Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
9. apr 2016

@adrika202 Aké číslo si dala, že 857 rokov 😀 😀 Ja som si myslela, že len nestíhaš pridávať foto... to vážne si s tým sekla? Na jednej strane obrovská škoda, lebo teda vždy som sa kochala tvojimi výtvormi... No na druhej strane úplne chápem. Nerobím ani zďaleka množstvá, ako si robila Ty a som aj tak "vyfľusnutá" 😝
@lamps Andrejka ako vždy krásne, roztomilá tortička 😵
Ja pridávam tri moje. Mierne odfláknuté... dalo sa vyhrať aj viac, no nevládala som. Pekný víkend babuľky 🙂

nika266
9. apr 2016

Tortičky za tento týžden 😝

nika1985
9. apr 2016

Ahojte pridavam moje dve taka oddychovka pred buducim tyzdnom. Ani naradie neschovavam a dnes v noci zacinam

evicaka
9. apr 2016

@adrika202 úplne Ti rozumiem, aj ja už robím s odporom 😖 Pomaly, ale isto budem končiť... ináč prajem nech sa Vám krásne býva v novom 🙂

elamaslakova
9. apr 2016

Dievčence pozdravujem Vás , ako to tu čítam, tak už viaceré prestávate piecť , ja už tiež tak pomenej pečiem , chodím do práce tak nestíham. Teraz som mala len jednu , požiadavka čokoládová , tak som spravila s ganache , uvidím či sa bude páčiť .

jenie123
9. apr 2016

@dzjanetta dakujem.. Si moc zlata.. Určite sa podaria 🙂🙂

jenie123
9. apr 2016

@blancagon dakujem.. Ano, mala som šablónu.. Vytlacim si obrazok a potom už len podľa neho vyrezem 🙂

jenie123
9. apr 2016

@kasiopeja01 nadhernaaaaa 🙂

peciemslaskou
10. apr 2016

moja týždňovka

alicka850
10. apr 2016

@lubkavargova1 dakujem, mala som z nej radost, ale ked tu pozeram vacsinu dielok, moje maju od dokonalosti este daleko ☺ ale to nevadi, robim len rodine a vzdy potesia ☺

lubkavargova1
10. apr 2016

@alicka850 je pekna...ja som tiez maximalny amater, ale peciem vzdy s laskou. Nie pre imidzovky...a komu sa nepaci, nech si upecie sam! 😀

grasie
10. apr 2016

@lamps ten diník či dráčik je rozkošnýýý 😵
@nika1985 tá miniee je úplne rozkošnááá 😵
@adrika202 kvetkaaaaa a to čo?????? ja že nepečieš, bo furt šiješ /si chcem u teba objednať pre vošku :p /, ty kedy vlastne spíš a chodíš na záchod?????? 😨 no škoda ťa preškoda, ale zas nemôžeš robiť niečo, čo sa ti hnusí, veľmi dúfam, že po potrebnej prestávke sa k tomu vrátiš, aspoň rekreačne, že 1 torta za mesiac, len tak pre radosť 🙂 a nech sa vám v novom dobre býva 🙂

inak teda ja tiež som na tom podobne, čo sa vyhoretosti k tortám týka, trošku to súvisí aj s mojim nie moc ideálnym zdravotným stavom, stále som chorá, nevládzem, už som aj ja stopla nové objendávky, potrebujem pauzu, oddych, bo v takomto stave tortovať popri práci a rodine, si pekne koledujem :-/
no a pridávam aj malú tapetku za posledné týždne 🙂

jenie123
10. apr 2016

Ahojte kocky.. Pridám moje vikendovky.. 🙂🙂🙂

kukulka1
10. apr 2016

@grasie úžasné tortušky,neskutočnéé 😲

kukulka1
10. apr 2016

Krásne ste napiekli zase a to množstvo teda u niektorých obdivujem,ja tento týždeň dve.

