Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika222
8. dec 2012

Tak prvá oplátková, lepená modecorgelom 🙂

mariann2
8. dec 2012

moje tohtotýždňové, ešte Mcqueena a koniec , robila som perníkovú chalúpku, mala som z nej radosť, už ma nudia Kittynky a Minnie, konečne niečo iné

jakelina
8. dec 2012

Holky v Lídlu je ta jejich čokoláda za 19,90 pokud někdo chcete koupit levněji.

celine
8. dec 2012

@lokalistin Aj ja davam vacsinou ovocie alebo aspon nejaky kvalitny dzem. teraz som to riskla, lebo podla tych vsetkych obrazkov, tam nic okrem plnky nebolo. Ale ved uvidime, mozno to nebude take hrozne.

lokalistin
8. dec 2012

@dadka212 tak to by som nikdy nepovedala,ze je to tvoje dielo

jakelina
8. dec 2012

@mariann2 krásné a máš ty obličejíčky nádherné 😉

jankaferancova
8. dec 2012

moje včerajšie,nemala som nervy robiť ich,bolel ma zub,ale tak určite nie sú až také na zahodenie,na začiatok stačí 😉

bzucinka2
8. dec 2012

@mariann2 krasne torticky a tie princezne namaju chybu... 😉

blcha
8. dec 2012

ahojte tak ja pridam moje medovnicky nie su take super ako tu niektore robite ale dakujem @dm za inspiraciu toto je moja dnesna nocna sichta a prvy krat co som si pecenim aj troska zarobila 😉
a buduci tyzden ma caka torticka pre chlapca k jednemu roku rada by som to neako spravila bez modelovania postaviciek kedze to som este neskusala moze byt aj pochodova ak mate neake pekne inspiracie budem vdacna 😉

lucula73
8. dec 2012

ahojte
moj prvý kufrík,váha 5,9kg 🙂

mimcak
8. dec 2012

@blcha krásne medovníčky ,ja som to pred chvílkou vzdala mne to zdobenie nejde. Ja ostanem radšej pri tortičkách 😀 , No ty ich máš krásne 😵

blcha
8. dec 2012

@mimcak dakujem aj ked podla mna niesu vobec take ako by som ich chcela ale dnes si mala po ne kamaratka prist a vcera vecer ako na potvoru mala nechcela zaspat zacala som ich zdobit asi az o23 a vobec som uz nemala na to nervy medzi zdobenim som uteka kojit lebo nevie co vymyslala nakoniec som to dobojovala a chudak muz spal na gauci aby som nebola sama v noci v obyvacke ja sa bojim totizto 😀 😀 hlavne je ze kamoska bola spokojna
este keby sa mi zacalo darit viac aj s trotickami to by bolo super ale ja pecime len pre rodinu a hlavne pre potesenie takze nemam moc cvik 😉

maya30
8. dec 2012

ahojte, pridavam moje dve...graffiti pre moje krstna, vyskusala som recept na tiramisu rezy do torty, som zvedava, ci to bude jedle 😝 a ta druha je na objednavku, dufam ze vidno ze to je kinder happy hippo 😅 😝

mizulienka
8. dec 2012

@lucula73 Luci je super ten kufrik 😉

blcha
8. dec 2012

pre inspiraciu nie moja praca paradny had

lucula73
8. dec 2012

@mizulienka Lucka ďakujem....ešte neviem či im chutilo,ale páčil sa im moc 😉

pipka
8. dec 2012

@lokalistin no vidiiiis akaaa pochvala 😎 mne ani prekladat nemusis...ja nemcinarka..teda este co to pamatam 😝 😀

mrka2
8. dec 2012

@lucula73 super vymakany!!! paradny 😵

pipka
8. dec 2012

@mariann2 a nenavlhne ta spageta? myslim, si to usko neovisne potom? 😕 😉

pipka
8. dec 2012

@maya30 ten happy hipo je dokonalyyyyyy, mnam, ja milujem tu tycinku 😀 🙂 🙂

vlada111
8. dec 2012

@pipka koza, teraz tu maturujem nad teniskou, prišiel na psa mráz 😒

vlada111
8. dec 2012

@lussy23 no a vidíš, že je to možné 😉

pipka
8. dec 2012

no ked uz sa tu bavime o tych prvych tortach...ja ked som robila svoju prvu v zivote mm na 40-tku, tak som bola so sebou spokojna 😅 ked na nu pozeram teraz, krizim oci 😀 😀 😀
ale nie je to len o talente a sikovnosti...veela je aj o pomockach, proste bez aspon zakladnej vybavy sa krasne torty robit nedaju 😉 minimalne zehlicka, nejake zakladne vykrajovacky a pod treba. ja som vtedy mala len nejake vykrajovacky na linecke kolaciky a 😉 nejake horove zdobitka a tak to aj vyzeralo 😀 😀

ale podstatne bolo, ze vsetkym maximalne chutila, hikali s otvorenymi ustami, ze aka som sikovna...no bola som v 7 nebi 😅 😀 😀 😀

pipka
8. dec 2012

@vlada111 aaale nem boj pici...ty to dááááš 😎 😎 😎 veríííme ti 😎 😀

mariann2
8. dec 2012

@pipka potom keď aj navlhne, tak už bude uško vytvrdnuté a prilepené

pipka
8. dec 2012

@mariann2 no to je tiez pravda 😉

tak mne este nastastie drzi, o chvilu si ju vezmu, tak potom uz po mne potopa 😀 ale je tvrde uz, tak uz je to dobre 😉

maya30
8. dec 2012

@pipka dakujem 😵 ja som mala ten keksik cely cas pred sebou ako vzor aby som vedela podla neho robit, slinky mi tiekli a torta bola spravena ultra rychlostou aby som ho mohla konecne spraskat 😝 😀

jakelina
8. dec 2012

😀 😀 @pipka jsem špatně četla nem boj pici. Nevím teda co to je, ale přečetla jsem to s háčkem nad c a musela jsem se vrátit a podívat se pořádně co to píšeš 😀 😝

zz134
8. dec 2012

Kocky pls poradte ...ako by ste spravili tieto kvety?dakujeeeeeem

pipka
8. dec 2012

@jakelina no aj som si myslela, aby to niekto s hacikom necital 😀 😀 😀 ale uz sa to nedalo opravit 😅
ale bolo to myslene ako skomolenina madarciny...pici ako malá 😉