Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
10. nov 2012

takže gigant do baru 😀 diky za rady nakoniec som využila spôsob od @pristela 🙂 a poviem vám ledva som chladničku zatvorila 😀

yamahafazer
10. nov 2012

moje dnesne a ta krstinova je poduska len som ju musela taku obdlznikovu spravit aby sa mi tam vsetko pomestilo lebo je taka malinka

muffinka8
10. nov 2012

@karap ďakujem 🙂 nemala som žiaden postup, len obrázok, ale prispôsobila som si ich ako som vedela a čo mi šlo spod rúk. Pozri na FB tu http://www.facebook.com/LoveSugarHighInc tam sú také obrázky aj sovičiek.

a špeciálne pre @pristela 😀 😵 😵

ellise
10. nov 2012

po zdravotních problémech jsme se vrátila k pečení a posílám svůj poslední

pralinka25
10. nov 2012

@muffinka8 este aj triko ladi s tortickou. krasa 😵

adul67
10. nov 2012

ahojte som tu už dávno nebola ale som si trošku polistovala a krásne tortičky trošku inšpiracie zase nabrala tu su moje posledne 😉

pristela
10. nov 2012

@muffinka8 jeee, dobre nápady má 😀 😀 😀 😀 a vypada uuuzasne 😵

levandulka3
10. nov 2012

konečne môžem pridať torty z tohto víkendu fialové ruže - 5,5 kg, ovečka Shaun 5 kg, a znova Pingu 4 kg a nakoniec vláčik s lentilkami 5 kg

lifinka
10. nov 2012

@vecernicci tak pěkně odpočívat...ať jsi brzy fit🙂

adrianai
10. nov 2012

@levandulka3 uff, no dosť...ja som mala tiež v pláne použiť fixu, ale to mi stroskotalo, nechytalo mi to dobre na marcoš 😒 , tak som mala večer o zábavu postarané...

salonka1981
10. nov 2012

Ahojte.Ak ste dnes pozerali tie torty tak tá čo robila tú s tými kvetmi som si ju schválne pozrela na nete aké má torty a teda podľa mojho názoru nič extra,to by dokázala každá jedna z Vás ešte aj krajšie a rozhodne lepšie.http://www.nadiacakes.com/gallery.html kuk ak chcete vidieť.Už ma to dosť vytáča ako mi všetci volajú videla si tie torty to je čo?Za tie ceny a v inom priestore ako malej kuchyni by som inú vyčarovala 😠

yamahafazer
10. nov 2012

snazila som sa aspon torticky popozerat vsetky nadherne ako vzdy ,ale nestiham vas vobec citat som bola aj dnes v praci mam toho vela tak neni niako casu,ale aspon torty pozriet musim 😀 a som si vsimla ,ze dost toriet bolo s menom Evicka 😀 to strasne malo vidim take meno 🙂

1katuska73
10. nov 2012

@79zuzana neodpovedal ,dakujem aj som si myslela ale pre istotu som sa spytala.

zvedava17p
10. nov 2012

Ahojte, chcela by som synckovi urobit potahovanu tortu k . narodeninam a ako uplnej zaciatocnicke by sa mi hodili rady ako to neskazit. dakujem

aduskatt
10. nov 2012

@zvedava17p ahoj, hlavna rada je najst si cas, precitat si co to na nete, pozriet nejake videa a ked nebude nieco jasne, tak s konkretnou otazkou sa na nas vrhnut🙂

zvedava17p
10. nov 2012

Myslim aku potahovu hmotu mi odporucate, kolko jej treba kupit a nejake vychytavky aby som to uplne nepokazila 🙂

aduskatt
10. nov 2012

@zvedava17p kolko kupit zavisi od velkosti torty, kazdej sa dobre robi s inou, mne osobne najlepsie so Smartflexom

zvedava17p
10. nov 2012

@aduskatt a keby som chcela robit poschodovu, ozdoby len nejake jednoduche pasky a kruhy, kolko jej potrebujem?

aduskatt
10. nov 2012

@zvedava17p podla priemeru korpusov a ich vysky🙂 ja spotrebujem na 22cm tak 550 g hmoty

alenv
10. nov 2012

@mamina1978 ahoj doufám, že je to ještě aktuální dostlaal jsem se na PC ted tak posílám dělala jsem tři tak nevím který myslím, ale oni jsou si podobné

sisix
10. nov 2012

@pristela proism ze o lukoprenu premyslim take. Co vsechno potrebuju k tomu abxch pouzila spravne? dekuji

alenv
10. nov 2012

@mamina1978 a jinak mooc děkuju🙂) jsi první kdo mi řekl, že si uložil můj dort🙂) to mě uplně zahřálo

racik
10. nov 2012

@1katuska73 ja som vcera dopiekla dcere k narodkam uplne prvu potahovu tortu .... teda som zaciatocnik a podarila sa mi super.. pouzila som hmotu White Icing .. da sa kupit 1 kg - 7 e. Uplne super sa s nou robi

pipka
10. nov 2012

@pristela 😝 😀 😀 😀

vecernicci
10. nov 2012

@anibas tak se holka drž, se mi při narkóze zdálo, že zdobím perníčky a bylo mi fajn 😀 😉 ani se mi nechtělo vstávat, já už mám asi deformaci 😀

pipka
10. nov 2012

babyyy..tak ale co si zas na mna vymysleli 😝 😅

toto snad jedine malovat...ale ukecaaavam na jedlu oplatku...hadam sa daju zlomit, lebo inak ma poraziiiii 😀
ale zas supeeer zakazka...ze jedna 5 kilova bazen...a druha 4 kilova pripadne aj viac...s tymto logom 😉 pre 50 deti 😎

racik
10. nov 2012

@zvedava17p a robila som poschodovu ...spodne poschodie biele .. ruzove pruzky a vrchne poschodie ruzove a biele kolieska a navrch hello kitty .. z toho kila sa mi troska zvysilo

vecernicci
10. nov 2012

@pipka to zmákneš levou zadní, a když tak přeci fotoshop,nee? 😝 😀 😀

pipka
10. nov 2012

@vecernicci no ze vaaahas moja 😀 😀 😀 na betoooon 😀

sisix
10. nov 2012

@vecernicci ahojky zpet, pekne odpocivej a kdyby mel manzel chvilku, muze skocit uklidit i k nam. 😉