Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
25. máj 2013

@pristela čo mi? crn? načo? čo je krásne? haaaaaa?????? 😕 😕 😕 😕

ludkas31
25. máj 2013

PROSBA VELKA _____________ahojte, mam velku prosbu, je tu nejaka zienka z okolia Malaciek, ktora by mala na predaj asi 1kg, potahovky smartflex velvet suuuuurne!!!!!!!

bambula1307
25. máj 2013

@jakelina no prach je svina...pamatam tiez...ale ten velky vysavac je super 🙂..drzkam palce 😉

mimcak
25. máj 2013

@pristela aaaaach jaj no čo povedať tvoje torty sú vždy úžasne tá farma je perfektná. 😵

79zuzana
25. máj 2013

@silvuska267 stuzovac nedavam, ono je to riadne tuhe, ale zase pre pokoj v dusi, nic sa nestane ak ho tam das 😀

79zuzana
25. máj 2013

@lokalistin nic si z toho pocasia nerob. Tu v Irsku sme este topit neprestali. Hoci dnes bol vynimocne horuci den...mali sme asi 15 stupnov ;)

luciahromadkova
25. máj 2013

@pristela prosim zanetka mam na teba este otazku, tyka sa tej torty- komody s obrazkami, ked si malovala obrazky na hmotu- cim si malovala- stetec alebo fixka? a nechala si hmotu troska obschnut ? alebo malovala si do cerstvej, idem robit tortu s detmi do skolky a urobit vela postaviciek by mne d...lho trvalo, tak by som chcela nakreslit takych hlavonozcov fixkou a domalovat, len chcem najskor skusit ak by sa mi to nepacilo, tak preto sa pytam, dakujem pekne a ospravedlnujem sa za otazky

lokalistin
25. máj 2013

@79zuzana no super mne ide len na nervy ze tem debilny radiator potrebuje dva dni kym sa rozohreje a potom zase dva dni kym prestane hriat a este aj nefunguje poriadne maju ho vymenit ale nejak nikto nic nerobi 😝

pristela
25. máj 2013

Holky mooooooooooooc dakujem za pacitka aj pismenka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@ajka82 Ajuuuš , prosim ta mozes dat tu stranku este raz , bo vsak idem to ted robit a uz ma dnu nepustilo ☹ ☹ ☹

mimcak
25. máj 2013

@anibas krásne všetky,ale tie prve naj .Prosím ťa tu oranžovú akú si použila gelovku. Nádherna farba

pipka
25. máj 2013

@jakelina tak moja ja mam za sebou uz tri prerabky v troch bytoch a uuuuplne ta chapem a citim s tebou 😅 😝 😉
ale neboooj, raz to skonci a ty budes mat naaadhernu kuchynu, ktoru ti budeme zavidiet 😀 😎

pamatam si ako som sa ja vytesovala, ked mi namontovali prvu skrinku z linky...normalne slzy stastia som mala v ociach 😀 😀 😀 ze uz to konecne nabera lepsi smer ako len prach, prach a vsade prach 😝 🙄 😅

pipka
25. máj 2013

@pristela mas to aj v dvojke fotopostupov 😉

pristela
25. máj 2013

@luciahromadkova v pohode pýtaj 😵 malovala som štetcami /fix mne nikdy nepise tak nepouzivam/ a malovala som na suchu uz vytvrdnutu hmotu prachovymi farbami riedenymi obyčaj - vodou 😉

pristela
25. máj 2013

@pipka fakt idem mrk , kujeeeeeeeeeem , a cmukááám !!!!

pristela
25. máj 2013

@pipka nuž ale neotvorí mi to ☹ ☹ ☹ ☹ aach jo idem improvizovat ☹

jakelina
25. máj 2013

@pipka tak v pondělí budu ronit slzy asi i já 😀 😀 A myčku budu objímat a líbat asi týden v kuse 😀 😀

79zuzana
25. máj 2013

@anibas no padam z tvojich torticiek na zadok...uzasne... 🙂
@pristela nadherne torticky...toto jazierko ma docista dostalo 😉

mimcak
25. máj 2013

@pipka Krásne tortičky. ukladám 😵

macamac
25. máj 2013

@pristela 😕 😕 😕 nádheraaaaa 😵
to tie postavičky robíš ty?? kks
tie žabky-fakt,nemám slov

baby, vy tak úžasne tvoríte 🙂
chcela by som mať na to nervy 😀 😀 😉 😝

smekám pre vami tu 😉

pipka
25. máj 2013

@pristela faaakt 😕 ja som to kuk dnes doobeda a mne to otvaralo 😒

macamac
25. máj 2013

@halienka že 3 dni??? aj tak si dobrá 😀
mne by to ani netrvalo 😀 bo ja bych to zrejme nezvládla 😀 😀

pipka
25. máj 2013

@mimcak dakujeeem 😉

pipka
25. máj 2013

@pristela no mas ty pravdu ☹ ani mne to uz neotvara ☹ a to sa co tam treba registrovat..ci co? 😕

mimcak
25. máj 2013

Kočany kráne tortičky ste popridávali,už radčej nebudem menovať,lebo by som neskončila tak skoro. Ja mám víkend teraz volný. Ale tak ma svrbeli prsty niečo robiť tak som narobila deckám zamiakové pirohy s džemom a tvarohom a lokše .Dávno sme nemali. Ach to boli hody a radosti ,nevedeli skončiť. A bolo aj po mojej diete 😝 😝 😝 😀 . No ale tak nedám si. 😅 🤐

pipka
25. máj 2013

@pristela musis napisat @luciahromadkova ona to davala do dvojky, nech ti to sem teraz hodi, mozno potom ti to pojde otvorit 😉 alebo tie fotky treba odtial stiahnut a dat to tam priamo ako fotky, nie ako link 😉

petkaa28
25. máj 2013

Bavy prosim vas pekne o urgent pomoc - hladam tortu na psp - bola 1p , biela a mini ruzovymi kvoetkami tam bol straceny krizik - taky ako jeho obrys.. Dakujem vam steasne pekne

zuzanam80
25. máj 2013

@levik7 Supeeer to by ma nenapadlo. Torticka je krasna 🙂 . A prosim Ta ako si tam upevnila tie minonky? Tiez si boky potrela plnkou?

levik7
25. máj 2013

@zuzanam80 ano, a previazala maslou

levik7
25. máj 2013

@zuzanam80 inak odporucam minonky dat v den jedenia torty, ja som dala den predtym a zvlhli v chladnicke a neboli chrumkave

zuzanam80
25. máj 2013

@levik7 Dakujem velmi pekne za info a pomoc. Si zlata 🙂

levik7
25. máj 2013

@zuzanam80 nie je za co 🙂 nech sa ta vasa vydari 🙂