Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
13. nov 2012

@zuzulina11 no mne to tak skoro vždy vychádza, že maminy amatérky pečú chutnejšie, poctivejšie a aj robia krajšie torty ako profesionálky 😉

mamina1978
13. nov 2012

@vlada111 To mas teda svätu pravdu. 😵 Lebo ,, my ..... maminky amaterky´´ to robime s laskou a dusou, 😵 vkladame do kazdej torticky kusok naseho zivota 😉 🙂 A to ako do vyzoru , tak aj do chuti 😉 🙂

blcha
13. nov 2012

@vlada111 podla mna mas urcite pravdu ja si to tiez myslim ja teda peciem len malo ale snazim sa chtne a zacal som preto ze tie objednane torty boli fakt hnusne ja nelubim zakusky ani torty teda okrem tych co si sama upeciem a vela super receptov mam od vas mala som objednanu krasnu tortu pre dcerku no ale bola fakt zla vyhodili sme ju same maslo blee plnka hnus a som si vtedy povedala ze to skusim a naucim sa sama piect a celkom to ide hlavne teda aj za pomoci tejto temy no a mne sa aj tak najviac pacia torticky co sem pridavate su vacsinou aj krajsie ako od profesionalok a chutne a takymi dobrymi receptami 😉

79zuzana
13. nov 2012

@vlada111 no tak to uvidime,,, cenu som jej povedala uz vopred a suhlasila, tak dufam, ze nebude vymyslat, ved co, ked sa jej nebude pacit, tak mame spolu so vsetkymi susedami co papat aspon tyzden... ta torta bude pre 60 ludi 😀 😀 😀

aduskatt
13. nov 2012

@vlada111 nejako som to zaonacila tak, ze to preslo, xixi🙂 ale aj tak sa mi kvoli kurierskej sluzbe to cislo hodi🙂

patrikmisko
13. nov 2012

šikulky, rada by som vas poprosila o radu, kupila som si formu na čokoladu - ornamenty, hned som to vyskušala, ale ako ich už vyberam, tak sa mi lámu, roztopila som čokoladu s cerou 😒 , alebo mam dať len čoko bez cery?

jakelina
13. nov 2012

@sisix určitě není, krásně ti to v tom lístku schová ten drátek, protože to vytvoří to žilkování z obou stran a ten list pak vypadá přirozeně a i se tak přirozeně zvlní a není rovný jak placka. 😉

zdenallicka
13. nov 2012
jakelina
13. nov 2012

@patrikmisko a jakou formu, silikonovou??

pipka
13. nov 2012

@zuzulina11 aaale ved ta lopta na tom videu je akaaa odflaknuta 😝 😅 ved to nase baby tu vedia spravit 100 x lepsiu 😅 aj komplet loptu...nie len polovicnu 😉 a to nemusim hovorit, ze je aj naplnena..nie len suchy korpus 😝 😅

normalne je na tie uholniky sablona a pokryva sa cela torta, aj 5 aj 6 uholnikmi, aby to bolo v jednej rovine 😉
nie len halabala nacapat cierne 5 uholniky a ani jej nesedel pomer velkosti 😖 😝

patrikmisko
13. nov 2012

@jakelina praveže je to umela hmota

jakelina
13. nov 2012

@patrikmisko tak to jsem nikdy nezkoušela, jedině mě napadá, zkusit dát na chvilku do mrazáku a vyklepnout?? Ale možná je to blbost. 😝

pristela
13. nov 2012

@sisix juuuj ja ked budem bohata tak si nakupim zilkovace na uuuuuplne vsetky kvety !!!!! je to sice drahe, ale neskutocne dobra pomocka!! akoze ano da sa aj nozikmi a kosticami , ale uz to nieje ono ! ja mam vsetky kvety aj listy zilkovane len kosticami 😖 ako napr . foto dole tie lalie , alebo listocky ruze trebars otlacam živy listok zeleny 😀 ale ten ibištek je uz robený so silikonovym zilkovacom aj lupienok aj listy co tam mam a podla mna to vypada ovela lepšie , takze ja tvrdim ze peniaze za silikonove zilkovace niesu zbytocne vyhodene peniaze!! jasne ze je lepsie ak mas celu sadu, aj vykrajovacky na lupienok a listky, ale dá sa aj bez toho , ja na ten ibistek vykrajovacku nemam , vyrezavala som od oka z hmoty nozikom 😀

muffinka8
13. nov 2012

@lokalistin ovocie nie, ale dávala som čučoriedkový lekvár kde sú aj celé čučoriedky ale tiež som ho necítila 😀 😀 som asi divná, ale mne to tam všetko zabila tá 52% čokoláda 😅 ... ale ako som písala, nikto nemal námietky 🙂

dadka212
13. nov 2012

@sisix určite to nie sú vyhodené peniaze, tie kvety a listy vyzerajú omnoho lepšie, ja mám tieto žilkovače a nie sú také drahé http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...

