Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
30. jan 2014

@jakelina no, nejak to nejde🙂)))
sak sa pochvalim, ked to tu bude

jakelina
30. jan 2014

@aduskatt není to moc vidět, ale určitě budou hezké. Já jsem vybírala z těch delších, kolik měří tyhle??

aduskatt
30. jan 2014

@jakelina 17 cm tusim

nika266
30. jan 2014

@jakelina čau,aj mne prišla včera ta krajka,lem neviem kedy ju použijem 🙂

nika266
30. jan 2014

@jakelina Tortička je krásna

mia114
30. jan 2014

ahojte, po dlllhom case jedna torticka
Buduci tyzden ma caka 4poschodva torta, uz teraz mam z nej strach.

mamcas
30. jan 2014

Pocujte zienky odkialobjednavate z Ciny? Ja som objednala pred 3 tt a stale mi nic neprislo a teda pisu, ze 5-11 dni. Je to blbost a mam len cakat? A ja som krajky nevidela, prosim dajte link 🙂 ja som objednala nehake silikonove veci na skusku, ci budu dobre.
@pipka ktory cinak myslis? Isla by som kuk niekedy 🙂
Kujeeeem za odpovede 🙂

pipka
30. jan 2014

@mamcas u nas v Dubravke, v dome sluzieb na prvom poschodi 😉 vedla posty 😉

mamcas
30. jan 2014

@pipka no musim ist pozriet 🙂 minuly tyzden som bola v saratove a muz na poste, keby som vedela idem kuk 🙂 vzdy vlezem do kazdeho cinaku kvoli tortam 😅

mamcas
30. jan 2014

@pipka jaj a este som ti chcela napisat, ze ak by si chcela nieco objednat, neni problem, ja to zaplatim a ty mi posles na ucet 🙂

jakelina
30. jan 2014

@mamcas http://www.aliexpress.com/item/S-S-L002-big-but...
Jak pojedeš dolů, tak jich tam je víc

pipka
30. jan 2014

@mamcas no to by som ale musela vediet odkial a co ides objednavat a nema problema 😀 😎
aj ked teda ja uz toho maaaaam 😝 a musim aj tak brzdit pecenie kvoli robote...tak uz ak, tak ozaj nejaku bomba vec jedine 😉

mamcas
30. jan 2014

@pipka no idem kuk link co Majka dala, kuk aj ty a uvidime 🙂 ja nemam silikonove nic este 😝 teda na ceste daco z dalekej Ciny jo 😀

jakelina
30. jan 2014

@mia114 koník je úžasný, šikulka

ivkaivka
30. jan 2014

@mamcas ja som už objednávala a došlo asi o 5 týždňov. Aj kámoška objednáva oblečko a čaká tak dlho...určite to dôjde

jakelina
30. jan 2014

Holky mě ta krajka a i jiné věci přišly už za dva týdny od zaplacení. Platila jsem to 9.1 a 22. 1. už jsem to měla doma.

nika266
30. jan 2014

Tortička pre moju susedu k jej zajtrajším narodeninám a zákusok pre kolegynky

nika266
30. jan 2014
nika266
30. jan 2014

no ešte koláčik

nika266
30. jan 2014

@mamcas mne prišla prvá krajka presne na deň po mesiaci a druha za 21 dní

lucula73
30. jan 2014

@nika266 aký je to koláčik?vyzerá fajnovo 🙂

nika266
30. jan 2014

@lucula73 to je taký vymyslený,upekla som dva piškoty,spodný plát som potrela žele čer.ríbezle nato som urobila jogurtovo šľahačkovu plnku,poukladala som les.zmes mrazenu a priložila som druhým platom,mala som ešte plnky tak som ju natrela navrch a postriekala čokoládou a je výborný 🙂

nika266
30. jan 2014

@lucula73 a ešte pokvapkávam cesta rumom 🙂

beaca
31. jan 2014

žienky, prosím o radu, poprosila ma urobiť na karneval také mini mufinky s motívom šaško a pod., len neviem, či sú to mufiny alebo tie cupcake ( pridávam foto ) prosím o nejaký dobrý odskúšaný recept + ak môžte ako sa pohybujú ceny za kus.,, Vôbec nemám odhad

beaca
31. jan 2014

takéto

ajka82
31. jan 2014

babulky, moje rychle muffinky do skolky na karneval 🙂 deti sa okolo nich zhrrrkli a uz ich chceli rozoberat pred tym ako sa isli najest 😅 tak som sa tesila 😵 bez laktozy, bez coko, bez kakaa a orechov 😝

halienka
31. jan 2014

@ajka82 mohla by si mi dať na ne recept prosím? Možno ak stihnem aj ja tej mojej urobím do škôlky, tiež majú mať karneval 🙂 Je dobré to že sú bezlaktózove, bez orechové, teraz je už tých alergikov kopec... 🙂

denisak77
31. jan 2014

@jakelina že rýchlovka a tá super krajka,ešte som takú nevidela,ja mám rada jednoduché torty ,super

denisak77
31. jan 2014

@jakelina že rýchlovka a tá super krajka,ešte som takú nevidela,ja mám rada jednoduché torty ,super

tigri
31. jan 2014

@jakelina Ahoj, mozem sa este opytat? Kolko smartflexu musim vyvalkat na klasicku okruhlu tortu? Mam 1,4kg balenie. A je to normalne, ze je taka tvrda ako kaken? Ak mi po vyvalkani nieco ostane, mozem to odlozit na dalsie pouzitie o par tyzdnov? DAKUJEM 🙂