Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daniz
8. jan 2013

Kočky, mám robiť knihu v zimnom prevedení, nemáte niečo?

nenocka
8. jan 2013

Babule, poraďte... môžem biely MMF zafarbiť roztopenou čokoládou?

broucek2
8. jan 2013

@lokalistin mám toho tvého nového Boshe už 1,5 roku a jede jak ďas. Nedám na něj dopustit

pralinka25
8. jan 2013

@aduskatt tiez tu dvojku by som brala. ty to chces ako slogan nie ako nazov. nie? teda ja som to tak pochopila

pralinka25
8. jan 2013

@broucek2 ja kupujem len vanilku alebo obcas mandlu. vanilka je najneutralnejsia podla mna.

mariann2
8. jan 2013

kočky videli ste ako kamka znížila ceny zapichovacích diamantových čísel? http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/0/0... škoda, že nemá 4 a 5. A poštovné šlo nejako hore, či sa mi to iba zdá?

dada2007
8. jan 2013

@mariann2 poštovné šlo hore od prvého januára.........tu sú nové ceny poštovného:

jenie123
8. jan 2013

@pristela dakujem, su krasne.. 🙂
@nika1985 hladala som jednu tortu s topankou, bola cierna.. ale ako hladam tak hladam, tak som ju nenasla a aj kocky mi sem hodili kopu inspiraciek.. nakoniec normalne pochybujem, kde som ju videla.. :(((( bola som si ista,ze som ju videla tu..
Baby dakujem vsetkym za pomoc.. ste strasne zlate a uzasne.. 🙂))) velmi ste mi pomohli.. 🙂))

mamina1978
8. jan 2013

@artepf Jeeeej..... tak to si bola ty 🙂 , to som mala tvoju topanocku ulozenu 😵 😵 😵 dufam, ze sa nehnevas 😉 🙂

mamina1978
8. jan 2013

@jenie123 Este skus.......... na dvojke som davala jednej kocke viacere postupy na topanocky mozno tam si ju videla 😉 🙂 ma len teraz tak napadlo, ked spominas , ze si si bola takmer ista, ze si ju u mna videla 😕

zsuzsu
8. jan 2013

@mexico_16 a kde byvas?

ollako
8. jan 2013

Ahojte baby mam na vas otazocku, spravila som si ruzicky a kvietky na tortu uz tyzden dopredu, nebudu sa mi lamat, pouzila som smartflex...to ich mam prilepit normalne vodou ako postavicky? a listky nejak zapichujete ja som to nerobila na drotik ani nic podobne, tak teraz neviem, ci som urobila dobre ...lebo tie listky som dala tak zaschunt aby boli akoby troska uhnute nie rovne len teraz nev´iem ako ich vlastne na tu tirtu pripevnit 😕 ci ich len zatlacim asi blba otazka, ale dufam, ze mi poradite 😅

mamina1978
8. jan 2013

@jenie123 Skoro uplne dole na tejto stranke kuki ...... 😉 🙂 ale viac ti pomoct neviem ☹
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/

jenie123
8. jan 2013

@mamina1978 vidis.. dakujem moc.. hlavne, ze chodievam na vsetky 3 temy a teraz som sa tam zabudla pozriet.. 🙂 len teraz neviem odkial mam tu ciernu farbu.. dakujem moc, mam to aj s postupom.. 🙂))))

mamina1978
8. jan 2013

@ollako Musis s nimi opatrne zaobchadzat, ak su velmi krehke........... Ano , lepit ich mozes vodou ako aj postavicky no a listky, ak si nerobila na drotiku, tak ich asi tazko zapichnes. Tie by som tiez len nalepila 😉 🙂

timotejkabrejkova
8. jan 2013

Kočky niejaký fotopostup na dinosaura, je tu 4300 strán a už ma bolí hlava z hľadania 🙂 stačí ak mi aspoň napíšete na ktorj strane mam hľadať. Ďakujem.

timotejkabrejkova
8. jan 2013

Jéj holky ďakujem, chcela som synovi pôvodne urobiť psíka ale ten náš včera zomrel a syn to zle znáša tak bude dinosaurus.Zase to moje jeeej.

mamina1978
8. jan 2013

@timotejkabrejkova tak to mi je luto ,ze vas psik uhynul........ ☹
no tak bude usmievavy dino na torticke 😉 🙂

timotejkabrejkova
8. jan 2013

@mamina1978 Ďakujem urobim toho čo tam pridala Ivana len dúfam že aj ten môj sa bude podobať na dinosaura 🙂

aduskatt
8. jan 2013

@pralinka25 jasne, nazov mam uz davno🙂

aduskatt
8. jan 2013

@pralinka25 aj slogan uz je na svete, len som si chcela potvrdit, ze moj usudok bol dobry a z asi 30tich som vybrala ten spravny, samozrejme po porade s clovekom, co sa vyzna🙂

sisix
8. jan 2013

@timotejkabrejkova to me mrzi kvuli malemu. Dino je super. ☹

pralinka25
8. jan 2013

@aduskatt lebo na slogan mi to nepride dlhe. dievcatam sa to zdalo dlhe asi kvoli nazvu. a nazov neprezradis?

aduskatt
8. jan 2013

@pralinka25 no ved mne prislo divne, ze sa to zda dlhe🙂) nazov samozrejme prezradim🙂) Mňamuela

aduskatt
8. jan 2013

@pralinka25 tak ale v kazdom pripade som rada, ze sme tuu takto pospolu a dievcata vyjadrili svoj nazor, aspon je od coho sa odrazit🙂

vecernicci
8. jan 2013

@elienka hele ale Senice je hned u hranic, co? třeba pojedemna výlet 😀 😵 ten hnědý je pejsek nebo fenečka? 😉

elienka
8. jan 2013

@vecernicci hnedá je holka. a senica je 20 km od Hodonína

pristela
8. jan 2013

Holcinky moc dakujem za srdiečka minule , teraz aj v buducnosti 😀 , vzdy ked mam posielam s úsmevom a pre radosť dalej 😵 😵 😵