Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
9. nov 2012
mamina1978
9. nov 2012

@jakelina Jooooj , tak to teda muselo velmi boliet s popalenymi rukami robit torticku ☹ ☹ ☹ ☹ Prajem ti skore zahojenie, a setri si rucky aspon par dni v klude. Este ich budes dlllllho potrebovat. 😉
AAAAAAA torticka je bombovaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Neviem vobec pochopit ako si s takymi poranenymi rukami dokazala vytvorit taky skvost. mas moj obdiv......... 😵 😵 😵 🙂

levandulka3
9. nov 2012

@aduskatt som tušila že robím blbosť ja vymodelujem aj 7 a viac a cenu dávam stále za kilo, a ked je na svadobke napr. ako som na jenej mala 55 ruží potom aká je cena za ne dakujem

rapunzel1
9. nov 2012

Baby moje dobojované Ajka82 ďakujem za pomoc s fotkami uniforiem i sprejom, obe hotové, zajtra môžem odovzdať 🙂

ajka82
9. nov 2012

@rapunzel1 😵 neni za co, rado sa stalo a som rada, ze pomohlo 🙂

aduskatt
9. nov 2012

@levandulka3 to je na tebe, ja by som si minimalne za 50 ruzi dala zaplatit zvlast......🙂 resp by som to zohladnila pri dohadovani ceny torty. minimalne 15 eur navrch, ked si zratam, ze jednu ruzu urobim v priemere za 7 minut, tak 7*50 je 350 minut, co je skoro 6 hodin prace, tak si to vyrataj

aduskatt
9. nov 2012

@rapunzel1 ta policajna je paradna

levandulka3
9. nov 2012

@rapunzel1 super ale ked to je pre nadporučíčku tak tam máš chybu skratka je npor.

janula.h
9. nov 2012

@eliska22 tak moja na toto sa dá iba AMEN povedať 🙂 ako keby si opisovala dni u nás ☹

levandulka3
9. nov 2012

@aduskatt vdaka nabudúce budem múdrejšia

rapunzel1
9. nov 2012

@levandulka3 hm, ja som to skrátila ako slovo, ma ani nenapadlo, že to má svoju skratku, to aby som to šla prerobiť, len aby mi tam nezostal flak pod písmenom....

pristela
9. nov 2012

@rapunzel1 dievca mojo 😅 , ty si sa hodne zlepsila ako si sem prisla do temy 😵 😵 som ti vravela ze tu je super 😵 😵 fakt, ta uniformovana je suprova a aj potiahnuta skvelo!!!! 😉 aj babatkova jasne 😅 len este ťa presvedčiť , že trblietky na kvety ee ... 😝 este tak , ked je cisto biela torta tak jemneee poprášiť , ale inak nieeee.

pristela
9. nov 2012

Baby ja viem ze kazdy mame iny vkus, ale ked to je taka skoda , ked to vidim na tortickach/myslim aj inym holkam/krasne vymodelovane kvety ako živé 😀 a na šup na to trblietky a uz kvety spadli o 5poschodí nižsie na číňankovské umeliny za pár centov vo výpredaji ☹ .je to škoda vasej práce.

Inak zas nadherne tortuse, a konecne farebneeeeee , dusu mi dnes hladite az mam chut na torticku 😀
@pipka, žena moja nemozem ťa chváliť bo by si zas podrástla a mne zas komplexy z mojej výsky pribuidli 😅 😅 😝
@dm1 Dani mne sa tato tvoja paci viac 😀 😀 nez inspiracka, ta inspiracka je taka moc preplacana na moj vkus, strasne velaaaa tam toho dava , ale uzasne farby a vypracovanost majstra 😵
@gabina275s ak myslis okruhlu tortu a na tom prdelka v plienke +nozicky, tak to by mohlo byt ta prdelka naplneny mini korpus upeceny v miske , alebo zrezany a nozky bud len z hmoty alebo obalena puncovina hmotou , ale do toho pak zakrojit ako do torty ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

79zuzana
9. nov 2012

@1katuska73 neviem ci ti uz niekto odpovedal, to otvaracie salko nevar, moze ti to strelit 😲 😲 😲

pipka
9. nov 2012

@gabina275s tato plienkova ritka?

pristela
9. nov 2012

@pipka jaj , ja som to nemohla ani za svet násjť 😠 hold dobrááá si 😀 😀

pipka
9. nov 2012

@pristela saaaak tvoje druhe ja 😀 😉

pipka
9. nov 2012

@pristela ale ja to tiez hladala pod nazvom krstinova..a ja to ulozila ako "plienkova ritka" 😅 😀 😀

pristela
9. nov 2012

@pipka ja ju ulozenu nemam , takuto by som nechcela robit 😀 ktovie co je v tej plienočke 😅 😅 aach nemozem sa prinutit zdobit poslednu tortu- bielo-zlatu ☹ ☹ zas chcu take tie so stencilom aaach , tak tu sedim a hladám a kukám 😀 😎

pipka
9. nov 2012

@pristela premoooz sa...kvoli mne 😅 😀 ...budem na teba siiilno mysliet 😉
ak by sa ti ckalo...hod si mojitko 😎 😀

ja uz idem haji...uz mam toho za dnesok vyse hlavy 😉 ...aaale bubaciky zarobene...zajtra nebieham na Vianocne nakupy 😎

pristela
9. nov 2012

@pipka este provokuj 😀 bru noc , andelka , dufam , ze sa ti bude snívat o mne !!!!!!

pipka
9. nov 2012

@pristela ze vahas...o tebe ja mam zive sny denne 😀
sa uz na teba tesiiim....podrkoceme na chalupke 😉

rapunzel1
9. nov 2012

takže zmena z nadp. na npor., tak dúfam, že to bude už ok, díky za upozornenie.

lokalistin
9. nov 2012

@gabina275s tak normalne jeden okruhly korpus tu ritku v malej miske a nohy by som spravila len s puncoviny

rapunzel1
9. nov 2012

@pristela díky, mám dobré vzory a ľudí, ktorí aj pomôžu keď treba, a to veeeľmo pomôže. Aaaa trbliekty, no ja za to nemôžem, ale mne sa to zase hrozne páči, také živšie. a inú ružovú práškovú nemám 😝 😝 😝

rapunzel1
9. nov 2012

@gabina275s moja nejde to otvoriť, hodí len google

janula.h
9. nov 2012

na želanie podľa mojej torty 😀 a už iba 3 a .... 🙂

lokalistin
9. nov 2012

@dm1 je nadherna
boze ja chcem tiez piect ☹ ☹ ☹

pristela
10. nov 2012

@rapunzel1 ja viem , ze sa ti to páči 😀 😀 😀 ale ja ťa raz nalomím , počkaj 😀 😀

maya30
10. nov 2012

ahojte, tento vikend len jedna - cela mascarpone s malinami, insp. z netu, je to pre mladu babu, dufam ze neposobi prilis detsky... 😕