Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

3janka
7. apr 2013

@jakelina tiez dobre napady ale dost naročne.to by som si asi netrufla...ale dakujem za radu.kazdy napad a rada dobrá.

mariann2
7. apr 2013

@vecernicci a máš ho v albume na fb prosím ťa?

vecernicci
7. apr 2013

@mariann2 jj, ale je naležato a fotila jsem ho až večer, takže i fotka naprd 😝

terezka87
7. apr 2013

@dm1 Ještě právě žádnou nemám a chtěla jsem se zeptat jestli se to dobře dělá, jestli se ta krajka netrhá. Našla jsem si šablonu kterou prodávají kolem 1000 kč. Tak bych nechtěla za něco vyhodit zbytečně peníze a pak zjistila že to nejde uděat.

mariann2
7. apr 2013

@3janka a čo keby si skúsila niečo ako kruh a na ňom rôzne tvary, niečo takéto http://www.facebook.com/photo.php?fbid=35503666...

mariann2
7. apr 2013

@vecernicci dobre, idem kuk

jakelina
7. apr 2013

@3janka kšiltovka je úplně lehká, jenom upečeš v misce korpus a potáhneš. Dělala jsem takovou, to bys zvládla a nepotřebuješ žádné pomůcky. 😉

3janka
7. apr 2013

@mariann2 ta vyzera jednoducha to by som snad zvladla

3janka
7. apr 2013

@jakelina to by ma nenapadlo misku pouzit ako formu na pečenie.tiez dobry napad

aduskatt
7. apr 2013

@3janka neboj, casom sa dostanes do stadia, ked budes na veci pozerat tak, ze ako by sa to dalo vyuzit pri torte🙂))

3janka
7. apr 2013

ja som piekla teraz synovcovi,ale mam sa vela čo učit.bola určena len v rodinnom kruhu nastastie 😀 uz som ju nestihla odfotit na tácke

aduskatt
7. apr 2013

@3janka paradna🙂

dajna11
7. apr 2013

dám vám sem pár fotočiek zo stretka dnešného,a moj obdiv nad airbrushom,krásna práca a nie ako robia niektorí strek frk...ako na JOJ 😀 😀 😀 😀

dm1
7. apr 2013

@terezka87 ja mam 2 rozne a robi sa s tym dobre len treba odhadnut spravny moment kedy to vybrat a dobre to sterkou zacistit ked to tam vtieras

lienika
7. apr 2013

pre moje srdiečko 🙂

dajna11
7. apr 2013

juj fotky ešte 😀 😀

aduskatt
7. apr 2013

@dajna11 krasne

viera6
7. apr 2013

ahojte cukrárky 🙂prosím vas z kolkych vajec robíte korpus do 18cm formy?

lamps
7. apr 2013

@viera6 zo 4 vajíčok

dm1
7. apr 2013

@pristela tak pridavam nejake tie kvietkove inspiracky soorrry za tapetky

aduskatt
7. apr 2013

@viera6 z troch

aduskatt
7. apr 2013

@dm1 nie je sa preco ospravedlnovat, su krasne🙂

elamaslakova
7. apr 2013

@pristela Nádherné toričky 🙂

mariann2
7. apr 2013

@dajna11 páni, ja pozerám, čo to tu raňajky dávaš odfotené, to je fakt umenie a už máš airbrush?

pipka
7. apr 2013

@pristela no prepaaaac, ty nepoznas pracu svojej manzelky????? 😠 😀 😀 😀 😀 pch ...som hlboko dotknuta 😝 😀 😀 😀

viera6
7. apr 2013

prosím vas a ked robíte orchideu v črepníku ake používate veľkosti drôtiku?dakujem

dajna11
7. apr 2013

@mariann2 nie.... to nieje moje,to priniesli tí čo predvádzali airbrush...potom tu dosku s volským okom a toho škriatka na živo robili....a nejaké šablony potom ...ale toto to bolo božskééé..

sticker
7. apr 2013

@dajna11 Ja som teda ešte ani poriadne piecť nezačala, ale po tvojich fotkách na to kašlem 🙄 😠 😅 😝 😀 😀 😀 😀 Úžasná prácička, neverila by som, že to všetko je sladké 😎

pristela
7. apr 2013

@dm1 mooooc dakujem , parada 😵 😵 😵

dajna11
7. apr 2013

@sticker to nieje moje....bože ved to by som si ruky zlámala a aj tak by som také neurobila.....to bolo na stretku.....profíci robili