Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evuska32
4. jún 2013

@nika222 no ja sa akurát chystám piecť iba 5tu tortu v živote, to preto také otázky 😀

@pralinka25 presne som si pomyslela, že prinajhoršom si s plnkou ponatieram piškótky mňam 😉

pralinka25
4. jún 2013

@evuska32 alebo bebe keksy 😀

aduskatt
4. jún 2013

@mamina1978 to je najhorsie☹

muffinka8
4. jún 2013

@evuska32 ja dávam stále aj lekvár, takú "decentnú" vrstvu a ovocie podľa nálady 🙂

kika777
4. jún 2013

Baby mate pls na @mia1111 telefon? Pisala mi pani z monaca ohladne krajok....nevie sa jej dovolat....co najskor

ajka82
4. jún 2013

@pipka ja som teraz sla popri nabrezi od Dr. s babami no a smerom do centra zablokovany jazdny pruh, auta chodia kade eletricky, lebo ludia nemozu po nabrezi, zachranari tam cosi riesili pri houseboatoch 🙄 a do mesta som isla radsej cez lamac-patronku lebo som nevedela aky je stav... no a matova strana rodiny v devine ze zatial v pohode, len oni su na miernom kopceku, tak zatial ok

woman04
4. jún 2013

@mamina1978 hrôza..dúfam,že všetko rýchlo prejde a bude čo najmenej škôd..Dunaj je u nás dosť desný...

woman04
4. jún 2013

@pipka ja to vidím len v telke,tak fúkalo,že som s malým nemohla von,kočík by mi ufúklo..iba ja som včera vybehla na sono,ale zajtra idem k vám do dúbravky s malým ku kožnej,tak snáď už bude lepšie 😨

florentina
4. jún 2013

Ahoj holky, zdravím vás z dovolené, jsem sama s dcerkou, tak když spí, mám čas koníkovat🙂....teda vy jste se tu rozkrajkovaly🙂...

@sisix zrovna teď jsem Babylove v DM koupila, jak jsi přišla na to, že už ho nedělají? My jedeme taky na něm...
@bambula1307 držím palečky, ať to dcerka co nejlépe a co nejdříve překoná a ty jsi brzo fit...
@viera6 můžeš udělat z jakékoli čokolády, já už dělala z ledových kaštanů i kinder čokolády..

pipka
4. jún 2013

@mamina1978 hej akurat to v telke sledujem..a ze nahorsie ma prist zo stredy na stvrtok ...tak este len uvidime co nas caka 😖

mamina1978
4. jún 2013

@woman04 Ved toto u nas je tiez dunaj !!!!!! Ja byvam aj tu v DE priamo pri dunaji !!!! ☹ ☹ Toto cakanie na novu vlnu a ci hradza udrzi vodu je desive....... 😢

Dievcata ospravedlnujem sa za odbocenie od temy ........ ☹

Teraz som na internete natrafila na letecke zabery tu zo susednej dediny Ja som s detmi doma , len mm beha od firmy do domu a z domu do firmy. Akurat mi doniesol nakup aj na dva tyzdne, lebo ak hradza praskne nebudem mat v dome vodu , ale problemy s potravinami sa nas budu tiez tykat ☹

☹ ☹ Tu v okoli bola uz zaplava v 2002, dost velka , no teraz je to ovela horsie.A jedineeeeee ze fakt som stastna, ze mozeme tuto katastrofu prezit v ukryte nasho vlastneho domu a nemusime byt evakuovany..... 😔

pipka
4. jún 2013

@ajka82 clovek v zime nadava na tie kopce ked ma v poladovici slapat..ale pri povodni veru zlatyyyyy kopec 😅 😝 ☹ co sa byvania tyka

kika777
4. jún 2013

Baby, ktora sa viete nakontaktovat na @mia1111?

pipka
4. jún 2013

a vraciam sa spat k teme 😉

torticka od deti pre maminku na narodeniny 😀 snom kazdej mamy...torta s dinom 😎
mala som presny popis aj farby, takze ako si mlady pan zelal...fialova torta, zeleny dino a okolo veeela malych cervenych srdiecok 😀 a napis najmilsej mamicke 😉

cokoladova s jahodami 😉 , 4,1 kg 😉

pipka
4. jún 2013
pipka
4. jún 2013

@kika777 na FB nie je online?

kika777
4. jún 2013

@pipka ja ju nemam na fb medzi priatelmi

pipka
4. jún 2013

@kika777 teraz som pozerala, ale ani tam nie je ☹ ja na nu mobil nemam. 😒

pralinka25
4. jún 2013

@mamina1978 fakt hroza :(

prosim ta ked si uz tu prave mi pise kamaratka , zije v nemecku a chce upiect dcerke tortu na narodeniny. a chce vymodelovat listky ananasove. len ja sa vo vasich hmotach nevyznam a neviem jej poradit ktora hmota by bola na to dobra. ty prosim ktoru pouzivas tak aby to aj vytvrdlo? a drotiky si kupujes kde prosim?

kika777
4. jún 2013

@pipka dakujem, snad sa objavi kazdu chvilku 🙂

dm1
4. jún 2013

@mia1111 tuu krajku mozes v pohode prehnut tomu sa nic nestane nemusi byt velka obalka

kika777
4. jún 2013

@dm1 ty nahodou nemas na miu kontakt?

dm1
4. jún 2013

@kika777 nemam veru

ajka82
4. jún 2013

@kika777 ani ja nemam, a ani IP od obeda este neprecitala ☹

maya30
4. jún 2013

baby nemate nahodou ulozene nejake vacsie svadobne torty najlepsie s tymi pasmi akoze latky, idem robit jednu hlavnu do daru, tak by som sa vysantila 😉

vendullka
4. jún 2013
kika777
4. jún 2013

@ajka82 asi oddychuje 🙂 sme ju vycerpali s tymi krajkami

florentina
4. jún 2013

@mamina1978 je to hrozné, sdílím tvé pocity...nám voda zaplavila zahradu, zastavila se přede dveřmi do dílny, manžel o půlnoci stěhoval včelnici, ráno tam vše pod vodou, ještě řešil co s kozou a prasaty ...voda stoupla nakonec o tři a půl metru a teď už naštěstí klesá. A já tu na dovče, ani si to moc neužívám, ale chtěl ať jedem, ať jsme mimo to, bylo to taky už částečně zaplacené a s dcerkou bych mu ani moc nepomohla...

jakelina
4. jún 2013

@florentina to je mi líto

@mamina1978 držím palečky, ať voda klesá 😉

sisix
4. jún 2013

@florentina Ona byla dira ve vyrode. Neco jim chybelo a to dost dlouho a dokonce rikali, ze uz ho snad nebudou vyrabet. Je fakt, ze jsem po nem pak uz nekoukala.