lamps
10. apr 2016

@grasie Tánička, ďakujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 ja pozerám na toho "tvojho" chlapa v plavočkách a som z neho úúúúúúúúúúplne, ale úúúúúúúúúplne paf. Na najbližšom stretku sa na teba nalepím a budem veľmi pozorne sledovať tvoje šikovné ručičky, ani dýchať nebudem. Aj hubu budem mať dokorán otvorenú, aby som to, čo nezachytím očami a ušami aspoň pusou zachytila 😀 😀 😀 😀 😀

grasie
10. apr 2016

@kukulka1 ďakujeem 🙂
@lamps chi chi no neviem neviem andrejka, jeho výroba bola veľmi zábavnáá, som si pri nej uvedomila, aký som strašný amatér, toto a ani podobné už ja nikdy nedám 😀 pokus, ktroý sa mi vymkol spod kontroly, mal to byť kolegov kamoš a je z toho kolega, a ja prisám vačku netuším, ako sa to stalo 😕 🤐 😅
ale som rada, že kolega bol aj tak spokojný, a že feši držal po kope, bo stabilita sa mi tiež trošku vymkla spod kontroly 😝

dush
10. apr 2016

auticko a jedna na temu <3

nika1985
10. apr 2016

@grasie dakujem pekne od Teba teda aka poklona. Len si oddychni bolo by skoda aby si skoncila asi potrebujes len pauzu a brat si menej mas ich vsetky tak premakane Ty zena asi ani nespis pri tolkych detoch praci a vsetkom este aj toto neviem si to ani predstavit.

pipka
10. apr 2016

cafte babulky, ja uz ani neviem ako dlho som tu nebola....chvalim torticky, no uz ani nestiham lajkovat...ta robota, decka, skoly, kruzky...to je besnota... ☹ 😒
pridavam svoje posledne dve... 😉 take fasa temy pre mna 😝 😅

slafka199
10. apr 2016

Nádherná tortička....normálne je škoda že sa tomu nevenujete viac,videla som už veľa torticiek máša a medveď ale táto je top. 🙂

dzejnus
10. apr 2016

Babenky, PROSIM PROSIM RADTE ☹ ,,, mam takuto objednavku na tento tyzden a bojim sa jej tak trosku, aj preto ze je poschodka, ako to vrchne poshchodie tiez dat na podlozku a pod nu vystuzit ...a ten mantinel na vrchnom poschodi davat najskor alebo az potom ako dam na tortu spodnu? SURNE, aj postupy nejake videa ,,, nieco som kukala ale z casoveho hladiska nestiham ,,dakujeem za kazdu radu,,, dufam, ze to nepobabreeeem ☹

jakelina
11. apr 2016

@dush moc milé dortíky, krásně rovné a vypracované

@jenie123 paráda jako vždy

@grasie drž se a uzdrav, já úplně chápu jak ti je. Já ani nepeču a kolikrát večer melu z posledního. 😝 Dort je parádní a moc mi budou ty Tvoje nádhery chybět

stebota
11. apr 2016

@dzejnus Ahoj ja by som urobila komplet spodnu tortu daj vystuhy vrchnu daj na podložku urob mantinely prenes na spodnu a dozdob drzim palce 😉

klaudusik7
11. apr 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@dzejnus urcite to zvladnes 🙂

kasiopeja01
11. apr 2016

@jenie123 Dakujem 🙂, mala som dost pochybnosti, ci sa tie sovy budu podobat. Manzele povedal, ze vyzeraju ako pokemoni :D

kasiopeja01
11. apr 2016

@grasie To su tak nadherne torty. Kiez by som aj ja raz take vedela robit 🙂

dush
11. apr 2016

@jakelina ďakujem pekne za pochvalu,vazim.si to 😉

dasa71
11. apr 2016
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

baby tie torticky vsetky vyzeraju prekrasne 🙂

evala777
11. apr 2016

ahojte baby, chcem vás pekne poprosiť, mám robiť krstinovú tortu pre ročné dievčatko, nechcú papučky, nechcú babätko....nemáte nejakú inšpiráciu, alebo nerobila niektorá z vás???? Ďakujem veľmi pekne 🙂