Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
13. mar 2012

@jakelina OčKOVANIE 😉

pristela
13. mar 2012

ach booozinku , kde som to ja doteraz žilaaa????? 😨 ved ono to krasne ide tou striekackou 😨 😨 a jaa blb!!!! som sulala a sulala 🙄 🙄 🙄 jaj baby esteze existujete!!!! Ľúúúbim vás! 😵 😵 😀
prekladac povedal ze roubovaní 😀 ale co to je roubovaní to ja netuším 😀 😀 😀 😀

larah
13. mar 2012

@pristela to je štepenie stromov 😀

janula.h
13. mar 2012

@larah to tak niekde volajú očkovanie 🙂

mariann2
13. mar 2012

@vecernicci ty si zlato, ďakujem, ale ten posledný link mi nejde, ešte raz ďakujem

janula.h
13. mar 2012

žienky na víkend mám tri torty kedy pečiete korpusy?Nie sú suché keď ich skoro urobíte?

katulkaaaaaa
13. mar 2012

@zuzkat1 ano ja som z toho salca robila plnku,je to super ze nemusisdve hodiny varit 🙂 @lamps super si jej povedala,od takych ludi ruky prec 😉 podla mna je to len ozdoba na tortu

baby a co mne sa stalo....upiekla som tortu barbie piatok som plnila aj potiahla...pani nechodila...mala nedelu doobeda,prisla az vecerja ze no nic budeme mat tortu my....ona zobrala s tym ze oslava sa zrusila ze tortu da celu do mraznicky 😲 ja ze no snad bude dobra....a dnes ju mama stretla ze ona ju ma len v chladnicke,oslava sobotu 😕 😕 😕 9 dnovu tortu idu jest....niekedy fakt nechapem...je tam falosna parizska plnka,no ja by som to nejedla ☹

katulkaaaaaa
13. mar 2012

@janula.h ja vzdy peciem stredu 🙂 polievam kavou alebo ovocnou stavou

yamahafazer
13. mar 2012

@katulkaaaaaa no tak dlho torta to neviem ci vydrzi ja by som ju teda tiez nejedla to by som sa bala uz tak dlho skladovat skor keby ju dala do toho mrazaka by mohla vydrzat,ale takto dlho a urcite ju hned celu nezjedia no ja by som ju na to upozornila

yamahafazer
13. mar 2012

@vecernicci ako tie tvoje pernicky no nadhera dokonala 😵

katulkaaaaaa
13. mar 2012

@yamahafazer upozornila som ze toto nieje rozumne 😲 ona ze nevadi torta vydrzi...co ti poviem to bola cela divna objednavka....za par eur a takto to dopadlo,som jej povedala nech da do mraznicky aona ze jej sa nic nestane 😕

mizulienka
13. mar 2012

@janula.h Jani, ja ked mam torty na vikend, v stredu peciem\

@katulkaaaaaa su oni normalni? co sa chcu vsetci strtnut na infekcnom???

katulkaaaaaa
13. mar 2012

@mizulienka luci neviem,ja som z toho uplne na nervy ☹ lebo ak sa nieco ,,posere" povedia no to piekla ta a ta.......akoze nemam slov na to....sak mi mohla zavolat a objednavku presunut ale takto???? 😖

anibas
13. mar 2012

@lamps to je asi ozdoba

marci2305
13. mar 2012

@vecernicci Neskutočne krásne 😉

mizulienka
13. mar 2012

@katulkaaaaaa ved prave, ze v konecnom dosledku tebe moze pospinit meno...to je ale cislo...zavolaj jej a povedz, ze to je na vlastne riziko, ze to iba v telke moze mat torta trvanlivost 80 dni 😕 😕 😕

larah
13. mar 2012

@janula.h no aj my hovoríme očkovaniu štepenie, ale to roubovaní je štepenie stromov

janula.h
13. mar 2012

@katulkaaaaaa @mizulienka oki moje zlaté zajtra idem na to 🙂 juj sa teším 😝

janula.h
13. mar 2012

@larah aha som nikdy ešte nepočula prepáč 😀

lamps
13. mar 2012

@katulkaaaaaa blbých ľudí sú celé zástupy a stále ich pribúda 😠, asi si chcú urobiť exkurziu na infekčnom odd. To sú zákazníčky moja má problém doniesť zálohu a tvoja prísť si a zjesť tortu.

larah
13. mar 2012

@katulkaaaaaa no niektorí ludia jedia normálne dvojtýždnové zákusky že ved boli v chladničke 😕 no ja by som to na jazyk tiež nedala

larah
13. mar 2012

@janula.h nič sa nedeje 😅

alenv
13. mar 2012

holky prosím moc o radu.. nemáte uložené nebo někde odkaz na dorty, které jsou zaměřené na počítačové hry? Teda hlavně postavičky z těchto her.. byla bych neskutečně vděčná 😅

marci2305
13. mar 2012

@zuzkat1 Nepiekla ...ale ak pomôže, našla som toto:

jakelina
13. mar 2012

@pristela očkování je u nás třeba dětí proti spalničkám a roubování oček na strom. 😀 😀

yamahafazer
13. mar 2012

@alenv fuha to je dost siroky pojem a nema to byt nieco konkretne niaka konkretna hra?lebo takto to je strasne vela hier

@katulkaaaaaa to je ozaj sila ja som uz salmonelu mala a neprajem to nikomu bola som az v nemocnini a schudla na kost a oni si nevedia uvazit,ze to uz nemusi byt jedle to sa vobec neboja?ako niektory ludia no skoda slov 😠

lamps
13. mar 2012

Žienky práve mi volala osoba kvôli tej Nemo torte a chcela ma nahovoriť, že zajtra ráno mi donesie zálohu na tortu. Odolala som a povedala som jej, že tortu jej neupečiem. Normálne som na seba hrdá. Vraj včera nemohla prísť lebo jej neskoro prišiel manžel z práce. Včera ani nezavolala, že nemôže prísť a dnes sa už unúvala.

marci2305
13. mar 2012

@alenv Obrázky.. 😉 Napr. toto:

marci2305
13. mar 2012

@lamps Tak, tak ..Super. Treba si sem-tam ľudí naučiť ako sa majú správať.. 😉