Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

tomasko27
12. jan 2013

jablkovy kolac

mimcak
12. jan 2013

@dadka212 nádhera no ja nechápem jak to ty môžeš stíhať a zanechať po sebe taku krásu. 😕

lamps
12. jan 2013

@strihalka 2 šľahačky uvariť spolu s 2 bielymi čoko deň vopred, dať do chladničky, na druhý deň poriadne vychladené vyšľahať s 2 stužovačmi a potom pridať 2 mascarpone a zmiešať dokopy 🙂

mimcak
12. jan 2013

@luciahromadkova ten čokotransfer sa mi moc páči ked to niektoré robíte asi si budem musieť objednať niekedy aj ja a vyskúšať. 😒 😉 no určite to nebude vyzerať ako tvoje

mimcak
12. jan 2013

@tomasko27 hmmm robíš chuťky na noc?

tomasko27
12. jan 2013

@mimcak hej hej snazim sa,raz za cas si treba dat aj vecer daco dobre 🙂

lussy23
12. jan 2013

@zuul krásne dielka
@marashy peknučká tortička. ten vláčik je naozajstná hračka?
@dajna11 krásna
@janula.h veľmi krásne tortičky
@dm1 to admin písal, že sa dajú vytvoriť akesi skupiny. Je to vo vybrali sme
@1zaza nádherné tortičky. ten havo je perfektný
@daducha krásny je ten malý pprinc @jakelina je parádny
@simasa tá je milená
@levandulka3 tá druh átorta tá truhlica je úplne nádherná úžasné tie kvety @aduskatt pekný mešec
@ajka82 tie ruže sú nádherné
@tinamk suprová striga
@makinka2 nádherné sú tie zvieratká @snu suprová gitara
@denisak77 krásne tortičky
@ajka82 krásny krtko
@eliska22 krásna tortička
@pipka veď práveže ako bábika. vyzerajú ako tie nehutné reborny, čo vyzerajú ako mrtve deti. Mne sa to proste nepáči. Výnimku tvoria obrazy a keramické sošky.

lussy23
12. jan 2013

@dadka212 prekrásne dielka
@luciahromadkova peknučké tortičky
@yamahafazer nádherné tortičky, tie kačky sú geniálne

aduskatt
12. jan 2013

@lussy23 sukromna skupina mi pripada zbytocna v tomto pripade, lebo sem nechodia vyryvat ti, ktorych torty nezaujimaju a ak chce niekto poradit, obvykle neobide naprazdno. V tejto verejnej sa nehadame, takze zakladat skupinu kvoli selekcii navstevnosti sa mi vidi total zbytocne🙂 nech sa vyjadria aj ostatne sladulienky

mariann2
12. jan 2013

ahojte, dnes som stihla aj lyžovačku a ešte k tomu aj pár tortičiek 🙂

dm1
12. jan 2013

@lussy23 tei sukromne skupiny su tu uz davno a v tomto pripade nevidim vobec zmysel ju zakladat ved nech sa pokochaju aj ostatni

yamahafazer
12. jan 2013

@dm1 ano vianocny darcek od muzicka 😵 len to chce prax

kacka1234
12. jan 2013

moj najnovsi prirastok

vlada111
12. jan 2013

@lussy23
@dm1
@aduskatt
@pipka súkromná téma? nieeee

pipka
12. jan 2013

@lamps @strihalka ...a osladit praskovym cukrom este 😉 😵 😵 😵 podla chuti, ja davam cca 4PL cukru 😉

pipka
12. jan 2013

@vlada111 ved my sme vsetky napisali, ze nieeee, ze by to bola zbytocnost 😉

nelly75
12. jan 2013

pridávam foto dnešnej tortičky 🙂

pralinka25
12. jan 2013

baby ale to co sem lussy dala neni o sukromnej teme precitajte si co pisu v tom linku. nahodou by sa mi to pacilo na tie recepty lebo sa to da spravovat tej osobe co to zalozi cize by tema mohla byt napriklad prehladnejsia. neni to sukromne on tam viac krat pise ze tema je verejna len zakladatel je vlastne aj adminom. netreba nikoho prosit a ziadat o zmeny.

pristela
12. jan 2013

Holky, huráá mám po 😀 a tu su fotošky, auto bol coko korpus, jogurtova plnka , višne, lesne ovocie a ten strom bola nepecena kokosova roláda a listy rafaelo popsy v bielej čokoláde /zafarbenej na zeleno/ 😉

pipka
12. jan 2013

@lussy23 aha, to je verejna skupina..to nejaka novinka zase 😕 😉
ale aj tak si myslim, ze je to zbytocne..ale ved ak sa niekomu chce "moderovat " tak nech zalozi 😉 ale mne sa to teda nechce 😅 😀 bo to by som tu musela sediet denne, a to asi ani jedna z nas na to nema cas robit tu adminku.... 😝 😉

podla mna je to dobre takto ako to je 😉 ale ved ak niekto urobi aj špeci cukrarsku skupinu, je mi to jedno, pridavat sa tam moze kto chce, cize netreba o pridanie ziadat, pridas sa sama, ak by ju niekto vytvoril 😉
aspon ja som to tak pochopila z toho vysvetlenia a popisu od adminov 😉

aduskatt
12. jan 2013

@pristela suprova🙂

lokalistin
12. jan 2013

@pristela bohovska je ta torta ako reagoval synator? nestacim vas citat som na slovensku,ale prosim ta aky presne je ten typ toho lukoprenu ak budem mat cas by som skocla do banec diky zlato

pipka
12. jan 2013

@pristela odpadla soooooom 😕 😕 😕 😕 😕 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
sak Kubko je normalne ze kubko 😀 😀 😀 😎 si macherkaaaaaaa zena moja 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a ten ujo taxikar....no nemam slov...a ten havo cikajuci...omdleta tu som a slintam 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
12. jan 2013

@pristela perfektne 😵

pipka
12. jan 2013

@pristela ale moja...jeden detail si predsa len zabudla 😝
nemas znamienka na rukach 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gabina275s
12. jan 2013

ahojte, musím sa vám pochváliť moja 9kg, dnešná no dúfam, že som ju dostatočne naplnila, a nebude suchá, lebo chceli čo najvetšiu ako sa mi dá spraviť , tak som sa snažila podla chladničky čo mi dovolí a vysokú, tak budem trpnuť, lebo doteraz brali z cukrárne u nás dosť dobrej, tak hádam si hanbu neurobím 😀

dm1
12. jan 2013

@pristela ja odpadnem z teba je to superne!!!! tak co bol maly nakoniec spokojny? A pocuj kde mas stekle? 😀

lamps
12. jan 2013

@pipka ja cukor už nedávam 😉

gabina275s
12. jan 2013

🙄