Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
9. feb 2013

ahojte, moje víkendovky teda zatial, ešte pár ma ich čaká 😅

lawli
9. feb 2013

@simonova815 nádherná 😵 😵 😵 prosím ťa aké priemery mali poschodia ? 🙂

patrikmisko
9. feb 2013

@dadka212 že waw, nádhernéééé, akú abecedu prosim používaš? respektíve odkial, dakujem 🙂

1zaza
9. feb 2013

@dadka212 Parádne torty, tá píla je super

dadka212
9. feb 2013

@patrikmisko dakujem 🙂 ....tu je použitá kurzíva, funky, funky malá silikonova.... 😉

patrikmisko
9. feb 2013

@dadka212 dakujem 😉 🙂 😉

1katuska73
9. feb 2013
simonova815
9. feb 2013

@lawli 34, 28, 22,16, vysky 10 cm

lokalistin
9. feb 2013

@1zaza nadherna robota

lokalistin
9. feb 2013

@simonova815 moc pekna

lokalistin
9. feb 2013

@aduskatt boze toto nerob ved moj pc uz teraz melie z posledneho,perfektne 😲

florentina
9. feb 2013

@1zaza nádhera...ta kvonev je fantastická!, budu taky dělat zahrádku, tak snad se mi taky povede.
@mariann2 ten autobus i ta eiffelvoka jsou boží! Jak jsi ji prosím dělala...vypadá jako z hmoty a namalovaná...a jak to drží..?
@simonova815 nádhera, skvěle se ti podařila potáhnout...wauv!

lifinka
9. feb 2013

@miciatko vějíř je moc povedený, šikulka 😵 uložím si ho, díky 😀

lifinka
9. feb 2013

@dadka212 teda, kdy odpočíváš, tolik dortů, každý týden?

mimcak
9. feb 2013

@eliska22 tie kvety sú úžastné 😵

jakelina
9. feb 2013

@dadka212 krásné, nemáš na tom dortu Barcelona naopak N???

1zaza
9. feb 2013
jancip
9. feb 2013

Holky, vpadla jsem k vám do diskuse, abych se zeptala na váš názor. Nikdy jsem dort nepekla, ale s těstem a potahovkou se mohu poradit ve svém okolí s někým, kdo peče často. Myslíte, že bych mohla zvládnout nějakou takovou dortu? Myslím, že na ruční práce nejsem úplný nemehlo.

jakelina
9. feb 2013

@jancip proč by ne, když si nastuduješ postupy, vyztužení dortu a vše kolem potahování a sestavování dortu. 😉

mimcak
9. feb 2013

@aduskatt super stránka na inšpir.jaja mám zas o večer postarané skúmať to tam 😀

dadka212
9. feb 2013

@jakelina nie nemám 😀 to je tá silikonova funky abeceda...
@lifinka ja neodpočívam 😅

jakelina
9. feb 2013

@dadka212 tak se omlouvám, přijde mi nějaké naopak 😀 😀

mimcak
9. feb 2013

@simonova815 okuzľujúca ,naozaj famózna 😨 😕 😵

eliska22
9. feb 2013

@sachmetttt pichnem zospodu špáratko, ešte potriem troškou vody a tak to dávam na tortu 😉

denisak77
9. feb 2013

@dadka212 ahoj,prosím ťa ako to stíhaš,ja viac ako 5 ani neberiem,lebo sa mi to zdá už nezvládnuteľné,aj 5 mi je veľa,nechápem to a zároveň ťa obdivujem.

bzucinka2
9. feb 2013

zabudla som sa vam pochvalit aku super listu som kupila u cinana s baby vecickami za 2,30, uz sa tesim, ak sa mi dostane do ruk ziadost na krstinovu torticku 🙂

mimcak
9. feb 2013

jaj kočeny ,tak a máme po oslave synátor bol z tortičky boba nadšený.Bol taký šťastný. 😵 😵 😵 Juj tak ma to tešilo. a inak zabudla som ju odvážiť,ale plnku som skúšala Rafaelo krém s mandarinkami a ananasom a bol famózny mňamky zožal úspech.Každému chutil. inak ďakujem za všetky laiky moc ma to teší.
inak tento víkend nádherné tortičky ste popridávali,už som Vás aj počítala a polaikovala.

pipka
9. feb 2013

@dadka212 som sa akurat isla spytat, ze ci nema s to N naopak..ale kukam, ze majka uz ma predbehla 😝 😀 😀

jakelina
9. feb 2013

@bzucinka2 jakou jakou?? 😀 😀 😀 Chci vidět fotku

lokalistin
9. feb 2013

Ahojte ja vas fakt nechapem jak to zvladate ja som mala len jednua nevladzem sa hybat no este jednu malilinku som urobila pre nas akoze k valentinu,bo neviem ci draheho uvidim vo stvrtok a v tyzdni nemam cas. Minuly rok som drahemu kupila taky balicek sladkosti a na cokolade bol taky obrazok,dvaja zalubeni. A on ho nalepil u nas na stenu ta prva fotka je ten obrazok na stene a podla toho som urobila tortu. A ten rez to je ta s tou ruzou. Pepee ma totalne nebavil a tak to aj vyzera,ten sild mal stat ale navytvrdlo mi to tak je to tam take pricapene 😝