Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
8. apr 2014

@mimcak ten je milunký

jakelina
8. apr 2014

@daja55 mňam, já tu piju smoothies ze zeleniny a ty takové dobroty 😀 😀

mimcak
8. apr 2014

@jakelina 🙂 Ďakujem

daja55
8. apr 2014

....a ešte niečo z " marcipánového modelingu 🙂" , dnes som túto skromnú kytičku darovala, snáď poteší.... 🙂

jakelina
8. apr 2014

@daja55 je krásná

nika266
8. apr 2014

@daja55 šikovná

mariann2
8. apr 2014

@simasa @lucula73 @mishulle krásne, ďakujem kočky

janka22201
9. apr 2014

@daja55 že skromnú,ty si veľmi skromná, kráásna je🙂

petka28
9. apr 2014

Dobrý den chci zeptat, mám dělat mufiny synovi na fotbalový turnaj, chtěla bych je překrýt marcipánem a udělat jakoby fotbalový míč, je něco čím si pomůžu udělat ty šestiuhelníky? děkuji

jachin
9. apr 2014

@daja55 nádhera

jakelina
9. apr 2014

@petka28 já jsem dělala, mám fotku v albu. Jenom jsem vykrojila bílé kolečko, dala jeden černý dílek a dorýhovala kolem dokola jako balon.

petka28
9. apr 2014

@jakelina omlouvám se mu´finy jsem u tebe nenašla🙂

mia114
9. apr 2014

ahojte, moja nocna mora robit krajku, nikdy viac haha, vooobec mi to neslo ach jo, tak aj tak vzyera 😝

jakelina
9. apr 2014

@petka28 zlatko, fakt se dívám a nemám je tam. Oni mi často správci zablokují album a musím fotky smazat. Najdu ti to a vložím fotku.

petka28
9. apr 2014

@jakelina děkuji🙂

jakelina
9. apr 2014

Takhle úplně jednoduše jsem to udělala

petka28
9. apr 2014

@jakelina a na ten černý dílek jsi měla vykrajovátko? já jich musím udělat totiž 50

elamaslakova
9. apr 2014

Dievčence pridávam moje dnešné dve , jedna je I LOVE YOU synovcovi pre priateľku a tá druhá je pre kamarátku , ktorá je po operácii , tak ju idem zajtra navštíviť

elamaslakova
9. apr 2014

@mia114 Nádherná tortička
@jakelina Paráda
@daja55 Nádherná ruža

henny
9. apr 2014

Prosím, nemáte někdo dortičku Máša a medvěd? Vůbec to neznám a dneska mi volala paní že by si takovou přála 😲

elamaslakova
9. apr 2014

@henny Daj si to googla , torta Máša a medveď a ukáže ti ich veľa, ale aj tu dievčence piekli a krásne s touto tématikou

elamaslakova
9. apr 2014

@henny a tu na tomto linku sú aj formičky na Mášu a medveďa , stačí si len objednať
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.5908...

pppeeetttaaa
9. apr 2014

ahojte šikulky.. mohla by som Vás poprosiť o odskúšaný a výborný recept na nugátovú plnku? Zatiaľ som ešte nerobila a mám na ňu objednávku.. idem aj googliť ako vždy, ale keby mi odporučíte nejakú odskúšanú budem veľmi vďačná... Ďakujem :o))))))

henny
9. apr 2014

@elamaslakova jeee děkuji, ale nevím co dělam špatně,že mi to nejde otevřít

ajka82
9. apr 2014

jaaaj baby...mam za sebou jednu firemnu s logom...aby sa im to zmestilo do chladnicky, tak som urobila 2 stvorce, lebo ju brala byvala spoluziacka rano a oslavu mali o druhej poobede... vaha spolu bez podlozky 12,5kg 😅 a este dostala kvety, ze ak sa jej bude chceit moze si ich tam napichat este do predu do stredu...keby ju mali v celku, tak by som ich tam dala hned... 😝

jakelina
9. apr 2014

@petka28 ne, podle papírové šablony jsem to vykrojila.

halienka
9. apr 2014

Babky, čo kupujete smart na tortičky, tuto je parádna akcia http://www.mnamuela.sk/i/19 , ku 7kg smartu vedierko smartflex flower 🙂 iba do soboty ! 😉 🙂

sticker
9. apr 2014

@daja55 Krásna kytička 🙂 V dobrom závidím všetkým, ktoré viete drôtikovať a vyrábať také nádhera 😵

pukica
9. apr 2014

babyyy,ktora robila z burizonovej hmoty,ako na to?obycajne biele burizony pus med?ci co?dakujem za radu 🙂

pipka
9. apr 2014

@mia114 ved je super ta krajka 😉 a tie kvety...aaach, nadhera 😎