Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
11. júl 2014

@pipka oooo, moje očné guličkyyyy, my byvame v Blaveeee , muhaahaaa

pipka
11. júl 2014

@pristela v Blave nieeee, v Bratislave 😀 😀 😀 😀

79zuzana
11. júl 2014

@jakelina uplne nadherne suu tie papagaje...v takych podmienkach ako ty, by som snad ani normalny korpus neupiekla 😝 😉 😉 😉 si jednotka ;)

adda789
11. júl 2014

@jakelina ahoj, prosím prosím...chcela by som sa ťa opýtať aký máš recept na mliečny marcipán (ak to nie je tvore výrobné tajomstvo) a či ti na torte nestvrdne veľmi.....párkrát som ho skúšala (na poťahovanie i na figúrky) všetko bolo ok, len torta sa strašne krájala, marcipán bol tuhý a to som pritom dávala na tenko vyvaľkaný ☹ veľmi pekne ďakujem za každú radu

pristela
11. júl 2014

@pipka pche , ty si z Bratislavy ja z predmestia Blavy 😝 😝 😝

jakelina
11. júl 2014

@adda789 kolik mléka, tak dvojnásobek cukru, dvě lžíce glukozy a aroma mandle. Pár kapiček vody. 😉

pipka
11. júl 2014

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ťrubeľka 😀 😀 😀

jenie123
11. júl 2014

@jakelina @pipka @nika266 baby, uzasne torty.. 😃
@mrka2 tak ta nema chybu.. 😃

dadulka271
12. júl 2014

Moje dalšie tortičky 🙂

dadulka271
12. júl 2014
kubrt
12. júl 2014

@dagmarmustafa Ten hranatý pták je fakt supr 🙂 🙂 🙂 🙂

kubrt
12. júl 2014

@mysiatkoo tak tenhle dort skutečně vypravuje. I když tetu neznáš je to přímo román - úžas 🙂 🙂 🙂 🙂

maya30
12. júl 2014

ahojte kocky, ked chcem na torte taky ten filmovy pas s fotkami, to si upravite v pocitaci a tak date vytlacit alebo sa ten lem robi az potom z hmoty ?

nika266
12. júl 2014

Dievčata niekto raz tu dal link na svadobne torty,ked by ste ich mali tak pekne prosim zverejnite,Ďakujem

maya30
12. júl 2014

A este nahodou ak mate ulozene nejake one direction poschodove torty s tou britskou vlajkou tak by mi to pomohlo, pls 🙂

elamaslakova
12. júl 2014

Dievčence pridávam moje tortičky, dve sú svadobné v bielostriebornej farbe , tá veľká fotená len tak narýchlo , takže foto nič moc a jedna na 70.ku . A idem popozerať tie vaše nádherné výtvory.

nika266
12. júl 2014

@elamaslakova to aku striebornu si použila na krajku,je pekna

lawli
12. júl 2014

Ahoj ,kočky ,nemám na vás vôbec čas, je teplo a s deťmi sme stále vonku...užívame si leto,dúfam ,že vás stihnem večer aspoň polajkovať...tento týždeň pridávam poskronme jednu...ale zapotili sme sa obe ,také vlhko som už dávno pri robení tortičky nezažila 😅

lamps
12. júl 2014

a tu je môj tohtotýždňový výtvor 🙂 🙂 🙂 o pól jedenástej v noci som ešte len hľadala uhlomer, aby som si urobila šablónku na 5-uholníky, mala som nervy 😠 😠 😠 😠 lebo dnes si prídu pre tortušu a pri pomyslení, že uhlomer nenájdem a budem musieť s babami absolvovať cestu do mesta, aby som kúpila nový a potom dozdobovať tortu ... mi nebolo nejako veselo. Ale našla som ho, tak potom to už išlo v pohode. Želám vám krásny a hlavne pokojný víkend 😵 😵 😵 😵

brunila
12. júl 2014

@jakelina klobouk dolů,já bych se asi sesypala.Jak nemám svůj klid a pohodu,nedaří se nic.Ale Ty jsi to zvládla skvěle!!!!!!!!!!!

brunila
12. júl 2014

@lamps krásný dortíček a ty Tvoje postavičky mají takové perfektní papulenky 😉

lamps
12. júl 2014

@brunila ďakujem 😵 😵 😵 😵 .... že papulenky 🙂 🙂 🙂 🙂

marianabila
12. júl 2014

@nika266 😲 mna napadlo len: "TY KOKOS!"uzasne!!!vy vzdy urobite take nadhery! 😲

maya30
12. júl 2014

@lamps super torticka Andrejka 🙂 ako si spravila taku peknu zelenu ?

jakelina
12. júl 2014

@brunila ani nemluv, schválně ti pošlu fotku jak to vypadá u mě v koupelně a na chodbě v prvním patře, přes kterou musím projít do každého pokoje kam se potřebuji dostat. A to tam už neleží řezačka na dlažbu napříč a kýble s tmelem. 😀 😀 😝 😝 Vyfotila jsem to večer, když už to bylo trochu srovnané 😀 😝

jenie123
12. júl 2014

@jakelina klobuk dole 🙂 , ze si este aj torticky dala v takomto stave.. 😃 ale tak sikulka sa nezapre.. 😃

jenie123
12. júl 2014

@lamps krasna a ta zelena je uzasna.. aj mna este dnes caka nieco podobne a teda na tu loptu sa vôbec netesim, odkladam ju co sa len da.. 😃

jenie123
12. júl 2014

Kocky popridavam moje.. este jedna ma caka na zajtra.. ale to az vecer..

nika266
12. júl 2014

@sticker je to gelova ,ruzova,ROSE

brunila
12. júl 2014

@jakelina hmmmmmmmm,tak to je mazec.....já bych se o to nejspíš přerazila... 🙂 vždyť říkám že jsi kouzelnice udělat takové dortíky při tom všem a ještě mléčný marcipán....na tom jsem si zničila pravé zápěstí,mám na šlachách bouli,no ještě že to už nebolí.Zlaté kupované hmoty 😉