Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
18. sep 2012

ahojte
ja zase zarezavam na nocnej v praci bleee. sa i tu nechce byt.
ste toho zase popisali, a ja to nemam kedy citat ☹ este nemam an na stretko nic spravene a nevioem kedy daco vykuzlim, este ma cakaju dve torty a jedna nocna v praci.
snad sa mi podari zajtra daco spravit, ked nie tak daco kupim 😅

eliska22
18. sep 2012

@peroli aj mne by sa hodili nejaké išpirácie na nejakú takú pre segru na 30, na sobotu mám robiť a ešte nemám ani poňatia že akú 😔

petkaa28
18. sep 2012

@levandulka3
Osobne sa mi ta druha neskutocne paci...🙂

mamina1978
18. sep 2012

@vlada111 Zajo je bombovyyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ukladam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 🙂

lokalistin
18. sep 2012

@eliska22 inspiracie z netu

lokalistin
18. sep 2012

@levandulka3 co je netradicne?moderne?inspiracie z netu

huxy
19. sep 2012

@dada2007 rozhodla som sa,že naplním vo štvrtok,ako mi to časovo vydá, po príchode od dr.a poťahovať budem v piatok.inak tie torty robím pre malú,neodovzdávam ich nikomu.bude mať zápis na matrike.a budú to 2 menšie torty,takže by nemalo veľa ostať.tak snáď to časovo zvládnem.

levandulka3
19. sep 2012

@lokalistin waaaaau nádhera dakujem 😵 😵 😵

lifinka
19. sep 2012

@teodorie jj, super, uvidím, jak se mi to povede🙂

jakelina
19. sep 2012

Já jsem včera šla spát s horečkou a dnes jsem jak po přejetí parním válcem. Musím se do soboty alespoň trochu vykurýrovat. Malý už je celkem v pohodě, ještě teda kašle, ale už ne ten suchý kašel a teploty už nemá.
Jenom jsem čekala, kdy to od něj dostanu. 😝 😝

papuka
19. sep 2012

@dajna11 jéééééj indukčnu aj ruru aj digestor máš taký ako ja 😀 inak velmi pekná kuchyna 😉

dajna11
19. sep 2012

@papuka 😀 😀 😀 dakujem....vyberal manžel 😀 😀

papuka
19. sep 2012

dobrý vkus 😎

janulkamartinko
19. sep 2012

Ahojte šikulky,idem k Vam po radu,dnes mi pani poslala obrazok aku svadobnu tortu by si zelala...a mam dve otazky...ta krajka myslite ze by sa v nejakom inter.obchodiku dala zohnat aj lacnejsie? lebo ja som ju nasla za 47 ! e,mne sa to zda byt vela :( a tie koraliky okolo sa daju bezne zohnat? dakujem Vam za rady

eliska22
19. sep 2012

@lokalistin ďakujem dve torty ma tam zaujali, ale moja dcéra ma nahovára na slnečnicovú, tak asi nakoniec urobím také niečo...ďakujem 🙂

jakelina
19. sep 2012

@janulkamartinko ty korálky koupíš v galanterii. Ta krajka je drahá, to je fakt. 😝

mates22
19. sep 2012

ahojky, holky kdo děláte pod potah pudingovomáslovej krém, jde to i z olé za studena???

mia1111
19. sep 2012

tak konečne som vás dočítala 😅 ... babulky, kuchyne máte krásne 😵 , ja mám malinkú, ale zasa útulnú a rada sa v nej realizujem 😉 . Ale až raz budeme mať domček, tak určite by som chcela o kúsok väčšiu, ako mám teraz 😀 .

pristela
19. sep 2012

Holky , ze aku zakazku som dostala zase ? 😀 😀 😀 😀 biela svadobna trojposchodačka 😀 😀 aach zivot je kraaasny 😅 😅 no a pred stretkom , mám okrem inych velku cokoladovu ☹ ☹
a na konci mesiaca robim na krst torticku jednej z vas, len uz nepamatam ktorej bola 😕 som si ju ulozila a vybrali si ju , taka ruzova dvojposchodova s veeeela volanikmi 😅

aduskatt
19. sep 2012

@pristela ty mas na tie biele statie🙂

simasa
19. sep 2012

@pipka Ten link, co som sem davala na zaciatku na tu chatu, bol dobry, len oni na tej stranke urobili nejake zmeny, takze aj ja som si to musela znova vyhladat. Takze: http://www.ubytko.sk/chata-belusske-slatiny/ Presne Ti cestu nepopisem, ja som tam tiez este nebola, pojdem podla navigacie. No a lusilku nemoze niekto odviezt? Odkial je - nema to niekto po ceste?
@jakelina skore, velmi skore uzdravenie, aby si bola do stretka fit 🙂

broucek2
19. sep 2012

@florentina taky jsem dělala jedn šíleně byrevnou svatební a vůbec jsem osobně z toho nebyla nadšená. Raději bych jen něco jemného

simasa
19. sep 2012

@janulkamartinko http://www.webareal.sk/silikonove-formy/eshop/3... lacnejsiu urcite nezozenies. A to na spodu - nie su to tie jedle perlicky? Ci je to na lanku taka nejedla ozdoba? Nedokazem to takto posudit...

dm1
19. sep 2012

@pristela ale ved biele su krasne 🙂 - teda daju sa spravit pekne pripadne aspon perlet. lepsie ako ta moja kriklava parada 😝 . A poschodovu s volanikmi robila anibas tak neviem ci to nebola jej toretka

simasa
19. sep 2012
dm1
19. sep 2012

@janulkamartinko ja som ju videla uz aj lacnejsiu len teraz ju tam nemaju 😝. a nemohla by byt nejaka ina? skus jej navrhnut niektoru z tychto lacnejsich http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/17-...

dm1
19. sep 2012

baby potrebujem radu - mam na sobotu robit jednu cokotortu a maju tam byt kaly biele je jedno ci jeden kvet /napr. so stonkou alebo viac ale ma tam byt aj krajka so sugarveilu. Vobec neviem ako to tam bachnut ci urobit kruh alebo stvorec ako krajku a ako kalu poradte prosim :(. Aj som rozmyslala ze akej farby krajku ale asi len biela bude dobra ja neviem....

pipka
19. sep 2012

@simasa lusilka je z BA, ale my uz ideme v aute piati ☹ ja uz ju k nam nenarvem..a tusim z BA ☹ uz nikto iny autom nejde 😒 ale ona povedala, ze bude sa snazit si to tak zabezpecit do piatku, aby ist mohla 😉 tak ja veriiiim, ze sa jej to podari 😎

oki, idem si ten link ulozit a hned si aj dam vyhladat trasu 😉

dm1
19. sep 2012

@pipka len bacha zadaj si tam Belusske Slatiny nie Belusu

pristela
19. sep 2012

@simasa oooo, mojho srdca šampion 😀 kujeeeem

@dm1 mne sa nepacia cisto biele , ludia ich nevedia spravne naaranzovat a na stoloch zanikaju, a je problem ich aj spravne odfotit aby bol vidiet na nich vzor teda ak tam nejaky je 😀
Ano , ano aj mne sa zda ze to bola anibas 😀