Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
6. jún 2012

@vecernicci mna moj dnes zasa sfukol, ze som chuda🙂 no nezabijem ho? 😀 😀 😀 😀

ajka82
6. jún 2012

a este budem otravovat jednou otazkou... kolko vydrzia cerstve jahody v torticke? na vikend mam dve s jahodami, jednu si beru v sobotu druhu beru v nedelu... ked si ich donesiem v piatok domov tie jahody vydrzi im to v pohode? jedny idu do pribinaka druhe idu do cokokremu...kujem (zatial som davala len mrazene)

aduskatt
6. jún 2012

@ajka82 urcite vydrzia🙂).pokial to nie su chemicke humusy, co uz tyzden stali polozhnite v kauflaci, nemal by byt problem🙂.ja som vcera dojedala asi 5 dnove jahody🙂

pristela
6. jún 2012

@mariann2 noooo, ja tak robila dve a hroza s prevozom , jedna bola pre nas, tak pohoda , ale tu druhu som im dala aj s otocnou tackou , bo to by sa inak nedalo ☹

vecernicci
6. jún 2012

@lifinka klidně přijeď i s dětma 😀 na příští týden už jich mám 8 a se ještě možná někdo ozve 😝 tenhle týden relaxuju, mám jen 4, to je brnkačka 🙂

pristela
6. jún 2012

@lucka_o su bomboveee, vsetkyy!!!!! a to auto uplne ze naj !!! a aj leonardo uuzasne vymodelovany 😵 😵 😵 😵 😵 juuj fakt su krasne , dam ti phone cislo , zavolas mi a ja sa budem tvarit ako zakaznicka, pockaj aku odozvu budes pocut 😀 😀 😀 😀 😀

vecernicci
6. jún 2012

@mizulienka buď ráda za to co máš, já mám opačný problém 😒 v mojí velikosti už mají jen stany 😀 😀 😀

maca77
6. jún 2012

@aduskatt roztop ešte zopár cukríkov a premiešaj to s hmotou 😉 aj tú hotovú hmotu si ešte predtým nahrej

maca77
6. jún 2012

@lucka_o parádne torty... a ja že aké to je auto V3S? ... si mala napísať že vetrieska 😀

aduskatt
6. jún 2012

@maca77 dikyyyyyyyyyyyyyyyyyy

aduskatt
6. jún 2012

@maca77 to si pre istotu chystam opravne procesy, keby sa mi nieco posralo v pondelok🙂

dadka212
6. jún 2012

moja včerajšia minnie s korčulami 😀

anibas
6. jún 2012

@lucka_o krásne tortičky a pozerám, že skoro všetky také asi 2- kilové 😨 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
6. jún 2012

@dadka212 nádherná a mi nehovor, že si opäť modelovala a poťahovala a zdobila iba 1 hodinu !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadka212
6. jún 2012

@anibas 😀 túto som robila asi 1,5hodiny 😅 som robila cez deň včera a viac som čumela do noťasa než na tortu

anibas
6. jún 2012

@dadka212 ČARODEJNICA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadka212
6. jún 2012

@anibas 😀 bodajby 😅

dm1
6. jún 2012

@dadka212 krasna je si fakt sikula ja by som za ten cas len tu minie spravila a to tiez len preto ze som ju uz robila viackrat 😝

lucula73
6. jún 2012

baby a hodí sa k tomu pribináčikovému krému aj ananás?nerobili ste niekto?
decká mi pojedli jahody a nič iné doma nemám,ma porazí 😠

@dadka212 prekrásna tortička,tie farby sa mi veľmi páčia 🙂

dm1
6. jún 2012

@vecernicci ja som na tom podobne a muzovi hovorim ze aspon si moze prso vymodelovat kde chce 😀

dm1
6. jún 2012

@lucka_o v peceni hrou maju tie zlate podlozky take maksie tie su s rovnym krajom a potom take obluciky male a tie su hrube a pevne

dadka212
6. jún 2012

@lucula73 ďakujem 🙂 a pribináčikový ja som robila kamoške s ananásom a vraj bola super aj s kiwi som už robila a tiež im chutila a aj babky velmi chválili 😀
@dm1 Ďakujem 😀

lucula73
6. jún 2012

@dadka212 jej,díkes,tak asi dám ten ananás,muža som síce poslala do záhrady po jahody,uvidím či dačo nájde ešte 😀

dadka212
6. jún 2012

@lucula73 😀 nemáš začo, a tá kamoška ho stále pýta s ananásom už som jej tak robila asi 5x 😉

aduskatt
6. jún 2012

@dadka212 ten ananas bol kompotovany? .....lebo cerstvy by som sa bala, ze mi roztopi krem....ale ak mas skusenost s cerstvym, budem kludna, milujem ananas

dadka212
6. jún 2012

@aduskatt kompotovaný, taký chcela....ja čerstvý nemusím mne chutí len kompot.... 😀

aduskatt
6. jún 2012

@dadka212 mne chuti tak aj tak🙂) a veeeeeeeelmi

mishulle
6. jún 2012

holky co používáte smartflex, jaká příchuť je fakt top, chci to babičce na dort k 80 a chci se fakt vyšvihnout 😉

aduskatt
6. jún 2012

@mishulle mala som vanilkovy a visnovy.....ostala som verna vanilkovemu🙂 ten aj krasne voni

lucula73
6. jún 2012

@dadka212 🙂 uvidím podľa jahod,ale už som z okna kukala,toľko jahod zatiaľ v miske,že kým dojdu s malým dovnútra,tak ich stihnú zas sprášiť 😀
možno sa mi z nej ujde,ideme kuknúť našu učku zo ZŠ,tak hádam ju načne 😉 ,by som ten ananás ochutnala