Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
9. mar 2013

@dm1 ďakujem . Chcela by som po maturitách urobiť taku party pre priateľov a chcem robiť Noachov Koráb🙂 Síce to je až v júni, ale chcem to už naplánovať teraz🙂
@muffinka8 nádherná
@1katuska73 krásna

zuul
9. mar 2013

@lokalistin ano moja babika. oni obaja tak miluju tieto torticky. zakazdym sa opytaju, ci ju budeme papat?

a dakujem za pacitka. 😀

lokalistin
9. mar 2013

@zuul strasne je zlatunka

lussy23
9. mar 2013

@zuul krásne tortičky . Ruti?

79zuzana
9. mar 2013

@reruna no vidis, stale sa naucime nieco nove 😉 Inak sviatok sv. Patrika bude na buduci vikend, takze tu bude veselo 😉

mrka2
9. mar 2013

@zuul krasne torticky,no ale to dievcatko 😵 😵 😵 na spapanie rozkosna 😵

zuul
9. mar 2013

@lussy23 ano meno je RUT (mamina tak chcela ze ruti)

zuul
9. mar 2013

@lokalistin
@mrka2 dakujem dievcata.

nika1985
9. mar 2013

Babule DAKUJEM tolko upozorneni mi tu sieti strasne si to vazim este musim ist pochystat na zajtra na tortu potom vas uz konecne docitam. DAKUJEM VELMI PEKNE 🙂 😉

bambula1307
9. mar 2013

@lokalistin ja bezne potahujem parizsku slahacku..marcipanom, nikto sa nestazoval..a presne ako vravis z vnutra je to troska take..ale ani mne to nevadi ked papam 🙂..je to na kazdom ako sa rozhodne robit..niekto potahuje..niektor adsej potrie maslom

danka40
9. mar 2013

@eliska22 dakujem za radu vyskúšam... moja mala može všetko... musim ešte niekde najst tie plnky

bambula1307
9. mar 2013

@zuul juuj jaka krasna torticka a slimacikovia jaky krassni 😉 🙂

aduskatt
9. mar 2013

@bambula1307 @lokalistin ohladne toho roztopeneho potahu.......osobne mi to vadi na pohlad, dviha sa mi z toho zaludok, ked sa to tam topi a ma to slizovu konzistenciu......☹(
ale teda ak su doma vsetci " normalni" a nevadi im to, preco nie 🙂

bambula1307
9. mar 2013

@aduskatt ja neviem,ale mne sa to nijak zvlast moc netopi 😉

bambula1307
9. mar 2013

@aduskatt ono asi zalezi aj kolko cokolady davas do slahacky..ci viac..ci menej..

danka40
9. mar 2013

@eliska22 dakujem pekne 🙂

reruna
9. mar 2013

@lokalistin v pondělí na prima love

pipka
9. mar 2013

@lamps nebola moja...my sme boli na Donovaloch, a rozne na Liptove ale tu som veru nebola 😒

lokalistin
9. mar 2013

@bambula1307 no tu v nemecku skoro vsetci potieraju parizskou,ale ja som sa bala,tak som to odskusala
@aduskatt ja raz potahovala smartflexom a pod tym som mala maslo s cukrom bolo to k nam do roboty,takze som tu tortu aj jedla a poviem ti ten bol zospodu taky slizky,ze som sa az hambila,ale nikto sa nestazoval. S WI sa mi to nikdy nestalo,len mne by sa viac chutovo pacila ta parizska ako maslo,preto som to skusila

aduskatt
9. mar 2013

@lokalistin mne sa stalo toto s oetkerovskym marcosom, ked som robila prvu potahovanu.no hroza🙂)

lokalistin
9. mar 2013

@reruna dikes no to asi len v archive budem kukat,lebo to ja normalne som v robotach,ja ze cez vikend 😉

lamps
9. mar 2013

@pipka ďakujem, rozmýšľame, že by sme išli po 100 rokoch na taký predlžený víkend niekam a v tom Chalúpkove je krásne (aspoň podľa fotiek), ale chceme predať byt a ísť do 3-izbového ak by sa predať podaril, tak taký výlet by nehrozil ☹

bambula1307
9. mar 2013

@lamps Andrejka jedna moja znama bola v chalupkove a moc doporucovala..pacilo sa im

pipka
9. mar 2013

@zuul kraasne toricky a mala rozkosna 😵 😵 😵 ze vsetko najlepsie 🙂

ten mobil si robila z platov? ci 😕
lebo idealna vaha...ja mam robit na stredu, ale som sa dohodla, ze spravim obdlznik a navrch mobil len z dobosovych platov...tak hadam nepresiahnem 4 kila 😅 😉
ale toto vyzera super, ako je to vysoke...mna caka Iphone a ten by mal byt tenky...tak stale rozmyslam ako to spravit aby to nebola klasika vysoka torta... 😖 😕

zuzana92101
9. mar 2013

caute babule, nestiham vas ani citat, zas tolko stran pribudlo, dnes sme boli cely den prec, tak ani nebolo kedy. Len som teraz mrkla aj na fb a tam som len tak letmo citala diskusiu o tortach na joj, no teda...fuuu. Dievcence sa tam pekne dourazali a mozu ist spat. 😖

pipka
9. mar 2013

@lamps my chodime po Slovensku rozne..kedze more nam tiez nehrozi...minimalne kym som na RD 😝
a vzdy chodime na doporucenia...ze niekto niekde bol a odporucil....a my sme nenarocni, nam staci aj chalupa, hlavne aby to malo svoje wc 😉 😀

dm1
9. mar 2013

@zuzana92101 no tak nejak 😝

lamps
9. mar 2013

@bambula1307
@pipka babuľky ďakujem, zatiaľ je to len v štádiu úvah, uvidíme, čo vymyslíme. Naj by bolo, keby sa nám podarilo predať byt 😎

muffinka8
9. mar 2013

@lokalistin ja k maslu a cukru dávam aj trochu nutely 🙂 a je to fajnové