Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kubrt
3. okt 2014

@jakelina no krásně jsi to vymyslela, kluci budou mít radost 🙂 🙂 a ten výraz obdivu 😲 😲 a ty tkaničky 😅 😅

nika1985
3. okt 2014

Ahojte som si upiekla k narodeninam skusala som novu plnku a prvy krat cokotransfer uvidime ci bude chutit

woman04
3. okt 2014

..tak pridávam moju prvú trojposchodku,mala cca 14kg...je tam kopa chýb,ale hlavne,že chutila...učím sa za pochodu a aj vďaka vám dievčence,ďakujem 😉

nika266
4. okt 2014

Jedna policajná

nika266
4. okt 2014
maya30
4. okt 2014

ahojte dievcata, tento tyzden len 4, ale s tou s ruzami som zabila cely den...nechali na mna tak som to chcela vyskusat, ale teda toto sa casto robit neda 😅

denisak77
4. okt 2014

@maya30 krásne všetky,aj ja sa chystám na to obmotávanie,ale ešte neviem kedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

jakelina
4. okt 2014

@maya30 jsou úžasné jako pokaždé a máš moc krásný stojan u té první. 😉

maya30
4. okt 2014

@denisak77 no ved ja sa tiez nedam tak skoro nahovorit, strasne dlho to trvalo

@jakelina dakujem, som si objednala z aliexpresu, len skoda ze taky maly priemer, a vacsiu vahu asi tiez neudrzi

jakelina
4. okt 2014

@maya30 fakt?? Je nějaký nestabilní nebo proč??

woman04
4. okt 2014

@maya30 že "len" 4... 😀 ...nádherné všetky... 🙂

maya30
4. okt 2014

@jakelina je taky plechovy, cakala som nieco pevnejsie a ten kruh sa srobuje do tej nohy len jednou skrutkou, potom ked tam das tazsiu tortu tak sa trosku "viklá"...ale kupila som si to hlavne pre radost a kvoli krajsim fotkam, takze na doma moze byt

jakelina
4. okt 2014

@maya30 no tak to je tak, co chceš od číňanů 😀 😀

moicka
4. okt 2014

pridavam aj ja moje dva vytvory. Na krst mala byt jednoducha a svadobna ma v skutocnosti krajsie farby. To len ja neviem fotit 😀 😀 😀 😀

pipka
4. okt 2014

@maya30 naaaadhernaaaaaa je ta s ruzami, wooooow normalne oci pucim 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵
a na tej Mc queenovskej mi chyba na "j" bodkaaaaa prepaaaac musela som 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
4. okt 2014

@woman04 kraaasne sa ti podarila 😵 😵 😵

lawli
4. okt 2014

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 termín máš rezervovaný...len mojko asi netušíš kde ja bývam, za ten čas čo ju dovezieš by si upiekla dve tortuše 😅
Ale je milá ...neviem kde sa tie deti ponáhľajú ,môj sa ma dnes pýtal ,kedy už bude mať svoje deti 😕 a to má 5 rokov 😀 😀 😀 😀

maya30
4. okt 2014

@pipka hehe mas pravdu, ale torta uz je prec a nereklamovali 😀

pipka
4. okt 2014

@lawli ja tusiiiim kde je Svidnik, nahodou 😀 😀 mam teraz pobliz moju svagrinku novopecenu 😅 tak poslem po tortu ju 😅 😅 😀

alebo vystrojime svadbu na vyhodze 😅 😀 😀 tam je to vraj lacnejsie 😝 😅 😅

pipka
4. okt 2014

@lawli inak moja uz dceru ma 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 vola sa Klarka a uz ma asi 6 mesiacov 😀 a vkuuuse sa pocikava a stikuta...najma ked treba ulohy pisat 😠 😀 😀 😀 vtedy je vzdy dolezitejsie prebalovanie a krmenie "babatka" 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😠 😀

woman04
4. okt 2014

@pipka ďakujem Jani..joooj...v hlave som všetko mala nalinkované,ale je tam milión chýb,ale ja mám napečeno toľko,čo tu iné upečú za mesiac,tak pri nejakej 50-tej torte to bude lepšie 😀 a ešte tak blbo sa mi fotila,bolo 6 hodín ráno,už som ani nevidela,svetlo 0 bodov...a mala cca 14-15kg,tak nejaké presúvanie po byte sa nekonalo 😀
... a malá nemá chybu 😉 ..inak,minule som videla Tomáška s tatom v Saratove 😉
@lawli jeeej..Svidník,odtiaľ mám kamošku,moju svedkyňu na svadbe 😉

mimcak
4. okt 2014

@nika1985 všetko najlepšie prajem 🙂

sasettka
4. okt 2014

Ahojteeeeeee, tak, tu je - moja prva stvorposchodkaaa 🙂)) mala cca 19kg, 3 druhy mascarpone plniek, ladila k smotanovozlatej vyzdobe a nevestinej kyticke... uff .. nakoniec som ju spravila celu doma, ani stredovu tyc som nedala, len lepila jednotlive poschodia vacsim mnozstovom cokolady a torta cestu prezila 🙂
este idem dokoncit jednu malu torticku a vylozim nohy 😅

mimcak
4. okt 2014

@maya30 nádhera tá s ružami waaaw. Prosím ťa aok robíš s tým patchworkom na tej ružovej ? Ja ho mám raz som s ním robila,ale vôbec mi to nešlo. ☹ 😖

mimcak
4. okt 2014

@sasettka perfektná je. Ako si robila tie mini kvieky na boku to je krajka či čo? Je to zaujímavé.aaaaa z dovolením ukladám

adka092
4. okt 2014

@sasettka nadherna 🙂.

adka092
4. okt 2014

@maya30 vsetky su krasne 🙂.

horalocka
4. okt 2014

baby, prosim, prosiiim, potrebujem pomoc... robila som parizsku slahacku, no zgrcla sa mi, myslim, ze preto, ze som slahala naraz velke mnozstvo, neviem....tak som ju znova zohriala a teraz otazka: kolko by sa mala chladit, aby sa dobre vyslahala? zajtra som chcela mat tortu uz hotovu, takto sa s tym budem musiet piplat az zajtra rano... ☹

grasie
4. okt 2014

@maya30 nádherné kúsky 🙂
@sasettka ťa pochválim, kde sa len dá 😀 nádherná tortička 🙂

grasie
4. okt 2014

Po tých vašich umeleckých dielach skromne pridávam moju dnešnú 🙂