Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
22. dec 2012

@aduskatt ja vždy skúsim, aká je, keď je studená, šľahám

aduskatt
22. dec 2012

@mariann2 nooo, sak studena teda je riadne, idem to vyslahat, pri najhorsom tam prasknem Creme Ole🙂

vecernicci
22. dec 2012

@aduskatt creme olé tam dávám pokaždý a drží fest 😉

aduskatt
22. dec 2012

@vecernicci ja ho mam vzdy po ruke, ale nie vzdy ho davam🙂 no idem to teda vyslahat a uvidime🙂

aduskatt
22. dec 2012

@vecernicci vyslahane, dala som jeden stuzovac a pohodicka🙂

monikad1
22. dec 2012
dadka212
22. dec 2012

@yamahafazer ja som vždy chcela urobiť hnedo modrú konečne som mohla 😵

vlada111
22. dec 2012

@daducha neskutočné

pristela
22. dec 2012

jeemine holky , to fotenie , vsak ja som to sem zabudla vložiť 🙄 este že Andrejka spomenula 😵
prikladam dve fotky, su fotene na rovnakom mieste , za rovnakeho pocasia , v rovnaku minútu , a niesú absolutne upravovane na pc ani na foťáku /okrem napisu na spodnej/ fotak je obycajny šmejd za 50€ aj s postovnym kurierom 😅 a miesto fotenia na obycajnom stole na ktorom je postavena stolicka z jednej strany a z druhej karton, prehodena cierna podsívka... torta bola malička len 3kg
A ten rozdiel je robeny len a iba že na tej druhej foto, na ktorej je vidiet krasne biela cela torta a nie zbytocne cierne tiene drzim v jednej ruke alobal a v druhej foťák 😅 nič ťažke, zložité a ani drahé, každa ho mame doma 😉

lamps
22. dec 2012

@pristela no máme to každá doma, ale nie každú to napadne 😀, takže miesto môjho tancovania stačí alobal v ruke, si mi mala dať včera školenie 😀

pristela
22. dec 2012

@lamps vsak som mala kedy? si ma mala klepnúť 😀

lamps
22. dec 2012

@pristela ale nie, to by som si ja ku tebe nikdy nedovolila 😀 😀 😀, čakali ťa dve torty a drahý aj s Kubkom 😅

anibas
22. dec 2012

@pristela teraz hodíš takú vychytávku s alobalom ?????? po mojej sezóne ????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
22. dec 2012

@anibas 😀 😀 😀 😀 inak mne to tiež poradil kamos co fotí , tiež som nebola taká múdra 🙄

dadka212
22. dec 2012

@lussy23 no krásny levík 😉 urob kratšiu hrivu a je úúúplne krásny 😉

zsuzsu
22. dec 2012

Krasne torty 😵 ale to uz asi netreba ani pisat 😵 Kazda mozeme len zavidiet vasu sikovnost, a hlavne trpezlivost.
Baby krasne a vesele Vianoce prajem vam aj vasim rodinam. 😵 Odpocinte si 😉

pralinka25
22. dec 2012

Aj ja vam prajem krasne vianoce plne pohody, odpocinku a splnenych priani. dakujem vam vsetkym za rady ktore sem obetavo pisete a za krasne chvile ked si pozeram vase neskutocne vytvory. vela som sa od vas naucila a som vam za to velmi vdacna. Tak este raz stastne a veseleeeeeee 😵

pipka
22. dec 2012

@pristela ked ja som schopna v jednej ruke drzat fotak a v druhej alobal...tak zakonite na foto ten alobal bude vidno 😅 😅 😝 😀

pipka
22. dec 2012

no mam vsetko hotovo a tymto vam sladulienky moje zelam KRASNE A POHODOVE VIANOCE 😵 😵 😵

oddychujte, oddychujte a oddychujte, pozerajte rozpravky a veeela papajte..lebo to sa na Vianoce ma 😀 🙂 🙂
a hlavne sa veeelmo teste z kazdeho darceka pod stromcekom...aj ja sa budem, slubujeeem 😵 😵 😵

lamps
22. dec 2012

@pipka dievča a ty si prečo včera neprišla, @pristelka dorazila až poobede to by si bola stihla 😅 😅 😅 torta sa ti pokazí u mňa

pipka
22. dec 2012

@lamps jeeezis, sak nestiham 😝 😅 hod mi ju do mrazaku, dobehnem po sviatkoch 😝 ked sa mi doma vsetci tito moji marodi daju konecne dokopy..vratane mna 😅 😉

lamps
22. dec 2012

@pipka joj chúďatko choré, aj čajík so slivovicou by som ti ponúkla a hneď by si bola fit 😀

pipka
22. dec 2012

@lamps no a jak by som sla naspat...po tolkej slivovici..autom 😕 😝 😝 😀 sak by mi aj papiere vzali 😝 😅

lamps
22. dec 2012

@pipka ha, to ma nenapadlo, to by si u nás musela prespať a tortu by sme zjedli spolu 😀

pipka
22. dec 2012

@lamps v tom tvojom ooobrovskom byte, co? 😀 😀 ale pravda...dobrych ludi sa vsade vela zmesti 😵 😵 😵
ja raz pridem, neboooj ništ 😎

lamps
22. dec 2012

@pipka no obrovský je, to je pravda 😀 😀 😀 Žanetka pokukala a okometovala, že to je všetko? Len toto? A to máš málo upratovania ... 😀 😀 😀

pristela
22. dec 2012

@pipka mnam ty provokaterka!!!!! ale musim cestne prehlasiť, že mám doma napečené úžasné koláčiky /jasne, ze nééé odo mna ale od Dadky/ mnam , fakt suprovéééé aj výzorom aj chuťou, take jemné 😵 😵 😵 😵 ach, že som ja dobre urobila , ked som objednala 😀

pipka
22. dec 2012

@lamps vidiiis no akaaa vyhoda 😀 😀 z tohto pohladu som na tom aj ja bola lepsie v malom byte 😉 ale teraz zas sice vo vacsom, ale zas kazdy ma svoju izbu a ja mam kluuud 😉 😀

pipka
22. dec 2012

@pristela no ja keby mala u koho, tak objednam tiez...aaale tak zas ..mne dvaja pomocnici tu asistovali 😎