Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
7. apr 2013

@florentina Toto mi bolo vysvetlené, že tá voda sa dáva iba do tých bielych z Lidla... 🙂 Lebo keď som robila Haribo tam som vodu nedávala 🙂

sticker
7. apr 2013

@dm1 Dani a musia sa umývať tie cukríky? Keď mám čisto biele ale "neamerické" 🙂

dm1
7. apr 2013

@sticker take som ja este nemala ale ono sa umyvaju len jedny tie rubino lebo maju taky ruzovy cukor na sebe a tie krystaliky by vadili ak to na sebe nemaju netreba umyvaqt

katarina51
7. apr 2013

@levandulka3 Tá do súťaže nemá chybu. 🙂 🙂 🙂

pipka
7. apr 2013

@zz134 musis to nechat stuhnut ale len do tej miery aby to netieklo...ale nebolo uplne tvrde a obtocis okolo torty 😉

jenie123
7. apr 2013

Ahojte kocky.. krasne torty ste opat vyrobili.. poctivo som si ich ulozila.. 🙂))
pridavam moje vikendove:

wera.g
7. apr 2013

ahojte ženušky 🙂 pridávam moje najnovšie, tento víkend toho bolo na mňa veľa, ale keď ja neviem povedať nie... 😅 ešte som robila jednu, ale foto mám len v mobile, tak to pridám keď si to pošlem do pc 😉 Krásny dník vám prajem !

sticker
7. apr 2013

@jenie123 Tie Petry sú super!!!!!! Tiež som premýšľala, čo ocinovi a napadli ma cigarety, no ale ja som úplny začiatočník a neviem si ani len predstaviť ako by som to robila. S dovolením si ju uložím 😵

mia1111
7. apr 2013

Ahojte babulky, idem pokukať a olajkovať tie krásne tortičky, čo ste popridávali, ja som nepiekla,len som modelovala pre kamarátku myšku Minnie.... 😉

wera.g
7. apr 2013

@zuzana92101 úúúžasnááá 🙂

mia1111
7. apr 2013

@wera.g - nááááádhernééééé všetky,ale tie detské tortičky sú úplne super 😵 😵 😵, také farebné, milučkééééé, juuuuj 😵

mia1111
7. apr 2013

@zuzana92101 - prekráááásna tortička, super! 😵 😵 😵 😵

jenie123
7. apr 2013

@sticker dakujem moc moc ma to tesi.. 🙂 cigarety som robila prvy krat.. a robilo sa to celkom v pohode.. len tie pismenka mi nervy nicili.. 🙂)) ja sa pokladam tiez na zaciatocnicku i ked vcera som spocitala vsetky moje torty a tato uz bola 62..🙂

wera.g
7. apr 2013

ďakujem moooooooc 😵 😵 😵 @mia1111

zsuzsu
7. apr 2013

Konecne precitane, opacitkovane a ulozene fotecky :D Pridam aj moje pre nasho sefa. Isiel do dochodku ☹ 😔 Biela je cokoladove mascarpone s jahodamy a zelenkasta je jahodovy krem a jahody. Na tom bielom je moj sef 😀 presne podla uniformy co mame v praci, prasiatka lebo je to masokombinat, kalkulacka lebo s tym stale behal a ratal, a na druhej je tiez on ako hraje golf je to jeho konicek. Ta naha zenska preto, lebo v praci ked potajomky cital noviny, tak vzdy chodil a ukazolval aka naha zenska je tam 😀 a sudoku lebo to lusti a je tam nazov jeho oblubeneho dennika 😀 Mal slzy v ociach ked uvidel tu tortu a ja som zabudla ihned na vsetky nervy co som mala kvoli torte. 😵

jenie123
7. apr 2013

@wera.g uzasne.. 🙂 mna caka buduci tyzden vlacik.. tak z dovolenim sa budem aj tvojim inspirovat.. 🙂)))

mima595
7. apr 2013

zvbmcxylllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooouupppppptgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggtttttttttttttteeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeewwwwqqddddd uopoooooooooooolpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalppppppppppppppppppppplpppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppplh nbhhhhhhhhh

florentina
7. apr 2013

@sticker @dm1 děkuji za vysvětlení kočky!

wera.g
7. apr 2013

@jenie123 ďakujem moc moc 😉 nech sa páči, je to pre mňa česť,že aj moja tortuška vie byť inšpiráciou 🙂))

levandulka3
7. apr 2013

@dajna11 mi hovor čo som sa ja teraz nahľadala najmä keď nemá žiadne záľuby nakoniec som to vyriešila darčekovou krabicou s veľkou mašľou 😝 a spokojnosť veľká 🙂

jenie123
7. apr 2013

@wera.g este sa chcem opytat.. cely ten vlacik bol z hmoty? Ja rozmyslam, ze obalim keksiky alebo nieco..

wera.g
7. apr 2013

hej hej bol, nechcelo sa mi obaľovať, toto bolo rýchlejšie pre mňa 🙂)@jenie123

sticker
7. apr 2013

@jenie123 Tak to veru začiatočníčka nie si 😀 😀 😀 😀 Ja som od februára urobila iba tri 😀 😀

levandulka3
7. apr 2013

@bambula1307 baletka je náhodou parádna 😉 ako ti tam držia tie ruky? 😎

dajna11
7. apr 2013

@zsuzsu jeeeeeeeeeeeeeeejda to je náhoda......že Cookstown mäsokombinát 😀 😀 😀 😀 ved mne tam robí braček už roky 😀 😀 som skoro zmeravela ked som to videla 😀

petka28
7. apr 2013

@jakelina a ta Montana je hladká? jako ten smartflex?

jenie123
7. apr 2013

@wera.g tak to mas pravdu.. 🙂))

levandulka3
7. apr 2013

@pristela prekrásne obe 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jenie123
7. apr 2013

@sticker pockaj, za chvilku ich aj ty budes pocitat na desiatky ci stovky.. 🙂

mariann2
7. apr 2013

kočky, mám objednávku na 3d tortu Barneyho dinosaura, ja to vobec nepoznám a google mi vyhodil len nepekné torty, nemáte niečo pekné s touto témou uložené?