Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
22. júl 2012

@iwulka23 ja si farbím doma, ale najprv si hmotu zafarbím na modro a potom pridám čiernu 😅

florentina
22. júl 2012

@janula.h hele a v jaké formě se prodává to kaštanové pyré? Já jsem to nikdy v životě neviděla, ale je fakt, že jsem to dosud nehledala.....

pristela
22. júl 2012

@abriela ja mám tento : http://www.interstore.sk/e-shop/index.php?page=... Bernina je tiez super znacka 😉 ono zálezi na co to chces, bo su aj nižsie triedy/lacnejsie a su suprove.

@iwulka23 ja zafarbim najskor na hnedo a pak do toho ciernu, alebo zmiesam hociake kusky farebne a do toho pak ciernu, ked zarobis treba dat na chvilku tu hmotu oddychnut a uvidis ze ona este viac sčernie 😉

anibas
22. júl 2012

@pristela wau - hned ma napadlo, že to nie je 2 kilový vláčik ale riadna velká torta - krááááásny je 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@daducha náádhernééééé !!!!!

huxy
22. júl 2012

@daducha nádherné

anibas
22. júl 2012

@dadka212 krááásna Maja 😵 😵 😵

@mates22 super slimáčiky 🙂 🙂 🙂

jakelina
22. júl 2012

@florentina to je mrazené, tady se to těžko shání, já sehnala jenom jednou v Lídlu, bylo v akci. Jenom stačí zašlehat do šlehačky nebo máslo, je to takové zvláštní a já dávám i rum 😀

florentina
22. júl 2012

holky ještě mě napadá, ty co jedete na setkání a odebíráte časopis Torty od mamy, zda by jste nemohly vzít nějaké číslo na zkouknutí....zajímalo by mě, jak časopis vypadá...u nás se dá objednat jen přes net, v obchodech ho nemají a nevím, zda by to mělo cenu.

U nás vychází Dortomanie, pokud někdo nezná, můžu vzít zase na ukázku pár čísel já. Mám jich ale jen pár. Ještě když jsem se o dorty teprve začala zajímat a manžel mi ho náhodou někde koupil, byla jsem z něj úplně nadšená, že je takový časopis, ale po pár číslech jsem usoudila, že je pro mne vcelku bezpředmětný. Přijde mi totiž, že je na něm hrozně znát, že dorty v něm tvoří jen pár lidí a na těch fotopostupech, hlavně teda zvířat mi přijde, že je to pořád na jedno brdo, že to stačí vidět jednou a pak je to podobné a že jediné na co pak koukám jsou inspirace fotek od čtenářek a to na netu vidím víc.

A ještě k tomu, kdo co může dovézt....pokud někdo máte možnost koupit balící papír s motivem trávy, tak bych brala / u nás nikde nemají/ aspoň 2 roličky a také bych ráda vyzkoušla ten "slovenský poklad", tedy Zlatý klas....ale oboje není nutné, tak jen kdyby si někdo vzpomněl, až bude třeba kupovat sobě.....

maya30
22. júl 2012

@zz134 to je potahovka vykrajovana na sposob volanov,, lepena od vrchu smerom dole, a tusim 5 ci 6 odtienov som tam napocitala, nie je to tazke, len piplacka

florentina
22. júl 2012

@jakelina hm, já si to myslela, že to nebude jen tak

jakelina
22. júl 2012

@florentina ty chceš to stejné co já, taky jsem sháněla tento papír a Zlatý klas. 😀 😀 😀

jakelina
22. júl 2012

@florentina je to taková pomletá hmota, neumím to k ničemu přirovnat. Pečené kaštany mi teda chutnají jinak.

florentina
22. júl 2012

@jakelina a chutnají ti ty pečené kaštany a pokud ano, chutná ti to kaštanové pyré? Já totiž pečené kaštany úplně miluji, tak nevím, zda je toto taky dobré a má se cenu po tom pídit....pokud jo....tak bych to možná přihodila k seznamu....může někdo koupit a dovézt na setkání 😀 ?

florentina
22. júl 2012

@jakelina mimochodem, taky právě sedíš u PC, protože naháníš DPH 😎 ?

jakelina
22. júl 2012

@florentina je to zvláštní, že bych to musela mít v každém dortu to ne. 😉 Ale jednou za čas to stojí za ochutnání.
Holky by asi i přivezly, ale co když tam nebude mrazák?? To se ti rozteče.

Jinak je čtvrtletí, tak hádej co dělám. 😝 😝

janula.h
22. júl 2012

@florentina ako maslo 🙂 zabalené

florentina
22. júl 2012

holky neviděl jste někdo na netu inspiraci na dort pro včelaře....včelky a úl apod....problém je, že já našla dost dortů, ale všechny jsou udělané jako přírodní úl, ale v tom včelaři včelky nechovají a když jsem je pak ukazovala jako námět, tak jsem s tím dostala košem.

A ještě jeden dotaz, co by jste udělaly za téma na setkání přátel, něco neutrálního, ale efektního....

oboje je pro manžela a dost mi na tom záleží...

pralinka25
22. júl 2012

@florentina to gastanove pyre je treba drzat v chlade. ja teda co kupujem byva mrazene. a nechutna to uplne ako gastany. je to take zvlastne a treba si na tu chut zvyknut. ale daju sa z toho robit fajn nepecene gulky rumove na vianoce.

florentina
22. júl 2012

@jakelina no právě, že je čtvrtletí, tak předpokládám, že to samé co já....snažím se účtovat a u toho šmíruji koníka, protože mne to nebaví 😀

florentina
22. júl 2012

@jakelina no máš pravdu, jsem se zase málo zamyslela...i kdyby mrazák byl, tak ta přeprava takovou dálku by asi nebyla to pravé

janula.h
22. júl 2012

@florentina skús urobiť taký plát ako keď vyberajú z úľa 😉 myslím obdĺžnik

jakelina
22. júl 2012

@florentina mně se taky nechcééééééééééééééé 😝

jakelina
22. júl 2012

@florentina nějak žádné inspirace nemám, zrovna mi v hlavě straší přepočítávání kurzu za faktury v eurech. 😝 Rej včel mám tak akorát v hlavě.

vlada111
22. júl 2012

Ahojte kočky, pridávam svoju tortičku s prvými orchideami.

jakelina
22. júl 2012

@vlada111 zase nádhera, jsou jak živé 😉

pingu1
22. júl 2012

@pristela klobuk dolu nad tvojim talentom

janula.h
22. júl 2012

@florentina no je to chutné,ale zase myslím že až taký zázrak to nieje a pečené gaštany som ešte nejedla ☹

heni79
22. júl 2012

@florentina
Prvé mi napadlo včelárovi urobiť včielku Maju. 😀 😀 😅
To by bol asi veľký "odvaz", že? 😅

sisix
22. júl 2012

@vlada111 krasne, taky chci umet tak krasne kvety 😉

eliska22
22. júl 2012

@lamps ďakujem 🙂 popravde ani moc nie 😝 zdá sa mi moc maslová a aj hostia hovorili, že nie je nad pribináčik 😉 a to som tam dávala aj menej masla ako bolo v recepte.... nabudúce by som tam dala ešte menej masla alebo vôbec a radšej možno smotanu kyslú alebo jogurt 😎
ale vyskúšala som a nabudúce vylepším 🙂