Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
18. aug 2013

@aduskatt

@pristela no tak som im napísala či maju radi koks tak uvidím čo odpíšu. A ten trasený s ananásom sa robí klasika ako s mandarinkami?

pristela
18. aug 2013

@mysiatkoo 😀 dostaneš po riťkoidke !!! 😀 😀 😀

@mimcak jj, presne to iste

timuss
18. aug 2013

@euka210 myslím, že bohato stačí šľahačka s čokoládou, ten krém je fantastický a jednoduchý, načo si komplikovať život 😉

mysiatkoo
18. aug 2013

@pristela 😝 bude mi potesenim 😀

mimcak
18. aug 2013

@pristela
@aduskatt takže kokos nie tak bude trasený a bananový. No ale zas dumám dve druhy plnky do max. 3kg torty?

mimcak
18. aug 2013

Kočky ako sa to robý ked vám pošlu na mail foto torty s jedlím obrázkom.,že chcu taku istu tortu aj s tým obrázkom na torte. potrebujem ho dať vyrobiť,ale neviem ho na nete nájsť.

ajka82
18. aug 2013

@mimcak skusala si hladat obrazok aj inak ako v ponuke uz hotovych jedlych obrazkov? aky ti poslali?

aduskatt
18. aug 2013

@mimcak pracne na googli som hladala, skusala nazvy, az kym som nenasla, co potrebujem, ulozila som do kompu a poslala mailom tam, kde mi to vytlacili

luciahromadkova
18. aug 2013

@lucula73 ja mam ulozene toto

lokalistin
18. aug 2013

@petkaa28 krasne

lokalistin
18. aug 2013

@pristela uuuuzasna opica, niekoho mi pripomina 😉

mimcak
19. aug 2013

@ajka82
no to ešte nie.Tak vidím ,že mám čo robiť 😝

sissmiss
19. aug 2013

Baby, otazocka. Ako dlho (najdlhsie) vydrzia kvety so smartflexu v pouzitelnom stave? Potrebujem cca 10dni pred oslavou spravit kvety, lebo potom ideme na tyzden prec...a za den medzi prichodom a oslavou to nestihnem pri detoch vymodelovat...tak chcem spravit kvety dopredu a den si nechavam na lepenie, potahovanie a take tie veci...

A druha otazka, nenasla som nikde na nete...mascarpone sa moze dat do mraznicky? 😅 Mam tam 3kusy...ze ci do kosa alebo ich mozem pouzit...

Dakujem 🙂

mimcak
19. aug 2013

@sissmiss Kvety ti vydržia dlho,len ich prikri,alebo daj niekde ,aby sa na ne neprášilo.
Mascarpone som dávala do mrazničky iba raz ,ale bolo nepoužitelné do torty,lebo ostali v ňom také hrudvôčky,iba ak ho použiješ potom iba tak pre Vás doma.

sissmiss
19. aug 2013

@mimcak Dakujem ti. Torta bude pre svokru a budeme ju jest len my, rodina, ale aj tak, pre svokru chcem aby bola super 😀 Ako inak 😀 Takze mascarpone paapaa. Co uz. Budem mudrejsia nabuduce.

Este sa spytam...chcem robit orchideu v kvetinaci...mam to cele dat dokopy, a tak prevazat (3hodky cesta) alebo nejako orchideu zvlast nech sa to nahodou nepolame a potom to tam dorobim radsej? Este som neprevazala tortu, zatial som ich robila pat...

mimcak
19. aug 2013

@sissmiss Ved ho nemusíš vyhadzovať,ale urobíš potom pre Vás niečo. A s tou orchideou ti neporadím. Tu som ešte nerobila takto v kvetináči. 😒

mimcak
19. aug 2013

Teraz rozmýšlam,že som tu ešte nedala posledné dve víkendové. Safari 5kg, pribináčik a parížsky, Na 50 3,5kg pribináčik.

abriela
19. aug 2013

@pristela davam na teba kontakt janie80 - zakazka sitie. Aj ked ta nepoznam, dufam, ze neprekaza, ze ti robim reklamu a rozpravam aka si sikovna 😉

mimcak
19. aug 2013

😀 foto

sissmiss
19. aug 2013

@mimcak Dakujem, tak skusim a potom napisem ako to dopadlo 🙂 aj s masc. aj s prenosom kvetu 🙂

lucula73
19. aug 2013

@luciahromadkova lucka dík,tie sú pekné,ešte dačo skúsim na googli nájsť......ďakujem 🙂 🙂 🙂

pipka
19. aug 2013

babyyyyy pomoooc, potrebujem poradiiiit.
sak moje dieta ma zajtra narodky a ja jej potrebujem spravit daku minitortu, potom budeme mat velku oslavu s deckami az 31. 8. to mam plan, co spravim...aale teraz netusim 😕 😅 😅 ☹
len taku malinku ako jeden kopcek z husenice...ale co? 😕
uz mala taku lienku, korytnacku, aj kvietkovu..ake zvieratko sa da este spravit z toho kopceka? hmmmmmm? 😕 😖
nehodite mi sem nejake inspi ...ja take to malinke nemam nic ulozene 😒

dakujeeeeeem 😵

dada2007
19. aug 2013

@pipka včielka, prasiatko, žaba, ovečkaaaaaaa.........

pipka
19. aug 2013

@dada2007 ooooo žaba je supeeer 😵 a naahodooou foto nemas daduska? 😕 😅

dada2007
19. aug 2013

@pipka ee, len toto https://www.google.sk/search?q=frog+cake&client...
a ešte na sk stránkach.......ale nič čo by som mala uloženéééé 😒

pipka
19. aug 2013

@dada2007 ano ano, toto som vygooglila aj ja 😉 no nic...idem hladat este, mozno nejake chutne žabule niekde najdem 😵

aduskatt
19. aug 2013

@pipka skus mrk, tam na zaciatku je taka mala zabka
http://www.google.sk/search?hl=sk&site=imghp&tb...

pristela
19. aug 2013

@pipka inšpiracia z netu

lamps
19. aug 2013

@pipka ja som robila takú mini tortičku pre našu Veronku, mala priemer 10 cm, ale takú veľkú radosť jej urobila 😵 😵 😵 😵 tu je

pipka
19. aug 2013

dakujeeeem vam moooc sladulienky moje milovaneeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