Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
16. sep 2012

@aduskatt no ja viem , ze musia, ale riadne mi s tym uz lezu na nervy , je to otravne a hlavne ked ma zacnu na silu presviedčať 😠

bzucinka2
16. sep 2012

@lucula73 ved aj ja to beriem na to 🙂

lubicakovac
16. sep 2012

@vecernicci
@bzucinka2 díky baby, idem na to, uvidíme čo z toho bude 🙂

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci a nemá náhodou tu malou abecedu, malé písmena. Já mám ty velké, tak kdyby náhodou, tak mi vem.Prosím prosím.

nika1985
16. sep 2012

@roo postup mam od dadka212 pozri v jej albume nieje to moj napad iba som to odkukala 🙂 za co jej velmi pekne dakujem

aduskatt
16. sep 2012

@pristela srcko, ja viem, aj jej je to neprijemne, ale vies ako paradne sa potom vysvetluje regionalnemu riaditelovi, preco si klienta neoslovila, alebo ked ta neoslovi a nahodou ti zavolaju, ze ci si bola oslovena a povies nie, tak cela pobocka kvoli tomu nema odmeny.proste, dnes je to v bankach tak☹

nika1985
16. sep 2012

akurat som prisla z mesta a pozeram tolko pacitok jej daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem krasne ani neviete ako ma to tesi od vas velkych cukrarok

jakelina
16. sep 2012

@njonja ty jsou luxusní, strašně se mi líbí, taková jemná práce. 😉

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina ty tam ještě neměl, o ty silikonky jsem říkala tý babě a taky je dodali, když budou mít ještě něco i po srazu, tak ti to můžu koupit a poslat 😉

jakelina
16. sep 2012

Holky, tak už mi paní potřetí předělala podklady k platbě. Už to jdu zaplatit, ať to hned ráno jde hezky z banky 😀 😀 😀 a můžu jí poslat potvrzení o platbě. Slíbila, že pošle hned v úterý, aby to stihlo dojít do pátku, ikdyž ještě nebude mít peníze na účtě. Je zlatá.

@pristela zlatko ta samolepící bordura už není, jenom ty květy a trávy co jsi chtěla. Paní měla jenom tři kusy každého na zkoušku a něco už prodala. 😖

lussy23
16. sep 2012

@rapunzel1 krásne tortičky
@dada2007 nádherné maffiny
@muffinka8 krásne
@dm1 krásne tortičky

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci já se těším na ty knoflíky, ty se mi strašně líbí.
Holky malý má horečku a kašle jak tuberák, já doufám, že mu bude do soboty líp 😝 Já nerada nechávám nemocné dítě doma, ale to určitě vyléčíme. 😉

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci ještě by mohli dovážet levně patchwork 😀 😀 😀

rapunzel1
16. sep 2012

@jakelina z týchto druhú, je tam v ponuke, ale nedá sa mi to rozklik knhttp://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1015110 na fotku samotnú

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina musíte to vyléčit, v pondělí s ním skoč k dr ať ho radši poslechne, jestli to nemá na průduškách 😒
hele na ten patchwork navedu toho našeho ťamana, on už mě zná, že vždycky něco somruju, ale ty silikonky pochopil 😉

lussy23
16. sep 2012

@njonja krásne dielka
@micmo krásne dielka

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 ty šablony jsou už skoro všechny vyprodané, tak asi už nemá, když ti to nejde. Myslíš ty květy a trávy???

lussy23
16. sep 2012

@jakelina kásnučké
@lubicakovac krásnučké
@anibas krásna tortička
@nika1985 krásna je
@nika1985 krásnučká loďka

rapunzel1
16. sep 2012

z týchto moja, to sú tie akože stensilyhttp://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1015110 , ale teba by som veľmi poprosila o tie silikonove wiltonky http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1015110, túto modrú a prosím ťa čo má ešte ten váš číňanko, lebo tu u nás majú len vykrajovačky, nejaké silikónové formičky alebo niečo také nemajú, keď som sa na to pýtala, tak na mňa len pozerala, že čo chcem 😀 😀 😀

lussy23
16. sep 2012

@mima1311 krásna tortička
@dadka212 nádherné
@yamahafazer nádherná
@mamina1978 krásna tortička

rapunzel1
16. sep 2012

@jakelina nie bordury, ale keď nie sú tak nič 😉 ako sa hovorí, kde nič nie je ani čert nebere 🙂 🙂

rapunzel1
16. sep 2012

Baby moje a neporadíte mi žiadna s tou plnkou do tej moje torty a odtieňom farbenia tých kvetov čo som sa pýtala predtým ????????? Idem sa s tým práve začať hrajkať, deti som uspala, idem spratať ešte po nich nejaké veci a šup na ružičky 😝

jakelina
16. sep 2012

@rapunzel1 ještě jsem paní napsala o tu šablonu jestli má, tak ti ji vezmu. Nevím co myslíš silikonové wiltonky, když otevřu ten odkaz, tak tam vidím šablony.Ty stejné jako v tom prvním odkaze. Už jsem i poslala peníze, dala jsem příkaz do banky, tak pokud tu šablonu bude mít, tak to zaplatím zvlášť a už to nechám tak. Nevadí???

lussy23
16. sep 2012

@anibas krásne
@vecernicci nádhern édielka
@reruna krásne @peroli krásne dielka
@levandulka3 krásna

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina jestli nemyslí mně 😀 já nakupuju silikonky 😉

rapunzel1
16. sep 2012

@jakelina v pohode ďakujem

jakelina
16. sep 2012

@vecernicci asi jo, já už jsem to právě zaplatila, ta paní má se mnou svatou trpělivost. 😀 😀 😀

rapunzel1
16. sep 2012

@vecernicci trafila si, nejak mi ušiel nik, behám od počítača s detskými vecami a nejak sú ruky rýchlejšie ako hlava 🙂

vecernicci
16. sep 2012

@jakelina já už si taky připadám jako somrák ,skoro každý den to tam okukuju 😀 😀 😀

anibas
16. sep 2012

@micmo fantastické !!!!!!!!!!!!!!!!!!!