Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pralinka25
25. jan 2013

@jakelina jezisis 😲 to su nervy. este ze je syn v pohode to je najdolezitejsie ale teda pri predstave co vsetko sa mohlo stat ... ☹

aduskatt
25. jan 2013

@jakelina este ze je v poriadku.............

vecernicci
25. jan 2013

@jakelina hlavně že je mladej v pořádku, auto vem čert, i když je to už u vás druhý, ne? teda vy máte holka smůlu, ale štěstí v neštěstí že se nikomu nic nestalo

jakelina
25. jan 2013

@vecernicci no právě druhé během dvou týdnů. 😝 😝 Teď to ale byla synova vina, prostě se mu to z kopce rozjelo a pak dostal smyk a už to nešlo ovládat. 😝

dadka212
25. jan 2013

@jakelina jéjda až ma zamrazilo...no ale hlavne, že je syn v poriadku aj keď auto určite mrzí....my tu máme úplne neodhrnuté cesty....ja som sa už 2x aj s tortou zosypala....včera tiež na schodoch som spadla, narazila som si kríže, ale našťastie len modriny...

florentina
25. jan 2013

@jakelina Majko, četla jsem tvou zprávu se zatajeným dechem...jsem velmi ráda, že je syn v pořádku! Je jasné, že z toho budeš otřesená i tak. Auto je jen plech, může to zamrzet, ale ve výsledku je to nepodstatné. My jsme kdysi /bylo mi 21/ taky s manželem /tenkrát přítelem/ nabourali tak, že auto skončilo na vrakáči, bylo zničené ze všech stran /točili jsme se v příkopu/, ale nám se naštěstí /a zcela neuvěřitelně/ nic nestalo. To jsou takové situace, kdy si člověk říká, že asi opravdu má nějakého andělíčka strážníčka....tak všem bezpečnou cestu!

mizulienka
25. jan 2013

@jakelina vdaka Bohu, ze syn je v poriadku, aj ked to auto tiez mrzi....aj u nas je poladovica, vsade sa smyka 😕

florentina
25. jan 2013

@jakelina no myslím, že si teď aspoň bude dávat více pozor...aspoň na manžela to tak docela zabralo. A předtím nejezdil špatně, ale ztratil tím že naboural takovou tu mladickou nerozvážnost či naivitu.

reruna
25. jan 2013

@jakelina hlavně, že se synovi nic nestalo! tady je taky hrozné počasí, nejdřív ledový déšť, námraza všude, dneska sněží a fučí, mráz, no fakt hnus 😝

mamina1978
25. jan 2013

@vecernicci Super, ze uz nemas teploty, tak teraz to neprehanaj ,nech sa ti to nevrati........ 😉 🙂

yukki
25. jan 2013

@jakelina uf uf uf! Chlapec je v poriadku...to je dobre. Ber čert auto.....hlavne že on je v poriadku...

mamina1978
25. jan 2013

@jakelina Bozeeee......... ,aspon ze sa synovi nic nestalo, auto je len material a da sa vymenit........ludsky zivot nie.........
Tak si synceka vystiskaj a auticku sa podakuj, ved aj tie kusky plechu ho predsa ochranili...... 😔 drzte sa....... 😉

ivkaivka
25. jan 2013
ivkaivka
25. jan 2013

@luciahromadkova , nevieš mi poradiť, ako na maskačovinu? ako to zafarbiť? alebo po kúskoch lepiť? vdakaa

jakelina
25. jan 2013

Děkuji moc všem za milé slova a podporu. Já jsem z toho rozhozená ještě teď. Měla jsem tu těsto na koblihy a nevěděla jsem jestli je vůbec usmažím. ☹ 😠

luciahromadkova
25. jan 2013

@ivkaivka ja som este nerobila, ale mozno aj malovat praskovou farbou uz na hotove, rozmiesala by som vo vode/v bielom tvrdom alkohole trocha hnedej, zelenej a sivej, bezovej samozrejme zvlast a tak by som nanasala hubkou na make-up /novou/ a hrubsim stetcom, ale možno dievcata by inak skus sa pytat kto robil 😉

sisix
25. jan 2013

@ingak si kup barvicky bech Ecek

sisix
25. jan 2013

@jakelina hlavne, ze je v poradku. Ale ze to s autama mate smulu. Snad sis t vybrala na dlouho dopredu. 😖

lifinka
25. jan 2013

@jakelina no nebavily jsme se o tom, před pár dny, ach jo,, auto vem čert, je to sice hrozné, žádná levná záležitost, ale syn je v pořádku!!!!!! 😝 Tak se opatrujte, já dnes skončila na sádrovně se synem, má zlomený paleček z tréninku z forbalu...a k tomu 39teploty už od noci 😖

sisix
25. jan 2013

@lifinka drz te se oba. Chudinka

jakelina
25. jan 2013

@lifinka bobek malý. Fakt máme nějakou smůůůůůůůlu. 😝

lifinka
25. jan 2013

@sisix díky, pořád se něco u nás děje 🤐 přemýšlím, zda ty horečky nemůže mít z té bolesti od zl. prstu?

jakelina
25. jan 2013

@lifinka to víš jak je chudák uplakaný a vynervovaný, tak i může. Dej mu pořádně napít a třeba se z toho vyspí. 😉

lifinka
25. jan 2013

@jakelina už se nic nestane, jasný! 😉 je to o štěstí, já se tak těším až vydechnu aspoň ze 1/3 až dojede chlap domů, ještě 28dníííííííííííí, my jsme snad za půl roku prožili skoro všechno...

lifinka
25. jan 2013

@jakelina dala jsem mu nurofen je to i od bolesti, ale 39 tepl. se mi už nelíbí...
a pečeš?

jakelina
25. jan 2013

@lifinka ono se to tak někdy sejde. Jenomže já jsem na prášky, protože bez auta se ani nedostanu pořádně do práce. Mám to z ruky a vozím sebou malého. Už tento týden jsem ho tahala autobusem a řeknu ti, že má normálně omrzlou pusu, úplné fleky kolem pusy a nosu jak dýchá. Autobusy věčně zpoždění a na tom náledí jsem ho nosila, když jsem musela něco vyřídit. Váží 16 kilo a v kombinéze žádný med. Jsem dnes vyřízená, ještě štěstí, že už je po dph a víkend. 😝 😝 😝

sisix
25. jan 2013

@lifinka urcite muze ale hlidala bych to. Jestli treba neboli v krku a tak. Ted je tolik viroz, chripek a angin, ze nikdy nevis

lussy23
25. jan 2013

@mariann2 všetky krásne

jakelina
25. jan 2013

@lifinka uvidíš co v noci. Já ti řeknu, že náš Davča jak byl malý, tak měl horečku i z toho jak se vozil na kolotoči a z každého většího stresu a Maty než jsme sedli do letadla, tak měl skoro 39, už jsme mysleli že neodletíme a v letadle už v pohodě. 😀 😒

lifinka
25. jan 2013

@jakelina teda, prosím tě, no hlavně, že to letadlo klaplo! 😀