Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

meo
13. feb 2014

@jakelina díky, zkusim jim to navrhnout 😲

jakelina
13. feb 2014

@pipka krásné a ten ukazatel jsem zaregistrovala 😀 😀 😀

chvapilu
13. feb 2014

hezký den vkládám dnešní dortíky na mořskou pannu jsem se moc těšila,a moc děkuji za pochvalu dortu s orchideí

pipka
13. feb 2014

@chvapilu torticky naadherneee 😉

len baby...stale tie kolaze 🙄 😝 ja potom nemam taky dobry dojem z tej torty, ked kukam a neviem na co sa mam pozerat, zbytocne malinke fotky 😅 ☹ a nevidim to, co chcem vidiet 🙄 ☹
prosiiiiim, fotte torty a hodte sem jednu VELKU foto..je to 100x viac ako sto malych 😅 😝 😉

to nie ako kritika, ale dobra rada 😉

chvapilu
13. feb 2014

@pipka jé a mě přijde .že právě koláží jsou vidět detaily.

pipka
13. feb 2014

@chvapilu no to je prave ten mylny dojem...mas tam odrazu kopu zaberov a vlastne nevies kde sa mas pozerat, teda aspon na mna to posobi uplne zmatkovo 😖 😒
aj ked si foto zvacsim, tak ma to skratka rozptyluje to mnozstvo detailov nakopenych na sebe, radsej jedna foto, ale velkaaaaaaaaaa 😉

dada2007
13. feb 2014

@pipka jaká frajerka!!!!!!! že štvrtok večer napíše......hotofka, môžem víkendovať.....že nemáš onééého pri sebe 😀 😀 😀

mirinecka
13. feb 2014

@adrika202 skúšam tvoj acidkový korpus, robila som z polovičnej dávky do 18cm formy , boloho moc este aj deťom sa ušiel do mini báboviek :D len mi strašne napuchol do kopca až sa praská a neviem prečo. Ale chuťovo je fantastický 😉

pipka
13. feb 2014

@dada2007 naaaa mozem ja za to, ze to tentokrat chceli vsetci na zajtra 😉 😅 😉 a teda kedze zajtra ficim na pol siedmu do roboty, tak by som uz nestihala zajtra zdobit, tak som musela dnes 😉 😝 😅

adrika202
13. feb 2014

@mirinecka no to on rad taku sopku urobi :D ja sa snazim vzdy rozotriet cesto vo forme tak viac do krajov,aj ked velmi sa to neda kedze je riedke ale niekedy mam kopec riadny niekedy krasne rovny ..a ked sa spravi kopec po upečeni ho prevratim naopak 🙂

dada2007
13. feb 2014

@pipka 😉

mysiatkoo
13. feb 2014

@muffinka8 ta sovickova je uplne dokonala 😵
@pipka jeeeee ti su perfektni 😵 .... a ten STLP na 1 😀

ejkula
13. feb 2014

@vlada111 ďakujem Vladi za info. Aj som si myslela, že poťahovať určite nie, len som netušila, že to môže byť až také krehké 😝 . Ja som od Zl. Moraviec, takže ďaleko od Teba, ale si zlatá ďakujem. No pokusy robiť asi nebudem, skúsim sa s nimi ešte normálne porozprávať a buď dohodnúť niečo reálnejšie alebo nech si pohľadajú šikovnejšiu cukrárku 😅 ako som ja. No ešte raz srdečná vďaka 🙂

vlada111
13. feb 2014

@ejkula súhlasím s tebou. Ja by som do toho nešla, hoci je to výzva. Len neviem, či sa to dá realizovať v našich podmienkach. Nemáš foto tej torty?

muffinka8
13. feb 2014

@pipka ha ha 🙂 perfektní sú 🙂

muffinka8
13. feb 2014

@mysiatkoo vďaka Miška 😉

pipka
13. feb 2014

@muffinka8 dakujeem 😵

ejkula
13. feb 2014

@vlada111 mám pošlem Ti do IP. lebo je to "ich" graf. návrh

pipka
13. feb 2014

@mysiatkoo 😀 😀 😀 😝

mizulienka
13. feb 2014

@pipka perfektne obidve 😉

ejkula
13. feb 2014

@vlada111 zistila som, že obrázok mi do IP nejde 😀 😀 😀 som ale šikovnáááá 😀

pipka
13. feb 2014

@mizulienka dakujeeeem 🙂

pristela
13. feb 2014

@pipka Bože , ja ťa zabijem !!!!!!!! 😀 😀 😀 toto nemyslííííííííš váááážneeee????? bo mas strasne vela penez , moje nervyyyyy, uz aj mi tahaj poslat cislo uctu !!!! toto je aj na 50litrov ananasoveho dzusu , toto nepredýýýcham 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ano, ano aj ja teba milujeeeeem , bozkavam , cmukam a kujeeeeeeeem

pipka
13. feb 2014

@pristela v ziaaadnom pripade laska moja 😎 😵 😵 😀 😀 😀 😀
ja sa taaaaak tesim, ze som to tajomstvo udrzala a neprekecla som saaaa 😅 😀 😀

uzi si to v zdravííííííííííí 😀 😵

jakelina
13. feb 2014

Holky a my tu chudáci nevíme o co jde 😀 😀 😀 😲 😲 😲

pristela
13. feb 2014

@pipka inak to tesenie ked niekomu nieco posles atd to poznaaaaam , vela krat sa tesim viac nez oni 😝 😀 😀 😀 som normaaaalne dojata, si uuuuuuuzasnaaaaaaaa, no este ze si moja !!!! este raz moooc dakujem , bozinku, vies ake to je ked ti niekto len tak nieco posle ???? vssak to je v dnesnej dobe neskutocne 😅

aduskatt
13. feb 2014

@jakelina ved toto, ja uz som dozadu precitala tri strany, ze ci mi nieco neuslo🙂

pipka
13. feb 2014

@jakelina jaaaaaj sak o to ideeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

aale nie 😉 poslala som jej "valentinsky pozdrav" 😅 😀 😎 teda povodne jej to malo prist az zajtra 😅 len slovenska posta neuveritelne zabrala a dorucila balik skor 😕 😅 😅 😉

vendullka
13. feb 2014

Tak jsem se pokochala vašimi nádhernými výtvory přidávám dvě z tohoto týdne a ještě mě dvě čekají 🙂

pristela
13. feb 2014

😀 😀 😀 😀 😀 baby , no ako vam to mam povedat 😀 😀 😀 😀 😀 napisat 😀 😀 😀 som bola cele poobedie fuc, a volal mi kurier, ze dobryyy , to som ja ten kurier co nosi zadarmo 😀 , som pak este volala domov ze aky je tam odosielatel bo vsak som nic neobjednavala 😀 😀 😀 😀 no a doma velkaaa krabica a v nej "maršmelky" americkee a aj cervene srdiecko vystrihnute s venovanim k Valentinovi, aaach , dobre som si vybrala, ja som to vedela !!!! 😀 😀 😀