Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

iwulka23
10. feb 2012

@mailli Dííík 🙂 a myslíš že ked nedám sirup tak sa mu niečo stane?? a to mlieko musí byť polo??

vera_vila
10. feb 2012

@abriela Jj, já vím, že je to o vyvážení, má velké, těžké tělo a hubené nožičky... Ale na tohle fakt nemám zatím odhad, bylo to moje první modelování (a hned na zakázku a hned na svatební dort a navíc cizím lidem - dohozeno od mamky)... Ale tak příště to snad bude lepší... Musím holt víc trénovat...

vera_vila
10. feb 2012

@iwulka23 Místo sirupu se dá použít med... Bez sirupu (medu) je ten marcipán málo vláčný... Rozhodně polotučné mléko... S plnotučným jsem to sice nedělala, ale tam už je moc tuku a asi by to bylo moc "mastné"...

iwulka23
10. feb 2012

@vera_vila aháá no tak dáme medík 🙂 díík..oooj ked tu pri nás v obchode nemaju polotučné..len plno alebo nizko a do obchodáku sa do nedele už nedostanem...jooj

lukika
10. feb 2012

@jakelina diky moc a v tej bonboniere nechávaš tie lupienky najskôr usušiť alebo len obschnúť ? A ak nemám tú zvlnovaciu podložku môžem to zvlnovať na špongie obalenej ?Neviem či by sa mi na hmotu neotlačila štruktúra špogie

vera_vila
10. feb 2012

@iwulka23 No, tak zkus to plnotučné a uvidíš... Možná bych zkusila dát trošku míň oleje...

mizulienka
10. feb 2012

@lucula73 prosim ta, davala si iba jedno maslo do tej coko plnky? mne to nejako nechce stuhnut

jakelina
10. feb 2012

@lukika v té bonboniéře nechám tak patnáct minut obeschnout. Nevím co je špongie???

maca77
10. feb 2012

ahojte..... vôbec nestíham zapájať sa do témy...a to už pečiem minimum 😒

... ale nedá mi hodiť vám sem jeden link

http://sweetwish.webnode.sk/products/torty-pre-...

... veľmi som sa rozčúlila keď som si pozrela fotogalériu tejto baby.... lebo som spoznala nielen svoju tortu nakopírovanú, aj dokonca s mojim menom na fotke .... ale pamätám si niektoré torty ktoré ste sem hádzali a ktoré sme obdivovali ....

janulkamartinko
10. feb 2012

ahojte,moje dve tohtotyzdnove...narychlo kuknem ake nadherne dielka ste popridavali a idem trosku vymrznut von 🙂 docitam vas neskor 🙂

iwulka23
10. feb 2012

@janulkamartinko autíčko máš užasné..ja idem v apríli robiť..ťažko sa robí??

larah
10. feb 2012

aa moja nova dalsia 😵 Biela Valentinska malemu pre radost 🙂 Miluje pingacikov 😵 😵 😵

lucula73
10. feb 2012

@mizulienka na tri vajíčka ide jedno maslo......ja som robila zo 6 a dala som dve celé 🙂
čo ti nechce stuhnúť?vymiešala som si maslo a do toho postupne tú vychlasnutú hmotu...ten krém je teda tuhý dosť 😕

ajka82
10. feb 2012

baby prosim vas, pod potah moze ist aj samotny marhulovy lekvar? ci radsej maslo mam dat? dakujem za radu 😉

mailli
10. feb 2012

@iwulka23 přesně jak píše @vera_vila, když už bys chtěla nahradit polotučné, tak spíš tím plnotučným. oleje dej méně a kdyby se to nechtělo spojit, tak si při zpracování trošku oleje kápni na ruku (opravdu jen trochu, dá se to snadno přehnat) a zapracuj. 😉

mamina1978
10. feb 2012

@mariann2 Tak , tak 😉 ani sa pristela nenazda a bude mat ona syn x 3....... 😀
U mna to bolo tiez dlho len 2x syn a potom sup- sup a su u nas dalsi dvaja synovia 😀 😀 😀

mamina1978
10. feb 2012

@jakelina spongia je houba jako na myti nadobi 😀 😀 😀

pristela
10. feb 2012

@mamina1978 @mariann2 cha lenže ja v poslednom čase už ani to šup šup nerobím 😝 😝 😝 😝 kukám , že 4 deti !!!! moje nervy a chlapiiii !!!! to ja uz som mojmu starsiemu nakazala nech za 5rokov donesie nejake vnucatko zenskeho pohlavia 😀 normal ma povolene v 18stke 😀 😀
@ivigirl to je v pohode, hod adresku, ja to poslem obycajne v obalke ako list to nebude vela 😉

eliska22
10. feb 2012

ja som už prepracovaná, veď som si istá, že som sem teraz dávala foto a nič tu nie je 😀 😀 😀 tak druhý pokus, moja dnešná a ešte 2 ma čakajú 😔

lucula73
10. feb 2012

@adrika214 ahoj, v drogerii dostať základné farby,práškové...v troške bieleho alkoholu si rozpustiš trochu farby,a po troške budeš pridavať do hmoty,kým nebudeš mať takú farbu ako chceš.... 🙂
A pod marcipán možeš dať akýkolvek korpus,dovnútra lubovolný krem,ale celú tortu musíš potrieť nejakým maslovým kremom,alebo len maslo s cukrom vymiešať,alebo nutelou,džemom.....proste nie šľahačkové a tvarohové plnky 🙂 ,tie nesmú pod poťah,lebo ti to roztopí.

iwulka23
10. feb 2012

@mailli noo marcip.urobený..v pekárničke som robila..a je parádny..idem sním robiť v nedelu..neviem,mám ho dať do chladničky či stačí len do potravinovej??

lussy23
10. feb 2012

@janulkamartinko nádherné torty
@eliska22 krásna
@larah krásna

lussy23
10. feb 2012

@vera_vila krásna tortička
@isabella_fly krásnučká

mima1311
10. feb 2012

@mia1111 ahoj a ty si z cadce ?

lussy23
10. feb 2012

@simasa krásna tortička
@iwulka23 veľmi peknučká rybka
@mizulienka nádherná najmň tá pre Lucinku

lussy23
10. feb 2012

@mariann2 neskutočné, ako živé 😲
@ajka82 krásny Tomáš aj tie myšičky v pozadí

marci2305
10. feb 2012

@janulkamartinko Prekrásne.. 😉
@eliska22 Super!!!
@larah Perfektné...Krásni tučniačikovia.. 😲

lussy23
10. feb 2012

@jakelina nádherné

marci2305
10. feb 2012

@simasa Krááásne. Dokonalé tvary torty, to ako sa Vám podarilo. To vyzerá ako krabička 😉 A tie masky..Super!!!

marci2305
10. feb 2012

@iwulka23 Krááásna!!! 😝 Mňam 😉