie je za čo 😉 a isto bude parádna, ako všetky tvoje prenádherné tortičky (hoci iná štýlovo), ale aj tak bude úúúplne super 🙂) jáj no vidíš, etiketa z piva ! to zase mňa vôbec nenapadlo, že tak sa to dá 🙂)) tak som to dala bez toho 🙂))

pipka
19. sep 2012

@eliska22 no jaaaak u nas...vidim, ze v aute bude o com kecat 😀 😀 😀 😀
ja si tiez pripadam ako taka krkavcia mat...ale ja sa uz fakt neviem dockat, kedy tieto dvere za sebou zavrem a to vrestanie dva dni nebudem pocut 😅 😝
normalne uz ratam hodiny do odjazdu.... 😀 😀 😀 ak by sa dalo, tak uplne kludne idem aj na dlhsie ako dva dni 😅 😀

eliska22
19. sep 2012

tak baby ja dúfam, že to stretko bude pohodové a nebudeme len marcipánu a tortám sa venovať, ale aj kecať a vínko popíjať 😉

anibas
19. sep 2012

@eliska22 ÁMEN !!!

eliska22
19. sep 2012

@anibas a môžem ísť spať 😀

ajka82
19. sep 2012

@mizulienka ty chodis cukor kupovat do samosky? 😀 ja som bola minule a ma skoro vykotilo, ked som videla cenu vyssiu ako 1,40 ...u nas v terne maju len polkilove za 1,38 kg ked zratam...ale kupovala som teraz v bille za 1,09 😉

pipka
19. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaj jak ma mm prave nasr...l tak som si tu hned naladu spravila 😅 😀 😉

aduskatt
19. sep 2012

@pipka co maju ti nasi dnes nasieraciu naladu?

pipka
19. sep 2012

@aduskatt jaaa neviem 😝 🙄 niekedy uz aj rozmyslam, ci sa viac tesim, ze vypadnem od deti alebo od mm 😠 😅 😝
dnes zas perlil...ale to je nadlhsie 😝 😝 😝