Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mojmacik
9. sep 2015

moja krkovicka 🙂 (rozumej krk,krcna chrbtica) je v kely....

mojmacik
9. sep 2015
sikag
9. sep 2015

@jakelina jasne bielka s cukrom, neviem ako sa to vola tak som to nazvala pena 😀 😀 😀 urcite je to riadne sladke ale aj potahova hmota je 🙂 tato bola presne podla obrazka ze taku chcu. tak prvy pokus celkom vysiel 🙂

sikag
9. sep 2015

@dzejnus toto nie su bezne ruze co robim, chceli nejake presne podla obrazku tak som prisposobila. pozri si nejake videa na youtube, tieto su cele lepene, ziadne drotiky

sikag
9. sep 2015

@mojmacik naaaadherne

nika1985
9. sep 2015

Ahojte baby hlasim sa po dovolenke(mali sme narocky izbu bez netua vsetkeho nech mame klud a teraz nestiham docitavat) rovno z chripkou dufam,ze Vas stihnem docitat a dat sa dokopy take nadherne diela ste porobili tusim som tu uz ja posledny amater. Pri niektorych veldielach sa prichytim ako mi sanka pada ci je toto vobec mozne KLOBUK DOLE baby ste neskutocne.

cuculik1
9. sep 2015

@kukulka1 ano, uz som kupila z allieexpresu, dakujem baby.

stebota
10. sep 2015

@mojmacik krásne 🙂 🙂

nika266
11. sep 2015

Tento týždeň iba jedna 🙂

pristela
11. sep 2015

@mojmacik boze ty si sialena 😀 😀 😀 😀 , ale kedze si uz taka rozbehnuta nemohla by si dobehnut ku mne , mam na vikend mix tvarov 350ks keksikov zdobenych 😀 😀 😀 😀 😀

stebota
11. sep 2015

@pristela ja si vzdy spomeniem na teba ked nadávam že mám toho vela ty si jak taká chobotnica 😀 😀 😀

stebota
11. sep 2015

Dievčence potrebujem od vás pomoc neaku inspiráciu na mašinku Tomáša ako dve štvorcové torty od seba spojené mostom nemáte neaké foto dakujem

mojmacik
11. sep 2015

@pristela moja,ze vahas,kedy mi ide autobus...a kde to vlastne byvas? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....ale vazne ty si sialena,ze 300 😲 ...ako @stebota pise...chobotnica 🙂 toto bolo len 160 ale obrucky som poctivo rucne robila

lamps
11. sep 2015

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tu sú moje tortušky, tá prvá je pre slečnu, ktorá hrá na klavíri, chodí na karate a má rada svojho psa 🙂 🙂 🙂, druhú tortušku berú na svadbu, želám pekný zvyšok dňa

antenka1
11. sep 2015

Ahoj dievcence. Pridavam svoje dve. Pekny vikend 😉

alexslovakia
11. sep 2015

Tento vikend nie je este koniec 😉

evicaka
11. sep 2015

Baby, prosím nejaké inšpirácie pre chalana k 18-tke.... musím do rána niečo stvoriť a netuším čo 😢

pristela
11. sep 2015

@mojmacik heh, ze co 300 ale 350, ci to si myslela ze ty urobis tych 300 a ja tych 50? no sediii vec "bejby" dojdem aj po teba 😀 😀 😀
@lamps Andrejka uzasne obe , tie kvety su naaadherneee

lamps
11. sep 2015

@pristela ďakujéééééééééééééééééééééééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵

jakelina
11. sep 2015

@lamps zlatá postavička a kytičky krásné

pppeeetttaaa
11. sep 2015

@anicka5119 ahoj prepac nedostala som sa sem skor.. je tam presne navod pri hmote a podla toho sa snazim riadit ale momentalne peciem na sporaku kde svokra odrhla cisla, cize teplotu len tipujem ked ju nastavujem.. a strazim si to v trube.. proste skusim to po tych 6 minutach vybrat z formy a ked nejde tak davam dosusit.. proste skusam.. este sa len ucim, robila som len par krajok

kubrt
12. sep 2015

@pppeeetttaaa ty svatební _ nádhera 🙂 🙂 🙂

pppeeetttaaa
12. sep 2015

@kubrt dakujem 🙂

jakelina
12. sep 2015

Jeden na přání, dostala jsem přesně nadiktované jak má vypadat.

evicaka
12. sep 2015

@jakelina krásna... závidím, že si dostala zadanie 🙂 ja mám dnes urobiť pre chlapca na 18 a stále netuším 😢

jakelina
12. sep 2015

@evicaka to je těžko radit, jak o něm nic nevíš. Něco neutrálního, pruhy na bocích a doprostřed 18 na stojato zapíchnout??

evicaka
12. sep 2015

@jakelina ... no práve, stále mi hovorili, že mi pošlú nejakú fotku a nakoniec včera večer, že nič nevybrali a nechajú to na mňa.... ale ďakujem, nejak v tomto duchu to urobím 🙂

evicaka
12. sep 2015

@jakelina Majka a krásne meniny Ti prajem 🙂

pppeeetttaaa
12. sep 2015

ahojte, moje vcerajsie.. ta nepotahovan je pre nas na doma 🙂