Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stankapk
16. jan 2012

@yamahafazer toto vsetko si vymodelovala??? mam dost! ja som vcera modelovala tuto jednu minnie 2 hodiny aj s farbenim! esteze tortu si robi kamoska sama... vsetka cest 🙂))

jakelina
16. jan 2012

@stankapk ta je roztomilá 😉

alenv
16. jan 2012

@jakelina no už to taky neudělám.. to je pak na prd.. ale chybama se člověk učí

stankapk
16. jan 2012

@jakelina dakujem 🙂

jakelina
16. jan 2012

@alenv doma se to snědlo a chutnalo ne, to je hlavní 😉

larah
16. jan 2012

@stankapk ta je zlatucka

alenv
16. jan 2012

@jakelina joo to jo.. ono to nebylo ani vidět nějak ,ale já to prostě vidím 😀

jakelina
16. jan 2012

@alenv no právě, že my tady vidíme každou drobnost a chceme to mít dokonalé a lidi to mnohdy vůbec nevidí 😀

pristela
16. jan 2012

baby , mne normalne zmizla mala stvorcova forma 😨 akoze nechapem, aj sampus s redbulom som si na to musela otvorit, este ze bola nova a piekla som v nej len raz 😠

alenv
16. jan 2012

@jakelina to jo... ale mě to začlo tak bavit 😀 😀 😀 😀 ted chci vyzkoušet malování na dort.. už jsi nějaké dělala.. a taky chci zkusit nějaké cupcake a minidortíky

yamahafazer
16. jan 2012

@stankapk a to tu mam este topanocky len tie su neni este komplet a babo,ale to je z formicky a este kvetinku pod babo.Peknucka minie ja som robila stojacu tak ta je este podopreta nech dobre vyschne

jakelina
16. jan 2012

@alenv malovala jsem jenom jeden obrázek.

pristela
16. jan 2012

@alenv
@jakelina holky ja robila tomu mojmu malemu tu krivu poschodovu slahackovu a drzalo, tiez som sa bala ci sa mi neurobi ta "vypuklina " 😀 ,len som ju pre istotu vystuzovala

baby , neviete niektora kde mam tu formu ? 😠 😠 😠 😠 😅

jakelina
16. jan 2012
misa1982
16. jan 2012

Ahoj holky moje prvotiny ty prsa a kopacak!

jakelina
16. jan 2012

@pristela to netuším, nepodložila jsi s ní něco??? Já taky hledám prachovou barvu už týden a nevím kam jsem ji dala. Jak jsem ji ukládala, tak jsem si říkala, že ji budu potřebovat, tak si ji dám po ruce a od té doby ji nemůžu najít. 😒

mizulienka
16. jan 2012

@misa1982 to su tvoje prve torty? tak to sa ti krasne podarili 😉

misa1982
16. jan 2012

chci strasne moc podekovat @dadka 212 moc dekuji za rady!

daducha
16. jan 2012

@lifinka Smartflex velvet 😉

misa1982
16. jan 2012

@mizulienka jj poprve jsem delala prsa i kopacak!

mizulienka
16. jan 2012

@pristela alebo si nedala formu do vacsej formy? ja som tak minule polozila 😠

pristela
16. jan 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 jaj 😀 😀 ale tortovnicka je vacsia , porazi ma , kupim si novu a pak ju najdem , len by ma zaujmalo kde ju pak najdem a pak ju synatorovi asi oplieskam o nieco 🙄 bo umyvacku vybera on 🙄 akoze uz mam len 3priborove noziky a lyzicky male kupujem kazdy pol rok-to chapem 😀 ale tortovnicku? 😕

larah
16. jan 2012

@jakelina
@pristela aj u vas je tak upratane ako u nas 😠

jakelina
16. jan 2012

@pristela možná ji máš před nosem a nevidíš, já to tak občas mám 😀 😀 nebo si z toho malý udělal nějakou garáž pro vláčky 😀

pristela
16. jan 2012

@larah jemine ani nevrav, bola u nas mama na vianoce a stale len upratovala, ja som sa normalne doma citila zle 😅 a vsetci sme cakali kedy uz odide, teda bordel tu nemam , ale upratovanim veru nezijem absolut 😅

larah
16. jan 2012

@pristela ja som to myslela upratane tak ze nic neviem najst 😀

jakelina
16. jan 2012

@pristela tak až pojede od vás, tak ji pošli k nám 😀 😀

pristela
16. jan 2012

@jakelina daj pokoj, nechcela by si 😀
@larah ja viem , som to pochopila 😀

alenv
16. jan 2012

@pristela já dělala tuhle a prostě ten spodek tu táhu sotva nesl..hele jak koukám na tu tovjí krivou.. ty jsi to spodní patro vyřezávala na to hroní? já ano.. a vlastně jsem vložila vršek do spodního.. jak se ti to dělalo? Mě docela dobře.. jinak formu máš zapadlou za mrazákem😀 tam jsem nedávno našla vše co jsem hledala 😀

mata71
16. jan 2012

Ahojte.prosim Vás ako mam spracovat marcipan ? maju ho v Lidli 200G za 0,99e dnes som kupila a po otvoreni je to vlačne,pekne to vonia,a taky je do zlkava....chuti dobre.AKO to dat na tortu.Dakujem