Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 víno ano 😉

eliska22
19. sep 2012

@jakelina a veď nám potom poviete, či Vás na hraniciach neobrali o víno 😀

jakelina
19. sep 2012

@eliska22 no však a bude po svařáku 😀 😀 😀

lamps
19. sep 2012

@dadka212 neviem, či ti už niekto dal typ, tu ju majú: http://www.formicky.sk/formicky/eshop/8-1-Nejed...

muffinka8
19. sep 2012

@dadka212 aj na pecenie s kamkou ju maju

bambula1307
19. sep 2012

@anibas Jaj veru aj ja mam abstak..ziadny zakusok..tak snupem cokoladky a zozrala som jednu milu ku kave 😀 .
No cez vikend cakam kadernicku a ta nechce peniaaze..tak jej vzdy daco upeciem. Tento x to bude prezident..mam malo vajok a na cely plech ich ide len 8 🙂.Plnka je cokoladovy krem a vareny kokos uprostred 😀 . Som zvedava co povie, bo ona len parizany basti..a ja ze nech ma zmenu, tak uvidime ci prijemnu 😉

mamina1978
19. sep 2012

Dievcataaaaaaa aaaaaach, ☹ ja vam len tak tisko zaaaavidim ☹ ☹ ☹ aj ja by som tak rada isla na tortickovu stretavku ☹
tak dufam mozno nabuduce to vyjde. 😉

pralinka25
19. sep 2012

@vecernicci aj ja som hned hovorila ze je to super na cesty a tak ze to vydrzi a muz ma hned schladil ze to by som si ich nemohla piect ja lebo ich zozerem este za tepla a nevydrzia ani do druheho dna 😀

pipka
19. sep 2012

@eliska22 @dadka212 no ja mam v plane tak baby, ze by sme cestou mohli dat nejaky obedik v kolibe alebo niekde...cooo? alebo si nabalime sos ebou a hodime posed na nejakom odpocivadle na kratku zranicu 😀

a ked mate toho tolko, nemam predsalen prist pre vas do PK? nie je to pre vas pohodlnejsie? akoze ak by vas viezol niekto autom, tak oki..ale ak mate toto vsetko trepat vlakom, tak ja pre vas radsej dojdem...hmmm? 😎 😉

pipka
19. sep 2012

inak mixer, valcek a podobne mozem kludne brat ja aftom...sak hadam to nebudete nikto trepat vlakom... 😅

a co sa jedla tyka, tak caje, cukor, citron, maslo, nejake pecivo a chlieb, dzem , pripadne nejaku sunku ja vezmem..akoze nejake ranajky 😉

bambula1307
19. sep 2012

@mamina1978 Zdenicka aj mne je luto, ze nemozem ist..ale ja som taky blb..ja by som tam ani netrafila. Koli mne by ste vsetky museli prist do BA 😀 😀 😀 😀
Dievcence musia porobit kopec fotiek, nech aj my mame daco z toho stretka 😎 😎 😎

zdenallicka
19. sep 2012

@vecernicci Nehodila jsi link..🙂

aduskatt
19. sep 2012

zeny, co mam zobrat ja? teda okrem maleho, toho musim.... 😀 a okrem tej silikonky na McQueena

pipka
19. sep 2012

samozrejme aj karton vody berem 😉

ale teda postelne pradlo neberiem...to som presvedcena ze tam bude, a ak by aj nebolo, prespim aj na lavici..alebo pod dekou 😀 ja uz to vidim, ze my tak skoro spat nepojdeme 😀 😀 😀

pipka
19. sep 2012

@aduskatt a to maleho nemas komu nechat? ci to on chce ist... 😕 nebude sa tam nudit? 😅

aduskatt
19. sep 2012

@pipka no sam by sa mi nevopchal, keby som ho mala s kym nechat, tak ho neberiem🙂 Pristelka hovorila, ze tiez berie synatora, takze sa tam nudit nebudu, toho pol dna to maly vydrzi...ale ak by to malo vadit, tak ostaneme doma

florentina
19. sep 2012

@dm1 já asi nejsem úplně v obraze, ale tuším, že dort říkala, že bude dělat @simasa ...já ne

pipka
19. sep 2012

@aduskatt ale neeee co siii, vadit nevadi, len ze ci sam chcel alebo ci ho musis brat 😉
mne cudzie deti nevadia...mne vadia len moje 😀 😀 😀 😀 tych som rada, ze sa konecne zbaviiim a nechcem ich vidiet skor ako v nedelu vecer vo vani 😝 😅 😀

jakelina
19. sep 2012

@aduskatt nikomu vadit nebude. 😉
@pipka to jsi jako já, já svoje pořád okřikuju a cizí mi můžou skákat po hlavě a je mi to jedno. 😀 😀 😀

florentina
19. sep 2012

@aduskatt rozhodně nezůstavejte doma, to by byla škoda.

pristela
19. sep 2012

@aduskatt kup mu masku spidermana a @pipka sa postara, isto jej bude aj tak smutno za jej 😀 😀 či uz skolkarmi abo svojimi 😝 😝 😝 😝

Tak ja mojho beriem ma to ako odmenu, on je cely vyteseny, pocita aj hodiny do odchodu, bo prenho je to nieco neskutocne , ze ho beriem na "akciu" zo sebou 😀 a pokoj tam da cudzím isto, on sa bude hanbiť 🙄

pipka
19. sep 2012

babule, nejake MY LITTLE PONY torticky nemate poukladane?
nejake uz mam postahovane ale moc toho nie je...tak ak by ste nieco vykutrali, bola by som vdacna 😉

pipka
19. sep 2012

@pristela moja tak na teba sa obzvlast tesiiim...teba priskrtim hneeed vo dverach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty si mooooja krvna skupina 😀

pubertaci su ok, tych posadis k tabletu a tyzden o nich nevies...len jest si pytaju 😀 😀 😀 😀
sa tesim, ked moji budu v tom veku 😝 😅

janula.h
19. sep 2012

jaaaaaaj baby hneď by som šla s vami ☹(( budem sa tešiť na fotooooooooooo
a moje medovníky na redový

anibas
19. sep 2012

žienky - tu je ubytko - pozrite si aj mapu
http://www.1-2-3-ubytovanie.sk/chata-belusske-s...

pristela
19. sep 2012

@pipka prosim ta si myslíš , ze moj maly si so sebou neberie notebook ????? mu uz dva dni stahujem potera 😠 sice on tvrdí , ze si vezme jedno auticko a to mu staci aby neotravoval 😀 😀 ale , vsak ho poznam 😅

a ako priškrtím 😕 ja sa budem hanbit ako malý !!!! budem stále ticho, Danka @dm1 moze potvrdit ze u kamky som bola ticho!!! pch , vyberiem si inu menovku a je to vyriešenééééé 😝

eliska22
19. sep 2012

@pipka ja v pohode prídem tým vlakom, mm má po nočnej takže nemá ma kto odviezť ani do PK 😝

pipka
19. sep 2012

@pristela ale nebooooj, ty vybalis svoj swap a oookamzite budeme vediet, ze si to ty...tvoja menovka je len TVOJA to mi ver 😀 😀 😀 😀 teba spoznam, aj ked si cesku palenku vypijem 😀 😀 😀

pipka
19. sep 2012

@eliska22 jaaaj ty nie si ani z PK? a kde to byvas? je to daleko ? sak dondzem aj tam 😉

eliska22
19. sep 2012

@pipka Vištuk 😀 ja radšej prídem, nie že by mi to nebodlo, ale to by sme potom museli ísť na diaľnicu na Trnavu a to tam ja nie som dobrý navigátor 😝 😝 😝