Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
20. okt 2012

@janula.h jani perfektnaaaa 😵

vlada111
20. okt 2012

@alenv čo si, je super

vlada111
20. okt 2012

@anibas ja na ňu čakáááám. Už len hodinku a je tu priamo z Grobu 😀

vlada111
20. okt 2012

@pristela pošli ho ku mne, aspoň by som porodila 😀

pristela
20. okt 2012

Tak hotovo možem všetko sladké spratať 😝 som mala disney víkend 😅

vlada111
20. okt 2012

@pristela je suprový, ach si macher

pristela
20. okt 2012

@vlada111 dik , aaale nie som ☹ má male uši ☹ a z toho čierneho nad lícami som mala zrezať ☹ no a vela iného, tiež nechápem prečo som dala ružovu podlozku ked na nom je vsetko v červenom 😀 😀 😀

aale holky prisla som na to , preco som mala minule to N napisane naopak 😀 😀 tá vykrajovacka je urobena naopak 😀 😀 😀

ajaku
20. okt 2012

pokus o hotel Transylvániu 😎

pipka
20. okt 2012

@pristela dokonalyyy je 😎 moj Tomi by ta zboznoval, keby mu takeho donesies 😀 😀 u nas teraz Mickey a Mickey..od rana do vecera 😅 😅 😅

absolut dokonaly..len mozno ta podlozka keby bola cervena..to ano, inak bezkonkurencny 😎

eliska22
20. okt 2012

@pristela ten micky je úžasný 😵 😵 😵 čo tam potom, že má malé uši, je super 😉

eliska22
20. okt 2012

@nika222 ty kokšo, to je ako praváááááá, keby nevedela, tak neverím, že to torta 😵 😵 😵

eliska22
20. okt 2012

@pristela hej, naučíš ma fotiť ??? tak to sa tešííííííím 😀 ale ja mám vážne blbý foťák 😀 😀 😀

denisak77
20. okt 2012

ukončený týždeň

pristela
20. okt 2012

@eliska22 😀 😀 😀 😀 no ja pisala, zeby sme mali pokecat o foteni , nie ze to viem 😀 😀 😀
ja mam tiez šmejd foťak 😀 klasicky digitálny /či ako sa to nazýva/ 😝 za 50€ 😀 a to bol v tej cene započítaný už aj kuriér 😀 😀 😀

vecernicci
20. okt 2012

@ajka82 jéééé, ty máš doma taky krakeny? to je jako u nás 😀 😀 😀
@lamps to mi mamka taky říkala, Pán Bůh ti to vrátí na dětech 😉 jo děvče i s úrokama 😀 😀 😀 😝

pristela
20. okt 2012

jaaj , baby , mne sa dnes darííííí 😀 😀 😀 😀 naháňam sa s malým po dome , jačíme, kričíme , zrovna som bola ja za strapatú rozgajdanú strigu , ktorá besno kričí , má vystrčené pazúry, besný pohlad, vyplazený jazyk 😀 😀 😀 a ako tak revem na plne hrdlo počas behu 😀 /maly predo mnou/ sa obzriem na vchodove dvere 😀 😀 😀 😀 a tam stojí zákazníčka po tortu 😀 😀 😀 😀 😀 / puberťak siel von a vyslal ju dnu samu/ 😀 jaaaaj 😀 😀 😀

mima1311
20. okt 2012

@pristela aj si ju prebrala ? ci davaj v nohy ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
20. okt 2012

@mima1311 ona chudatko len stála ani sa nehla , tak nevinny pohlad, ze ja tu vobec niesom a ticho mi vraví, že : ja som aj kričala, že som tu 😀 😀 😀 😀
jaj no ale vsak nevadi , sranda musi byt 😀 to bola mila holka , taký anjelik ludsky to je 😉 tak to pochopila a dieťa má tiež, i ked neviem či tak naháňa aj ona doma to svoje 😕 😀

katulkaaaaaa
20. okt 2012

ahojte baby nadhere ste zase napiekli nestacim davat like 😀 moje tri aj s pomocnikom 😉

dm1
20. okt 2012

@dadka212 ja ich asi vyhladvam ci co alebo oni mna :(. ja to tiez nechapem predtym fakt najcastejsie som ten krem robila hadam 100 plechovic a vsetko ok a toot som hned kupila, vecer uvarila a druhy den robila takze u mna sa nemalo kedy pokazit aj keby chcelo 😝. jedno sa mi aj zdalo ze sa da ale proste som to pre istotu nedala som mala uz chut pokazenu tym kyslim..... inak ono to je tak ze keby vyberiem z vrchu tak 2 lyzice tak dole to uz nesmrdi ale tak nepouzijem ani za svet take slo vsetko do kosa

pajerchinova
20. okt 2012
ajka82
20. okt 2012

@dm1 jeziiis dani, nasi odisli pred pol hodkou a ja kukam na policu na chodbe a naznacovace tam ☹ budes ich teraz niekedy potrebovat? ak hej tak ti to poslem nejek inak, vyhutam ci nejaki spoluziaci byvali nepojdu domov teraz najblizsie dni...
a mam este jednu otazku...ked farbis coko na zlato, prip. ine farby, tak robis z bielej a tu nafarbis? alebo si prestriekla hnedu?

yamahafazer
20. okt 2012

@dm1 ja som odvtedy co som mala tiez skysnute salko uz som ani nekupila sa uz bojim hociake kupit

nadherne torticky ste popridavala a dakujem za vsetky paci sa mi 😵 a este moja dnesna teraz dorobena denna mora ☹ normalne mi je znej doplacu ako sa mi nedarili robit tie uholniky okolo torty stale mi to nevychadzalo stale som to strhavala a aj tak mi to nevychadzalo na vrchu je to este dobre,ale potom som to len natahovala co sa mi to zvecsovalo a aj tak je to naprd tak som tam dala sal a hotovo.Nastastie ju nechali na mna tak dufam,ze im to tam nebude vadit lebo mi je znej do placu ☹

pajerchinova
20. okt 2012

urcite kukni na www.tortyukatky.sk

aduskatt
20. okt 2012

@yamahafazer paradna je, podla mna sa bude pacit🙂

ajka82
20. okt 2012

@marci2305 dakujem 🙂 , som si konecne vyskusala s coko robit, aj ked som hovorila este pred par tyzdnami, ze nikdy nebudem, bo som sa toho bala jak cert kriza 😅

ajka82
20. okt 2012

@yamahafazer ved je super 🙂 ale inak teraz je asi nejaky divny vikend, bo ja najskor zle korpus upiekla a dnes rano, chvilu pred odovzdanim, som zistila, ze samko ma auticko na 2 narodeniny a ja na aute 3 nacapenu... tak som prerabala 😅 🙄

aduskatt
20. okt 2012

som po neviemakej dlhej dobe teraz upiekla kolac aj nam doma🙂)).............

pajerchinova
20. okt 2012
vecernicci
20. okt 2012

tak moje včerejší a dnešní a ještě se mi v lednici chladí Burák, toho musím ještě potáhnout 😝