Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mates22
5. apr 2012

@akme mám z téhle stránky (2406) zkopírováno: 2 slahacky vyslahat do tuha, pridat tvaroh 500g taky ten nie hrudkovity!!!!, zmiesat a vysypat do toho dva pudingy crem ole vanilkove + kyslu smotanu (može, nemusí) cukor podla chuti.

mizulienka
5. apr 2012

@vlada111 @vecernicci hodite mi prosim recept na ten red velvet, asi ste to tu uz pisali, ale nestiham to teraz citat dozadu 😉 dakujem

anibas
5. apr 2012

@dm1 Danka - 15 ?? 😀 😀 😀 Mi smiešno, ale ja ani jedno, len z kauflandu čokoládové 😀 😀 😀

mizulienka
5. apr 2012

@anibas super, dakujem

jaja555
5. apr 2012

@vlada111 neviem nájsť ten receptík. Nehodíš ho sem ešte raz prosííííííííííííím. Ďakujem.

jaja555
5. apr 2012

aha uz je tu ďakujem

misa1982
5. apr 2012

http://www.tortyodmamy.sk/sites/tortyodmamy.sk/... ahoj holky mam dotaz asi jsem uplne blaba ale nejak to nechapu jak to mam skladat vsechny obtacet kolem toho sneka ?DEKUJU ZA RADY!

misa1982
5. apr 2012

A KAZDY TEN PASEK POTRIT MARMELADOU?

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela Děravou, zlato, děravou..😀 ALe ty jsi nezapomenutelná... 😵 😀 😕

zdenallicka
5. apr 2012

@peroli Dva z těch dortů pro inspiraci jsou moje.. díky.. 😵

dm1
5. apr 2012

@anibas 😀 no ale sak ani jedno pre mna. to len kolegyne chceli 15 ale musim im to okresat sak musim este mame a svokre dat 😝

dm1
5. apr 2012

@zdenallicka ja som ich veru hned spoznala 😉

zdenallicka
5. apr 2012

@dm1 Téééda, to jsem nečekala..🙂

Berunky, příští týden se asi nevyspím..☹ Na pondělí mám jeden dort a na sobotu 4..😝 DO toho mám tři dvanáctihodinové služby... V neděli asi umřu..☹

pristela
5. apr 2012

moja neeerva, ženy, že modelovať koňa ☹ ☹ aaach ☹ ☹

@misa1982 no , dieťa moje, 😀 😀 ako ti to vysvetlit 😕 das korpus ten spodny, pak chytis jeden pas cesta trebars ruzovy a zatocis ho do slimáka na pevno, tocis to na tom spodnom ceste potom chytis bledy pas cesta a pokracujes v toceni tam kde si prestala s ruzovym , prosto len stale tocis pas cesta okolo az ti vznikne taky slimak a ja som to potierala aj dzemom, kedze puncak je vlastne len dzem a zalievka

pristela
5. apr 2012

@zdenallicka zlato , poslem ti maslo na topinky ???

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela TOpinko a to se prokapává až pak, že? MOtám suché ty pásy jen potřené marmoškou, nebo ne? 😕

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela Radši hodně čokolády a kafe.. máš? 😕

misa1982
5. apr 2012

DEKUJI UZ NA TOM PRACUJU POCHOPILA JSEM ! JA JE TEDA MOTAM POTRENE MARMELADOU DOUFAM ZE TO DELA DOBRE A PAK TO MAM VPLANU PROLIT!

pristela
5. apr 2012

@zdenallicka
@misa1982 jj , zalievka ide az na posledy , a baby treba dat bacha a nezatazit to naraz ako tam pise, to vam vsetko vytecie a ostane polovica !!! treba zaliat dat do chladnicky len tak, po trebars hodine niecim malo zatazit a postupne zataz pridavat, ked sa to zatazi cele naraz stava sa nestihne vsat do cesta a vytecie dole.

@zdenallicka čokosku mám 😀 a aj suprove kafe 😀 aj smotanu do kávičky 😵 😵

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela A přijedeš kdy? 😉

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela A chceš mi říct, že se to tam všechno vleze ta tekutina, jo? 😕

mata77
5. apr 2012

Ahojte dievcata, chcem poprosit o radu, chystam sa urobit tortu potahovanu s MMF, chcem robit ovecku zo znamej rozpravky - teda farbit budem len na zeleno travu a na cierno tvar a labky ovce, no docitala som sa, ze je problem s farbenim s gelovimi farbami - teda konkretne s ciernou, ze nechyti dobre. Nemate niektora skusenost ako dosiahnut fakt peknu ciernu? A este neviete poradit ako alebo cim sa da urobit kozusok ovecke? Vopred vdaka 🙂

pristela
5. apr 2012

@zdenallicka no mne sa nevliezlo , tiez to nechapem robila som tusin 5x puncovu vzdy mi zostalo a mokra bola az az , a ta prva mi teda hooodne vytiekla ☹
topinka moja , ted lezem na vychod na západné krajiny este nemam 😝 😀 😀

zdenallicka
5. apr 2012

@pristela Tak půlka by asi stačila, ne? 🙂

Héééj a jaký západ, však já taky žiju na východě.. 😀 😀 😀

misa1982
5. apr 2012

tak udelam polovicni davku te zalevky a staci jenom rum voda cukr.,?

dm1
5. apr 2012

@zdenallicka 🙂 aj od mizulienky je tam jedna a aj od lamps 🙂

vlada111
5. apr 2012

@vecernicci no tak velvet išiel do koša. Všetko bolo podľa postupu, neviem ešte mi to neurobil žiaden korpus. Zostalo po hodine pečenia z neho tuhá nevzdušná hmota 😠 😠 😠

vlada111
5. apr 2012

@mizulienka môj išiel do koša. Neviem, kde som urobila chybu, ale ešte ani jeden korpus mi to neurobil doteraz. Nech žije velvet, zajtra ráno pečiem sacherový a budem sa dobre naháňať 😠