Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
24. aug 2013

@lucula73 ten je strašně roztomilý 😉

u2jana
24. aug 2013

ahojte, poradite mi.
Kupila som si hotovu potahovu hmotu, len je dost tuha, neviem, ako ju spracovat, aby sa z nej dalo modelovat?

lucula73
24. aug 2013

@jakelina ďakujem ti 🙂 🙂

jakelina
24. aug 2013

@u2jana vyndej ze sáčku a rukama mačkej, to za chvilku změkne.

pristela
24. aug 2013

Holky , pridávam moje včerajsie dve , tu tretiu vložit nemožem 😝 Som mala na tychto rúúúúúúžove obdobie 😀 😀 😀
Inak do tej mojej uzasnej objednavky mi dnes pridali aj motorku a jasne ze tiez taku divnu 😀 😀 uuuuplne jednoduchu 😀 😀

jakelina
24. aug 2013

@pristela krásné a ten dortík mi kdy přivezeš?? To si pochutnám 😀 😀 😀 A jaký tam mám krém a korpus??

pristela
24. aug 2013

@jakelina 😀 😀 😀 zlatíčko 😀 hned ako mi posta konecne doručí ten moj od teba 😵 😵 ani nekupujem hrnce odvtedy , bo stale cakaaam 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
24. aug 2013

@pristela krásne ako vždy 😵 😵 😵 Žanetka, nejdeš čírou náhodou v stredu do BA?

jakelina
24. aug 2013

@pristela 😀 😀 😀

pipka
24. aug 2013

@lamps a co je v stredu v BA? 😕 ze by som nesla do roboty..ak je nieco lepsie v ponuke 😀 😀 😀 😅

lamps
24. aug 2013

@pipka 😀 😀 😀 😀 ale Janka moja, nič príjemné, som tam objednaná na očné vyšetrenie pred operáciou s V. mala som zajednaný odvoz a dotyčný nemôžu so mnou ísť, tak by som sa prikmotrila ku Žanetke a prispela jej na benzín. Pozerám autobusy, ale to je des, takmer 3 hodky cesty, mne by to nevadilo, ale pre V. to bude dosť

pristela
24. aug 2013

@lamps Andrejka nejdem ☹ ja na mojom aute tak maximalne Pe , Blavu by nezvladlo 😝 asi

lamps
24. aug 2013

@pristela ☹ chúďatko auto, to nič, len si ma napadlo, keď som videla tvoje tortuše

@pipka Janka, keď ťa tu mám sú kramáre od vlakovej stanice ďaleko? ja Ba vôbec nepoznám, bola som tam možno 3-krát v živote 😀 😀 😀 😀 😀

tothova5a
24. aug 2013

Ahojte. Kto mi upecie takuto tortu 31.8.13 v BA, SC, DS?

viera6
24. aug 2013

pridávam moje práve odovzdane....motorka sa podarila namalovat ďakujem @pristela.. @mysiatkoo ..

svetlo55
24. aug 2013

Dnešná :D

aduskatt
24. aug 2013

@lamps na Kramare je to par zastavok trolejbusom, len cislo Ti nepoviem, lebo sa to menilo, odkedy tam nebyvam🙂 ale najdes to lahko, myslim, ze 4 alebo 5 zastavok, max 10 minut, ked pochytas na kazdom semafore cervenu🙂

dadussh
24. aug 2013

@lamps ako mozem poradit, tak pod vlakovou stanicou je zastavka trolejbusu a od tial je to nejakych 5 minut. viem, ze tam volakedy chodil trol. c. 212 🙂

akzuzs
24. aug 2013

@sisix z tých MM cukríkov som ešte nerobila a poviem Ti že ma svrbi ruka ale rozum mi hovorí STOP a netráp sa ním 😀

lamps
24. aug 2013

@aduskatt
@dadussh ďakujem 😅

akzuzs
24. aug 2013

@lucula73 kráááásna fakt pekná

pipka
24. aug 2013

@lamps ani nie, ide tam priamo trolejbus, vystupis z vlaku a rovno nastupis na trolej priamo pred nemocnicou stoji 😉

dagmarmustafa
24. aug 2013

Caute ,po dlhsej dobe pridavam 🙂 A idem pozerat tu vasu nadheru 🙂)))

pipka
24. aug 2013

@lamps 212 ale nechodi priamo zo stanice, ta ide od mesta, to by si musela na zastavku kusok dalej, chodi aj spoj priamo zo stanice 209. ale nenastupis na nu hned pred budovou stanice, ale musis par metrov prejst k hlavnej krizovatke so Šancovou ulicou, kedysi sa ta zastavka volala predstaničné námestie, teraz nám. Franza Liszta 😉
http://imhd.zoznam.sk/ba/cestovny-poriadok/link...

a vystupis na zastavke Vlárska 😉 to je pred nemocnicou priamo, to uz uvidis z okna po lavej strane 😉

dagmarmustafa
24. aug 2013

@daducha Krasna.Stale obdivujem Tvoje vypracovane torty. A teraz som zistila ,ze moja sesterka Sona mala od Teba Pingu torticku pre jej malu🙂))))

lamps
24. aug 2013

@pipka no len ja musím ísť autobusom od nás a vôbec neviem, ani len netuším kde je autobusová stanica, to bude kopec srandy, no čo už ja dedinčan pôjdem do veľkého mesta 😀 😀 😀 😀

vlada111
24. aug 2013

@larah určite pikantný džem alebo zavárané višne. Dávala som aj lesné ovocie a super.

pipka
24. aug 2013

@lamps aj z autobusovej stanice ti ide na kramáre trolejbus myslim 😉 kuknem ti aj to 😉

elamaslakova
24. aug 2013

@viera6 Parádne tortičky
@dagmarmustafa nádherné tortičky

vlada111
24. aug 2013

@maya30 krásne tortičky, šikulka