Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
4. apr 2012

@jakelina si poklad, ďakujem 🙂

alenv
4. apr 2012

@vlada111 a co z toho dělají oni? Pořád to nějak nechápu 😀

zdenallicka
4. apr 2012

@alenv Dávají to na místa, kdepotřebují vyplnit plochu a zároveň aby to bylo lehké..;)

alenv
4. apr 2012

@zdenallicka já si to asi budu muset stáhnout někde aspon v Aj a kouknout na to.. pak vubec nevím o čem mluvíte.. díky moc

pristela
4. apr 2012

@hobitkova nechápem ako ci ho davaju pod potah ? ved kazdy jeden korpus moze ist pod potah 😀 v potahoch nieje problem ale v kremoch pod potahovkami a tie kremy tam musia byt aby si mala potah krasne vyhladeny 😉 aj amerikanci potieraju korpusy maslom /i ked to ich je nejake divno biele 😀 / aj red velvet potieraju maslovym kremom pred potiahnutim 😉
@vlada111 joooj , myslim , ze takto nejak ten moj skončí a veruže stačiť im asi bude musiet , este som ho ani nezacala ☹ padala mi hmota tak som na to este nenasla nervy 😠

@alenv holciny tu uz davali viac krat linky na uloz to su tie diely k stiahnutiu a v cestine 😉

alenv
4. apr 2012

@pristela fakt v češtině? Tak to stáhnu.. mě psala tuším jakelin, že je to jen v Aj.. a jak se ten pořád přesně jmenuje.. zítra postahuju díky

lusil2005
4. apr 2012

zienkyyyy ja tela potrebujem pomoc! aka bola ta ruska stranka s vela vela super navodmi? ja som odtial mala navod na tu madagaskar zirafu, aj som ho niekomu davala ten link, len sa mi akosi stratil 🙄

alenv
4. apr 2012

@lusil2005 já mám odkaz na ruský stránky http://regina16112.blogspot.com/2011/08/2.html ale nevím jestli je to co myslíš

lusil2005
4. apr 2012

@alenv to nieje to co hladam ☹ ale aj tak dakujem!

lusil2005
4. apr 2012

@lawli Dakujem, ale ja nepotrebujem tu zirafu, potrebujem z tej stranky nieco ine 😢 sakra keby som sa vedela dostat k tej fotke tej mojej zirafovej torty co som dala na FB na tortomaniacky... tam som davala ten link do komentu. ale to bolo take dva mesiace dozadu...

dm1
4. apr 2012

@lusil2005 podla mna to bude kuharka len ja sa tam vobec neviem orientovat http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736.htm...

lusil2005
4. apr 2012

to boli take ruske navody, na vselijake postavicky. fakt od vymyslu sveta. chipmankovia, kraska a zviera, no uplne vsetky rozpravky. a bolo to pod sebou zoradene. jedno za druhym.

lawli
4. apr 2012

@lusil2005 tak neviem snaha bola....budem držať aspoň prsty pri hľadaní 😔 A čo vlastne hľadáš ?

lusil2005
4. apr 2012

@dm1 tu som skusala, ale toto bolo tak pekne pod sebou jedno za druhym, vzdy jeden riadok bola fotka tej postavicky a za tym nazov. a ked si to rozklikla, bol tam navod.

lusil2005
4. apr 2012

@lawli minnie...

lusil2005
4. apr 2012

@lawli JASNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE tu je to http://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=r... dakujem dakujem dakujem dakujem!

mizulienka
5. apr 2012

@lusil2005
@lawli to su perfektne postupy, ukladam a dakujem 😉

mima1311
5. apr 2012

@lawli
@lusil2005 mne nejde ani jedno otvorit 😖 😖 😖

maya30
5. apr 2012

dobre rano dievcata, dobojovala som moju skusobnu tortu, aj s tou nestastnou crievicou, zo styroch kusov prezila len tato jedina chudinka, tak som sa ju aj bala poriadne chytit do ruky, preto je tak nepekne opracovana...ale vyskusala som si prvu kabelku, novy krem, coko mmf tak som cela uvelicena 😉 a je to len v ramci rodiny tak tie chyby snad prehliadnu 😎
Este sa chcem spytat ako odstranujete capky od pr.cukru z hotovej torty ? Mne tam zvyknu zostat stopy a kedze ju uz nicim nenatieram, neviem ako inac to odstranit...

zdenallicka
5. apr 2012

@alenv D8 se stáhnout na ulozto.cz i česky..🙂

zdenallicka
5. apr 2012

@maya30 Já potírám alkoholem..🙂 @pristela jen oprašuje štetcem.. 😉

vlada111
5. apr 2012

@maya30 vyzerá to veľmi pekne, kabelka tiež super 😉

vlada111
5. apr 2012

@pristela a toho koňa robíš z MMF? Máš môj obdiv ☹

bzucinka2
5. apr 2012

@mizulienka polievkovu polievkovu 🙂

csina
5. apr 2012

@daducha určite v Bille? ja som to v letáku asi prehliadla...

ladydia
5. apr 2012

moja dnesna 🙂 pre vnučku nasej poštárky

mates22
5. apr 2012

@ladydia krásně jarně veselej dortík 🙂

ladydia
5. apr 2012

@mates22 dakujem, konecne aktuálna torta 🙂