Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
1. mar 2013

@eliska22 kašli na rodinu, oni sú na nás prehnane kritickí 😀 😀 😀 hlavne, že oslávenec bude spokojný
@mysiatkoo ďakujem, maľovala som štencom, fixku nemám aj som sa ju chystala kúpiť, ale akosi k tomu ešte nedošlo

denuschka7
1. mar 2013

Ahojte 🙂 potrebovala by som poradit...mate niektora skusenost s pravym marcipanom 1:3? Ako chuti? Ako sa s nim pracuje? prip. ako sa zafarbuje? Su s tym nejake problemy? Mala by som ho pouzit pri dalsej torte a ja som zatial robila iba s K2...takze mam trosku obavy 😎 Dakujem vam velmi pekne za rady a nazory 😉

elienka
1. mar 2013

@lamps tie tváričky na tvojich postavičkách sú úžasné.

mysiatkoo
1. mar 2013

@lamps dakujem...

a @pipka neviem, ci je vela stranok, odkial sa dievcata poznajuc tuto diskusiu maju co naucit (ramec svk mam teraz na mysli) ... hladam teraz intenzivnejsie nejake inspiracie a na tie, co tu davate foto sa 96% nexyta..... takze hoc som ten program nevidela, nemozno od neho asi ani nic viac ocakavat.... a tym 96% to mozno prave staci 😉

pipka
1. mar 2013

@mysiatkoo no ono je to tak, ze kto sa tomu venuje, ten uz vacsinou toto, co tam oni robia ma v malicku..ale teda jasne, ze nie v takych mega rozmeroch 😉 a pre uplneho laika je aj tak uplne jedno ako to potahuju, co pouzivaju a pod...lebo aj tak to nikdy robit nebude 😉 len na to kukaju a híkaju 😅 😀

inak dooost sa da najst na youtube, vygooglit sa da v zasade vsetko 😉 v najhorsom ich to hodi do nasej diskusie..a mozu citat slabych 5000 stranok 😉

vlada111
1. mar 2013

@pipka juj moja, tak to si mala teda rušné. Mňa by asi porazilo 😒

pipka
1. mar 2013

inak medzi nami, ze by zrovna cukraren ludvik bola ta, co sa moze pysit super pracou sa mi nezda 😒 mozno tak super cenami..ale teda preciznost im rozhodne chyba 😝

to taka daducha s pristelkou a vladkou a dalsimi sikovnicami by ich svojim puntickarstvom strcili do vrecka aj so zatvorenymi ocami 😝 😅

dadka212
1. mar 2013

@pipka presne takú čo urobili z ludvika by sme tu dokázali každá jedna z nás urobiť 😝 a aj toho homera....

BABYYY a čo je to tá burizonova hmota čo robili vo florile 😅 😅 😀 😀 😀

mysiatkoo
1. mar 2013

@pipka teraz viem, co v tyx 96% videnyx foto na inyx strankax xyba.... presne to puntickarstvo(v tom dobrom), co si popisala....

drobec33
1. mar 2013

Kockyyyyyyyyyyyyyy pomoooooc!!!!! Peciem dvoj poschodovu tortu. Vrchny korpus mi visiel uuuplne perfektne, ale spodny mam asi o polovicu mensi 🙄 Mam do spodneho napichat slamky a dat nejaku podlozku, aby sa mi do seba nevrazili? Mna picne! Este ani ten poondiaty karton doma nemam teraz 😝
Co by ste mi poradili? Dakujeeeeeeem vam mooooc mooooc krasne zienky. Ste moja zachrana 🙂

dadka212
1. mar 2013

@drobec33 nemáš Cd-čko? skús dať to 😉

drobec33
1. mar 2013

@dadka212 Jasne ze maaaam 🙂 A mam dat aj tie slamky, alebo netreba?

dadka212
1. mar 2013

@drobec33 jasné slamky daj 😉

daducha
1. mar 2013

@maya30 nádherné auto , obdivujem ak to niekto dokaze,ja vzdy take nieco odmietam, nemam na to nervy 😀

lokalistin
1. mar 2013

@dadka212 mne sa velmi to kreslo pacilo, aj ta baba sa mi pacila, ta tretia sa mi zdala jednoducha,ale tak ja by som nedala ani jednu , moje su krive a ja ich nemam tak super prepracovane ako vy tu,ale jedneho dna dufam,ze dojdem na vasu uroven ☹

daducha
1. mar 2013

@lamps máš nádherné postavičky 😵 😵 😵 😵

pralinka25
1. mar 2013

@maya30 neuveritelne je to auto. krasa uplne ze bombaaaaaaaaaaa

lamps
1. mar 2013

@daducha moooc ďakujem 😅 😅 😅

pipka
1. mar 2013

inak sa mi lubi, ze 7 ludi si objedna stokilovu tortu...a mne tu spekuluju, ze je nas 15 ale minuly rok nam dvojkilova bola brutalne velka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaaaj normalne sa bavim na tej relacii 😅 😀

dadka212
1. mar 2013

@pipka no ale že jak sa teraz rehocem presneeeee 😀 😀 😀

pristela
1. mar 2013

Holčiny vkladám futbalku, som šťastná že som sa silou vôle doškrabala do váhy akú si pán predstavoval 😀 /tentokrát som ale nemala problém s presiahnutím váhy ale s dosiahnutím váhy 😀 😀/

janula.h
1. mar 2013

babulky jedna krstinová 🙂

sisix
1. mar 2013

Jake lepidlo pouzivate? Jake byste mi doporucily?

pipka
1. mar 2013

@lokalistin harasi ti moja? sak ty mas uuzasne torty...a tie kvety...to ja nedam ani vo sne 😝 😉

pipka
1. mar 2013

@pristela ty brdo...geniaaaalna 😎 😎 😎 toto ma nauc moja 😀

wera.g
1. mar 2013

@lamps táááá je úúúžasnáááá !

muffinka8
1. mar 2013

@stankapk super 😀

lokalistin
1. mar 2013

@pipka a nepomylila si si ma s niekym?

pristela
1. mar 2013

@pipka ty maska , že mna nazvať puntičkárkou 😀 😀 😀 to si ako ffftipkovala , že ? 😀 ja ani len rovno nešijem, ani nekreslím , už len z princípu že to nemám rada 😀 😀 😀 a aj tato futbalka , ako vypočet tych prkotín na nu uplne super - tymto moooooc dakujem @lamps aj @jakelina obe stranky som použila 😵 aj ostatnym holkam co mi radili dakujeeeem 😵 😵 , len keby ta gula bola gula aby to na nu sedelo 😀 😀 😀 😀 alebo teda iný majster na ňu , né ja 😀 😀

wera.g
1. mar 2013

ahojte babule, akurát som dokukala tie naše úžasné slovenské torty...keďže nič iné v telke nešlo, čo už no aspoň šme še pobavili 😀 Pridávam moje tohtotýždňové, konečne voľnejší víkend, keďže predomnou náročné 2 týždne 🙂