Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bubelko
14. jún 2013

@pipka dakujem za odpoved 😉

elamaslakova
14. jún 2013

@lawli Nádherné tortičky , tú tortičku s Čipom a Dejlom si s dovolením ukladám na inšpiráciu , ďakujem

pipka
14. jún 2013

tak ja pridavam zatial dve moje dnesne, este jednu musim skompletizovat , ta caka v chladnicke 😉 len musim najprv pockat, kym si aspon jednu pridu zobrat, lebo sa mi tam na vysku nezmesti 😅 😅

som si tento tyzden zamodelovala 😝 😝 😅 😀 maaaam dost 😀
angry birds star wars som mala presne dane, aj minitorticky a ako ma ktory vtak stat, co ma mat v ruke 😅 😅
mam tu k tomu normalne popis jak roman 😀 😀

pipka
14. jún 2013

a ešte vcielka maja...nechapem preco mi to nepridalo naraz 😠 😝

ajka82
14. jún 2013

@pipka paradni vtaci - ked som videla tie tvoje popisky co si dostala 😀 🤐 ...super 😉

pipka
14. jún 2013

@lawli Chip a Dale su svetoviiiiii, ukladam 😵

pipka
14. jún 2013

@ajka82 ze? 😀 😀 😅 najlepsie na celej torte bolo robenie tych kraterov a to biele vajce 😀 😀 😀
to ostatne bolo bleeee 😝 😅 😀

ajka82
14. jún 2013

babyyy, teraz ma napadlo a dufam, ze mi pomozete...
ako prichytavate satenove stuhy na srdcove torty? 😅 kamoska chce radsej satenovu aj ked ja moc za ne nie som ale akoze na srdco neviem ako to uchytit 🙄

aduskatt
14. jún 2013

@ajka82 vzadu stuhu pripevnim spendlikom, alebo obojstrannou lepiacou paskou

aduskatt
14. jún 2013

@mamcas kludne mozes dat trochu cokoladoveho creme Ole

florentina
14. jún 2013

@bubelko ano
@lawli nádherná práce

pipka
14. jún 2013

@ajka82 ja som doteraz neprichytavala nicim, ta hmota bola akoby orosena a krasne mi to tam drzalo 😵
akurat taku tenku stuzku co som davala na kittynkovu, tu som vzadu v tom strede srdca prispendlila 😉
lepiacu pasku by som tam asi moc nedavala...predsa len je to lepidlo 😝 a nie jedle 😅 😝 😉

aduskatt
14. jún 2013

@pipka pipka, ale obojstranna sa torty vobec nedotyka to das na stuhu a prekryjes druhym koncom stuhy🙂

florentina
14. jún 2013

@benjik děkuji za rady, poptám se v papírnictví, zda něco takového mají...

benjik
14. jún 2013

@florentina není zač

pipka
14. jún 2013

@aduskatt ale ak to das na stuhu a dotyka sa stuhy, tak to neplni ucel 😅 sak alenka sa pytala, ako to prichytavas o tortu, nie ako spojis konce 😉 ide o srdce, kde to neobopnes cele dokola a nenatiahnes, lebo ten cíp vzadu ti ostane rovny a nebude lemovat tortu, chapeme sa? 😉

a ak to mas prichytit o tortu, tak to som pisala, ze tam by som pasku nedavala, bud kvapku jedleho lepidla alebo spendlik a prichytit o hmotu 😉

aduskatt
14. jún 2013

@pipka sorry, prehliadla som srdce🙂 inak, jasne, ze na tortu nedam lepiacu pasku😀

ajka82
14. jún 2013

@aduskatt jaaaj adi len ja som myslela to v tej "priehlbine" navrchu, aby to tam neodstavalo, asi som to aj nejak divno napisala...ale pipka pochopila

aduskatt
14. jún 2013

@ajka82 tak spendlikom aj ja prichytavam🙂

ajka82
14. jún 2013

@pipka ten spoj mam vymysleny, lebo cez jeden pojde cislo akoze na karte, tak podtym zamaskujem a prilepim a na vrchu ma byt masla... len to ma matalo, ze to bude odstavat

pristela
14. jún 2013

@lydik jj , mala si to malo spracovane, ja ked mam vela bielych zvyskov z minula , dam dokopy, premiesim a je este lepsia na zlozenie, taka jemnejsia, hladšia - nieje taka drsna a je aj plastickejsia na pohlad skoro ako smartflex , len keby sa mi chcelo ju zarabat dopredu 😀 co sa mi nechce cize tiez potahujem zvacsa cerstvou 😝

@lawli neskutocnaaa rychla rota, teda aj ostatne , ale ta Rota , že woooooooow 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
14. jún 2013

@ajka82 neboj, ty si sikulka, tebe to odstavat nebude 🙂

pristela
14. jún 2013

Holky , ktore ste z PD , je u vas nejaky kreativny obchodik s pomockami pre umelcov ci vytvarnikov a takych vseliakých ? 😀

pipka
14. jún 2013

@pristela cize pre teba? 😀 😀 😀

pristela
14. jún 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 joo , ratam sa medzi tych všeliakých 😀 😀 ma štve jeden e shop aby mi 3tyzdne nevedeli dodat farby je uz vrchol, a nechcem zas otravovat Danku 😀 , v pondelok idem do Pd tak by som mrkla tam, viem ze tam jeden bol dakedy daaavno ale ci vcul ☹

dm1
14. jún 2013

@pristela v pohode mozes 😀

ja sa pripajam kocky nemate niekde u vas obchod s koralkami ktory ma aj e-shop zeby som si vedela vybrat? zasek do cohosi noveho saliem hlavne ze ma cakaju 2 torty nedokoncene v ladnicke 😀

dm1
14. jún 2013

baby postup na auticka s cars tu niekde bol a ja ho zase nemozem najst 😝. ide o buraka a sally

lamps
14. jún 2013
adrika202
14. jún 2013

pre poľovníkov na Polovnícky deň 🙂 čokoládovo banánová 🙂

cabalkova
14. jún 2013

Ahoj holky, pridavam dortik pro svagrova kamaráda-motorkare k padesatinam. Fakt nechapu, jak můžete delat několik dortu za den, ja nad ti stravila cely dnesek a jsem totalne vyrizena.