Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
21. okt 2012

@adka_praha krásne výtvory. tie mešce je torta alebo len modelovacia hmota?
@jenie123 krásna
@florentina krásny je ten spongebob čikto kto je.
@dm1 mádherné @maya30 prekrásna
@zz134 krásne tortičky a pekné meno Izak. Páčia sa mi biblické mená🙂
@mima1311 mádherná
@rapunzel1 nádhera. keby som aj ja vedela tak krásne modelovať☹
@dadka212 nádherné dielka. ten myšiačik je roztomilý @broucek2 prekrásne
@marci2305 mádherná

mima1311
21. okt 2012

@pristela fuuuu andelka moja 😉 , tak ked sa to stalo aj nasmu ,, guru ,, to ako tebe 😵 , tak ja budem taaaaak spokojne spat 😀 som uz pochybovala , ze nieze neviem take pekne torty vymakane ako vy 😖 ale ze uz ani hmotu spravit 😝 ...tak chyba je niekde inde ...ale zas sa musim pochvalit , podaril sa mi super vysoky a rovnucky korpus 🙂 😅

mimcak
21. okt 2012

baby čo je to podmaslí ide to do toho red velvet

aduskatt
21. okt 2012

@mimcak cmar

yamahafazer
21. okt 2012

@lussy23 ziadne otrasne ved sa ti krasne podarili 😵

mimcak
21. okt 2012

@aduskatt cmar?? to je cera či čo?

aduskatt
21. okt 2012

@mimcak nie cera, cmar...........normalny kyslomliecny vyrobok

mima1311
21. okt 2012

@mimcak nie cmar je mliecny vyrobok typu zakysanka , acidko, proste z mlieka ...je to riedke biele vo flaske 😉 a cera je stuzeny tuk , vo forme ako maslo 😉

njonja
21. okt 2012

@dadka212 krasnucke su! Prosim Ta, to si cely vikend len piekla? Si enveiem predstavit spravit tolko vela tort cez jeden vikend! 🙂

adka_praha
21. okt 2012

@lussy23 dakujem moc... 😵 tie mesce su minitorty... 🙂

mimcak
21. okt 2012

@aduskatt aha Ďakujem a ktorý je lepší do red velvet máte oskúšané

aduskatt
21. okt 2012

@mimcak lepsi myslis co konkretne? podla mojich info do velvetu ide cmar, neviem, ci to skusal niekto aj s niecim inym

broucek2
21. okt 2012

@lokalistin taky se mi moc líbil a ještě zkusím koupit nějaký další

dajna11
21. okt 2012

@broucek2 krásne sú,tú kvietkovú tie boky ten vzor,to si čím robila?ako?

vecernicci
21. okt 2012

tak tady je ten můj Burák 😝 😉 a aspoň dva dny nic nedělám, kromě úklidu domácnosti a mytí oken 😝

broucek2
21. okt 2012

@dajna11 je to toto http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_pr... a použila jsem 100% tuk vyšlehaný s cukrem a s bělobou (prachovou)

rapunzel1
21. okt 2012

Chcela som sa opýtať, čo hovoríte na ten svadobný veľtrh v inchebe Bratislava avizovanom na tortách snov? Neviete ako to tam bude chodiť? Či sa tam oplatí ísť, a či tam niektorá aj pôjdete? Niečo som postrehla, že to má byť torta len naoko mám pocit polystyrénová a ide vlastne len o zdobenie... Ak tam niekto bol, alebo vie, čo to vlastne ako bude prebiehať dajte prosím vedieť. Včera ma na to nahováral švagor, tak mi to behá v hlave.Môže to byť celkom zaujímavá skúsenosť, aký máte na to názor?????

lussy23
21. okt 2012

@timonko krásny koník @emelia je nádherná, neverím, že prvá🙂 tá bábika je normálna hračka, alebo je modelovaná? @zklimekova krásnučké @lawli joj zase tá hrozná téma. 😕 ale nádherná práca @lucula73 krásne dielka @pipka krásne @miciatko mádhermé @aduskatt mádherné dielkA @1katuska73 krásna @jakelina waw to je dokonalé. ja by som to nevedela ani len nakresliť. 😲 @anibas mídhera @gumkacka1 krásna @jenie123 krásne @ollako prekrásna @mia114 krásne dielka @simasa nádherná @janula.h krásne tortičky @ajka82 krásne tortičky @mariann2 krásne @alenv je nádherný @lamps krásne tortičky @monikapo prekrásne. ten delfín a morská panna sú vymodelované? waw! @mrka2 nádherné @vejinka náhodou, je to jasná žirafka. Krásna je . @janula.h prekrásne dielka @nika1985 nádherná @artepf nádherné @nika222 pomylilia si si tému, toto je téma marcipánové torty, obedy sa dávajú do témy čo dnes varíte🙂 @monikapo krásna @vecernicci krásne tortičky. keď si odmyslím mužský nástroj na tretej odspodu, sa miveľmi páčia všetky🙂 @pajerchinova nádherné ,dielka, najviac sa mi páči to slniečko @yamahafazer krásnučké dielka @katulkaaaaaa krásnučké @denisak77 úžasné, tieklobásy su ako skutočné @ajaku hotel transylvania nepoznám, ale je to krásna tortička @pristela nádherný @miciatko krásne @lawli krásne @dada2007 nádherné @maya30 nádherné tortičky @pipka krásna @levandulka3 ndherné @dajna11 krásna @mia114 je prekrásna, waw a tie postavičky zvieratká ,nádherné @njonja nádherné tortičky @pristela krásna šmolková @broucek2 ako živé sú tie kvety, nádherné @eliska22 krrásna

lussy23
21. okt 2012

@vecernicci krásny Burák

pristela
21. okt 2012

@mima1311 ty si trdlo 😀 😀 😀 😀 že guru 😀 😀 😀 veru vcera som tu pobehovala ako guruuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
21. okt 2012

@broucek2 stencils?krásny je,ako rukou malovaný 😀

broucek2
21. okt 2012

@lussy23 děkuji

vecernicci
21. okt 2012

@lussy23 díky, ty jsi zlato, si dáš takovou práci nás všechny osobně jmenovat a pochválit 😵 😵 😵 a ten striptér byl na přání, tak jsem musela přimhouřit oči 😝 😉

vecernicci
21. okt 2012

teď tak na to koukám, že ten Burák taky šilhá, prostě asi budu muset na oční já 😀 😀

broucek2
21. okt 2012

@dajna11 jojo stencil a dělalo se to fakt super, ani jsem nečekala a nadchla jsem se pro něj

dajna11
21. okt 2012

@broucek2 aj ja si brusim na to zuby dlhšie len sa bojím že mi to nepojde 😀

teodorie
21. okt 2012

Tak se odvážím přidat sem pár mých. Patrová synovi k 1. narozkám - čoko korpus, pařížský krém s banány (bohužel lepší fotku zatím nemám); činka švagrovi k narozkám - světlý korpus, vařený čoko krém, broskve. 🙂 Není to tak skvělé, jako vaše dílka, ale jsou to můj 4. a 5. potahovaný dort, tak mám stále co pilovat 😀 😀 😀

adka_praha
21. okt 2012

@vecernicci podla mna je ten burak uplne skvelyyy... 😵

ahojte... tak ja pridavam na chvilu moju poslednu chudinku- samozrejme, ze nie z vlastnej hlavy, ale kde som to nasla, to uz si nepamatam, len som si zapamatala namet... 😅

dm1
21. okt 2012

@mizulienka dakujem a ano ano bola som si ju kupit 😉

timonko
21. okt 2012

@rapunzel1 krásna
😉