Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
19. okt 2012
pristela
19. okt 2012

@dm1 Danka dekovalaaa 😅
prosim ta chcem sa ta spýtať, ked by si sla k vam do cukrarskeho nakupila by si tam aj pre mna a poslala mi to normal postou ? ak by to bol problem jasne pochopim 😀 nic sa nedeje 😉

dajna11
19. okt 2012

@pristela krásna je velmi

dajna11
19. okt 2012

+tak moja svadobná,ešte ju musím odniesť na miesto ....váha 13,8kg...snád sa potešia ludkovia 😀

janula.h
19. okt 2012

moje prvé dne dnešné 🙂 včera sa mi pokazil mixér ☹ ale 4 dni pred koncom záruky baby poraďte mi aký si mám kúpiť 🙂 jo a pred dokončením mi z Rapunzel opadli vlasy 😀DDD aaaaaaaaa keď sa darí ☹ a ešte 4 :-s bleee

darka54
19. okt 2012

pomooooc...baby nemate niekoho kto kupi tortu gitaru nie maripanovu iba cokoladovu dlzka je 50cm...robila som ju uz dneska ale objednavka bola na buduci tyzden mam v tom chaos...

pipka
19. okt 2012

@dm1 dani, no hladam jak blazon, ale nenasla som..ani fakturu ani tu stranku ☹
jedine co som zatial nasla je toto..ale to nie je ono
http://www.cakedecorations.eu/cakedesign/eshop/...

ale idem este hladat dalej 😝
ja si len pamatam, ze to bol vypredaj stalo to tusim nejakych 7€ ...ale uz si nepamatam odkial... mozno uz ju aj nemaju 😒 😕

pristela
19. okt 2012

@janula.h jeeeeeeej , aj ja budem robit Rapunzel ci ako sa píse 😀 teda dali mi vybrat, že co chcem a tuto som este nerobila 😀 tak sa aj tešíííím len skoda ze musi mat do 3kg to sa moc nevyburim , ale nevadííííííí , uz mám plán 😀 😀 😀 😀

ajka82
19. okt 2012

@pipka co to s dankou hladate?

pipka
19. okt 2012
1katuska73
19. okt 2012
pipka
19. okt 2012

@ajka82 aaale mala som na stretku taku silikonku na take male drobne kvietocky...asi 15 ich tam je...a neviem odkial ju mam a za svet to na nete neviem najst 😅

pipka
19. okt 2012

@pristela aj jaaa idem robit Rapunzel...ale az na januar 😀
tak sa pekne vyblaznite ... a ja si potom poberiem inspiracie 😀 😀 😀
tak sa snaaaaž 😎 😀

ajka82
19. okt 2012
pipka
19. okt 2012

@ajka82 no praveze podobne...ja mam zelenu a len kvietký tam su...bez stoniek.
Tak hladam hladam, ale najst nemozem 😖 ☹

ajka82
19. okt 2012
pipka
19. okt 2012

@ajka82 no toto su ale take vacsie..ja mam take uplne drobulinke....idem to odfotit a hodim to sem...a mozete hladat 😅

ajka82
19. okt 2012

@pipka hehe, madam uz je hore...musim ficat smer posta, saratov a nejake potraviny, kedze som piekla korpus navyse a chybaju mi 2 vajcia 😅

pipka
19. okt 2012

@ajka82 ked ides smer saratov mozes dojst na navstevu 😎 idem aj ja akurat 🙂

pipka
19. okt 2012

toto je ona...tak ak niekto najdete, hodte link 😉

ajka82
19. okt 2012

@pipka nestiham nic...mam pocit ze cas ide 4x rychlejsie ako normalne a ja nemam nic urobene :-s tak navsteva nehrozi...idem si len po zaclony

pipka
19. okt 2012

@ajka82 v poraaadecku, tak ak sa nestretneme pri galanterke, tak nabuduce 😀

pristela
19. okt 2012

@pipka nedrazdite s tymi silikonkami a ani s tymi linkami na silikonky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 žili mi to trha, aj zlu náladu mam z toho 🙄 🙄

pipka
19. okt 2012

@pristela moooja a co by si stela...ze by som jeziskovi za teba napisala 😀 😎

florentina
19. okt 2012

@mia114 ten cirkus je boží!

terezka87
19. okt 2012

Ahojky mám dotaz.Co je lepší použít do dorty ovocný gel nebo marmeládu. Mamka bude mít 60 tak jí chci upéct čokoládový dort, a narazila jsem na netu na ovocný gel. Máte někdo zkušenost????

dm1
19. okt 2012

@pristela jasne nie je problem. skoda ze som skor neprecitala som tam dnes bola 🙂. Ale idem tam aj buduci tyzden bo mam robit svadobku a chcu tam take postavicky co maju u nas ale su otrasne tak som ich nedala do kosika tyzden to musim predychat 😀

aduskatt
19. okt 2012

3 kg, cokokorpus, parizska slahacka, banany....ale teda neviem posudit, nakolko je zvladnuta tema, lebo Star wars fakt nepoznam....tak snad mi to neobuchaju o hlavu, bojim bojim.....figurky si tam daju sami, tak ja som slohla synatorovi na fotenie🙂!

pristela
19. okt 2012

@pipka néé, nepis, na co by si mínala pero , mne úplne postačí ak tento rok budes ty moj ježiško 😵 😵 😵 bo ku nam síce chodí , ale nosí iba detom a mojmu ☹ ☹ ☹ pri mne sa vzdy stazuje , ze netusí čo pre mna ☹ ☹

florentina
19. okt 2012

@aduskatt já myslím, že budou spokojení...já tady teď páchám toho spongeboba a i když na zpracování rozhodně jednoduché téma oproti hvězdným válkám, tak já s tím teda vůbec nejsem ztotožněná, mě ta figurka přijde ošklivá, ale nic proti seriálu, ten mi přijde úplně otřesný....