Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadenka1
25. aug 2013

@mimcak no nemyslím, že ešte hrozia nejaké super teplá....

florentina
25. aug 2013

@mysiatkoo ten garfield je fantastický, teda celý dortík....wauv!

florentina
25. aug 2013

@rapunzel1 teda řádně jsi si mákla, nechápu, jak se dá všechno tohle stihnout, jsi velká šikulka!

jorsulova
25. aug 2013

@artepf boze ta torta s tou orchideou v crepniku je naaaaaaaaaaaaaadherna, to som este nevidela.... fakt ste umelkyna... je nejaka postup ako presne na to, ako na tie kvietky atd...? alebo ste to len z hlavy vymyslali? dakujem za info

jorsulova
25. aug 2013

chcela by som vas velmi pekne poprosit, idem piect tortu pre manzela k narodeninam, chcela som nieco pekne elegantne a jednoduche, napadla ma torta darcek, neviem ci okruhly alebo stvorcovy tvar obviazany maslou.. mate nejaku inspiraciu z vlastnej tvorby? velmi mi pomozete dakujem

pipka
25. aug 2013

babulky moje pomoooooc 😲 😲 😲 😝
robil tu niekto raz taku super tortu s Batmanom..ale ja tapa som si ju neulozila 🙄
nemate ju naaahodou niekto? 😕

alebo aj nejake ine krasne batmanovske 😎 dakujeeeeeeeeeeeeem 😉

lamps
25. aug 2013

@pipka Janka, ja mám takúto, neviem, len či je krásna ....ale ty máš super profilovú foto 😉

pipka
25. aug 2013

@lamps dakujem dakujeeem, mne ide hlavne o toho batmana, lebo aj tak ma byt len mala 😝 sak klasika 😅 😀
ale aby som mala nejake napady. ja mam nejake tiez poukladane , ale sak vies...keby ma naaaahodou osvietil nejaky lepsi napad 😎

nedavno tu ktosi robil taku zlto-ciernu a ta sa mi paacila..ale sak ja kravka...samozrejme som si ju neulozila hned a vcul ked ju potrebujem...no hladaj 😝 🙄 😀

a dakujeeeem za pochvalu, som sa trosku vynovila, aby ste ma videli aj aktualne 😀 😉

lamps
25. aug 2013

@pipka tú robila @florentina ak sa si dobre pamätám. A pekne si sa vynovila, detičky v škôlke budú mať peknú pani učiteľku 😉 😉 😉

pipka
25. aug 2013

@lamps ahaaa, tak skusim katke @florentina napisat 😉 ja neviem preco sa mne marilo, ze ju robila weruska @wera.g 😕 😅
babyyyy, tak ktora ste robili batmana, hmmmmmmmmmmm? 😕 😀 😀

lamps
25. aug 2013

@pipka Janka, myslíš túto? dúfam, že sa Katka nenahnevá

florentina
25. aug 2013

@lamps no samozřejmě, že se nehněvám...ba naopak se velmi raduji 😉 , že si to pamatuješ, jen si nejsem jistá, že @pipka hledá zrovna tenhle dortík, když psala, že byl super 😅 ...
Hlavně proto, že nedávno tu jeden super a tuším také žlutočerný Batmanovský dortík dělala @anibas , ale já jsem si jak na potvoru všechny ty Batmanovské inspirace omylem smazala....

mamilia
25. aug 2013

ahojte sikulky .... idem si po mini radu ... moj rucny mixer pomalinky dosluhuje uz ma par rockov ... je aj taky slabsi .... sa mi zda... aj slahace drzia po kope len tak...takk...tak chcem si za odmenu kupit nejaky fayn mixer ...ake mate skusenosti .... ??, ktory mixer je dobry spolocnik do domacnosti ...?? Moze to byt aj mixer s misou ..... poradite..? . budem, rada za kazdu radu ... DAkujem .... 🙂 🙂 🙂

pipka
25. aug 2013

@florentina uz som ti ho vynurala na FB 😎 no teda tento som tu ani nevidela 😕 je kraaasny, nebud skromna 😵 😵 😵

ale ano, myslela som iny, ale za boha fakt neviem, kto ho robil...len si pamatam, ze tusim okolo torty boli aj tie netopiere 😉 ale neva...aj tvoj mam ulozeny 😎 urcite pouzijem 🙂 🙂 🙂

florentina
25. aug 2013

@pipka ten byl určitě od @anibas, koukni na FB, hezčí na netu jsem nenašla, to je určitě on. A děkuji za pochvalu, jsi zlatá...tuším jsem ho přidávala, když jsi dovolenkovala....

pipka
25. aug 2013

@florentina je to mozneeeeeeeeeeeeee 😉 a dakujem za rady, idem kuk 😉

pipka
25. aug 2013

@florentina aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano, mala si pravdu 😎 uz som ho nasla 😉
sabi @anibas , klobuk dole, uuuzasnyyyyyy 😎 😎 😎 tak uz je ulozeny 😉
keby naaahodou ho niekto chcel, tak hadam sa sabinka neurazi, ked ho sem dam ako inspi 😉

a este nejake co mam ulozene 😉

pipka
25. aug 2013

ako krasne som si sem sama sebe dala inspi 😅 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka7512
25. aug 2013

@pipka ja som tiež pozerala,že tú máme nejakú novú tvár...a kuknem na meno a tam pipka...super foto... 😉

zuzka7512
25. aug 2013

@jakelina prosím ťa,našla som tvoju tortu šmoulinku...je na strane 3502...tie čirne obrysy si robila čiernym šúlkom???alebo ako???

mysiatkoo
25. aug 2013

@mia1111 @florentina dakujem babule 😵 @pipka hned by som k tebe poslala tie svoje 2 cuda do skolky...

lamps
25. aug 2013

@florentina veď aj tento tvoj dortík je super, ja sa tých stojacich postavičiek stále "bojím" 😀 😀 😀

stupacik
25. aug 2013

@mimcak Klobúčiky som farbila tmavou polevou zvrchu a žltou zospodu

pipka
25. aug 2013

@mysiatkoo naaa sak posli 😀 😀 ale mame stavy nie ze plneeeee, ale preplneneeeeeeee ☹ hroza ☹ este dalsich 35 deti, v poradovniku, co sme nemohli zobrat 😖

pristela
25. aug 2013

@pipka žena, dlhe vlasy ti pristanu !!!!! Opovaz sa ostrihať !!!!

pipka
25. aug 2013

@pristela nieee, neboj...bojim bitky 😅 😀 😀 😀

vendullka
25. aug 2013

Po delší době přidámvám dva minidortíky🙂

mamcas
25. aug 2013

Babulky co s tou nestastnou tortou s autom? Pomoooozte prosiiiiim 😔

florentina
25. aug 2013

@lamps děkuji, jsi moje sluníčko 😉

jakelina
25. aug 2013

@zuzka7512 ano černým Smartflexem přes injekční stříkačku. 😉