flowerfairy
13. nov 2012

Ahojte, som uplny zaciatocnik a chcela by som sa opytat, ci ten pribinacikovy krem, co je v receptoch (smotany, tvaroh, Creme Ole) moze ist aj pod MMF potahovu hmotu, lebo niekde som citala, ze musi ist maslovy, lebo sa to roztapa a v tomto maslo nie je. Dakujeeeeeem 🙂

A inak vas obdivujem, neskutocne krasne veci vyrabate! 🙂

saminka
13. nov 2012

holky chtela jsem se zeptat na ten vas puding O le bez vareni....to uz je hotovy puding ktery se jen vysleha s maslem? tady Ole neprodavaji ale mame uz hotovy udelany puding, mohla bych to zkusit i s tim? chci to pod potah 😕 diky za rady

dadka212
13. nov 2012

@flowerfairy čítala si dobre nemôže ísť iný ako maslový, najelepšie iba maslo vymiešané s cukrom, to je najväčšia istota, tvaroh, šlahačka a krémy čo obsahujú viac tekutiny /pudingové/ pod poťah nesmú

flowerfairy
13. nov 2012

@dadka212 dakujem, dobre, ze viem, chcem urobit malemu na prve narodky a teraz neviem, ci mam skusit upiect jednu na skusku alebo to risknut a dufat, ze sa podari 🙂 uz mam dve postavicky vyrobene, lebo sa neviem dockat 😀

dadka212
13. nov 2012

@saminka ten puding sa originál má miešať s mliekom, ale my ho miešame so šlahačkou a tvarohom a je z toho krém, pod poťah by som ho nedávala....

saminka
13. nov 2012

@79zuzana prosim te ty jsi tady psala ten recept na ten tvuj vyborny slehany krem na cupcakes, mohla bys mi ho poslat? a vsimla jsem si ze zijes v Irsku, myslis ze misto toho ole pudingu muzu pouzit ten normalni uz udelany ktery se prodava v krabicce? moc diky 😵

bambula1307
13. nov 2012

Dievcence aha robila som minie..podla postupu z 2 😎 ..co poviete vydarila sa?
Pre kamosku, co bude neterke piect torticku k 3 rockom 😀 ...darcek odomna 😎

saminka
13. nov 2012

@dadka212 aha ale ten normalni vanilkovy z pudingu pod potah jde ne? uz jsem cela zmatena co jo a co ne....aha tak ten vas je prasek, u nas se prodava uz udelany ale nevim jestli je dost husty 😨

pristela
13. nov 2012

@saminka nééé , to nieje hotovy puding, je to len prášok .

pralinka25
13. nov 2012

@saminka to neni hotovy puding ale prasok ktory sa rozraba s mliekom ako ti napisala dadka. mozno mate inu variantu tohoto prasku. v tom pribinakovom kreme to funguje ako taky stuzovac

saminka
13. nov 2012

@pristela jj diky uz vim 😅 asi to stejne vyzkousim, usetrim si cas varenim a chladnutim pudingu 😀

dadka212
13. nov 2012

@saminka proste vyšlahaj maslo s cukrom, tým nič nepokazíš, nikto sa mi na to nesťažoval, aj my keď jeme tie torty vôbec mi nepríde, že je tam maslo s cukrom....

saminka
13. nov 2012

@dadka212 hmm ja vim, ja minule delala dort pro svagrovou a uvnitr byla mascarpone plnka a nemela jsem to moc rovne tak toho masla s cukrem jsem minula dost abych udelala mantinely, tak chci zkusit neco jineho a mit jednotny krem, ale moc diky za pomoc 😉

flowerfairy
13. nov 2012

@dadka212 urobim to tak, dik za radu, najradsej by som hned 🙂

pristela
13. nov 2012

@saminka ved ak nemas rovnu tortu a nechces vela masla davat preco si ju najskor pred obmazanim nezrežeš do rovna ? 😕 pak minies na obmaslovanie vazne minimum 😉 ja davam maslo, malilinko cukru, korpus , kakao , alebo čokoladu roztopenu a absolut to nechuti maslovo, chuti to ako čoko plnka 😉