Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
15. mar 2014

moja dnesna torticka, dakujem za inspiraciu @pristela 😵 😵

jakelina
15. mar 2014

@mia114 juj krásná je

mia114
15. mar 2014

@jakelina dakujem, no som sa nechala inspirovat. Kupila som isce len biele bompari a tak som ich nafarbila na modro 😝

teodorie
15. mar 2014

@sikag To mne také napadlo, ale má to být obdélník, tak si neumím představit dělat ty dlouhé strany z čokolády, kolik jí na to padne a pak se to bude blbě krájet ☹ Napadl mne čokoflex, ale nemám s ním zkušenost. 😖

pipka
15. mar 2014

@pristela si ho mala teda zozadu nafotit 😀

akapulko
15. mar 2014

baby surne ak ste tu ak dam nutelu na vrch torty na marcipan nebude sa to topit???

chvapilu
15. mar 2014

@mia114 krásný dortík a ty bonbari se jen rozpustí a přidá se barva?Přidává se tam voda nemám vůbec představu jak na to děkuju předem

jakelina
15. mar 2014

@mia114 fakt jsou i bílé bonbari? No já našla všechny možné barvy, ale bílé ne 😝

florentina
15. mar 2014

@akapulko nebude, ale moc to s tím nevyrovnáš a taky si nejsem jistá, jak to ztuhne. Já teda na celý dort nedávala, ale když něco dělám, jako třeba to auto na předchozí straně, tak s tím slepím tatranky, obmažu okolo a potáhnu a drží to v pohodě.

vlada111
15. mar 2014

@pipka netráp sa, urob k nemu ešte toho dinosaura a zopár detí 😀

vlada111
15. mar 2014

@pristela krásne dielka, teda diela

pipka
15. mar 2014

@vlada111 😀 😀 😀 no jasneeeeeeee 😀 😀 😀

vlada111
15. mar 2014

@florentina vôbec sa neboj, máš ich super

akapulko
15. mar 2014

@florentina ja so myslela ze to supnem pod bager akoze je to blato 😅po sy pala by som grankom troska,cize ja to nepotrebujem rovne skor bordel 😀 dakoval tak ja to skusim 😝

gumidekmomo
15. mar 2014

@mimcak Ahoj torticky mas ako vzdy krasne, ale zaujalo ma ze si robila bezlaktozovu ,,mohla by som ta poprosit o recept ? lebo ja mam kamosku co by aj chcela ale veru vôbec netusim co by som jej do toho mala dat aby som jej neuskodila ...teda korpus by som mozno aj dala do kopy ale veru plnku nemam tusenie..ja len ak to neni tajomstvo 🙂
kludne mi mozes napisat aj do posty velmi pekne ti dakujem zatial 🙂

vlada111
15. mar 2014

@mia114 krásna

lokalistin
15. mar 2014

@michaela3011 mna sibne vsetky obchody s tchibom obehane a nikde tu matte nemali 😠 inac kedy sa vracias? budem potrebovat obrazok 😉

mimcak
15. mar 2014

@gumidekmomo ďakujem 🙂 . jasnačka není tajomstvo. urobila som jogurtovú,lebo na túto som zohnala všetko 😝 urobila som ako klasickú len šlahačka a jogurty bezlaktozové zohnala som v kauflande a dokonca som tam videla aj ochutený tvaroch ,podľa mňa asi niečo ako tvarohový jogurt. A maslo na obmazanie tiež bezlaktozové

mimcak
15. mar 2014

@gumidekmomo ale inak sú to poriadne drahé výrobky. Niekde pár strán dozadu som písala aj ceny. 😉 . Takže aj tortičku som inak rátala,ale pani bola veľmi spokojná páčila sa jej a dala aj 2eurka navyše 😀 😉

mimcak
15. mar 2014

@akapulko nebude sa ti topiť v pohode môžeš dať.

akapulko
15. mar 2014

@mimcak dik uz to tam je 😀 😀 😀

mimcak
15. mar 2014

@lokalistin tak si objednaj cez eshop teraz je doprava zdarma. 🙂

lokalistin
15. mar 2014

Tak bambule moja Hello Kitty torta.Pani napisala,ze chce Hello Kitty a ze mala ma rada aj kone,tak som furt mala pred ocami nejaku luky,kde by som mohla dat Kitty aj kona. Tak dufam,ze sa bude pacit,ze nacakali nejaku ruzovu 😒 bola ju zobrat kamoska a tej sa pacila a chcela hned moje cislo. Len henta furt nieco vyryva. V stredu mi pisala,ze nechce vela hmoty, tak reku ok dam len cokoladu a navrch figurku,- no ale ona chce poriadnu Motivtortu,-tak musim pouzit hmotu,-no tak dobre 😝 😝 😝 😝
Zial najlepsia fotka je s bordelom na stole 😉 Vanilkovy korpus,mascarpone-broskynovy krem 30priemer 7,4kg 😀

lokalistin
15. mar 2014

@mimcak kuknem ci aj u nas

ejkula
15. mar 2014

@pristela ďakujem za odpoveď 🙂

gumidekmomo
15. mar 2014

@mimcak no tak s tym pocitam ze asi lacne to nebude ale urcite to stoji za to pre takého cloveka co si dat beznu tortu nemoze

gumidekmomo
15. mar 2014

@mimcak super moc pekne ti dakujem 🙂)

lokalistin
15. mar 2014

@mimcak tak som to kukla u nas je zadara az od 80€, alebo si to mozem dat poslat do toho obchodu tu u nas a tiez to je potom zadara,tak to tak skusim 😉, dik za radu

nika266
15. mar 2014

Po týždni som sa konečne dostala k vám,obdivujem žienky ktore popri robote stihnu 5 tortičky upiesť,šak to hotova psichijatria,zažila som to teraz na vlastnej koži,no a teraz foto

halienka
15. mar 2014

Ahojte, tak ja napochytro pridávam tortičky, dve som robila už na minulý víkend len som nestíhala stiahnuť foto z foťáku, tak to švácam všetko naraz 🙂 Ale ani som s tými dvoma nejak nebola spokojná (pre Lukiho a Emmku), tak možno sa mi ani preto nechcelo 😀 Tento víkend sa mi už viac darilo 🙂