Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
3. apr 2013

@aduskatt Adi neviem či je to ešte aktuálne, ale od brady po vrch hlavy má Barbie 4cm 🙂

aduskatt
3. apr 2013

@sticker dakujem, je to aktualne🙂))

sticker
3. apr 2013

@aduskatt Ona tam má veľa vlasov, zle sa to meria 😀 S vlasmi je to ale viac, som ti to merala "po plešinu" 😝

aduskatt
3. apr 2013

@sticker jasne, v poho, to staci🙂))

lifinka
3. apr 2013

ahojky holky, při čtení této stránky se mi sbíhají sliny, josu tam řezy apod.....mňam 😅 😅 😅 😅
Jinak jsem trošku na váškách, děaa jste některá aktovku dort? Mám péct ředitelce školky 😕 😕 😕 když tak sem s inspirace a postupy! Díky

Tady chumelíííí.......... 😠

sticker
3. apr 2013

@lifinka Ja som dala robiť staršej 2roky dozadu takúto...

barborkam
3. apr 2013

Baby, dakujem za rady, myslite, ze by to šlo aj takto nejako?

aduskatt
3. apr 2013

@barborkam jasne, len ti to musi dobre preschnut

mariann2
3. apr 2013

@lifinka ja som už dávnejšie robila tieto aktovky

terezka87
3. apr 2013

Prosím máte někdo zkušenosti s jedlou krajkou??? 🙂

barborkam
3. apr 2013

Dnes som vypatrala na nete...mozno Vám pomoze pri peceni topsy turvy torty...

barborkam
3. apr 2013
aduskatt
3. apr 2013

@barborkam no, len aby sa ti nestalo, ze ten kraj, kde to mas nizsie ti zhori a ten vyssi bude neprepeceny🙂))) uz sme to tu riesili🙂 ale fajn, ze davas napady🙂

lifinka
3. apr 2013

@mariann2 máš je moc hezké a náhodou si nepamatuješ kolik vážila?a peka jsi z plechu? Když tak mi písni postup, děkuji 😉

ve2
3. apr 2013

@dm1
@anibas Ďakujeeeeem 🙂 🙂 🙂

mariann2
3. apr 2013

@lifinka pirla som na plechu a obrežala do oválu, mala som pred sebou nejaký obrázok tašky a podľa toho zdobila, málokedy robím podľa fotopostupu, radšej mám, keď mám skutočný obrázok veci, ktorú robím a obrezávam a zdobím....

lifinka
3. apr 2013

@mariann2 díky a váhu si nepamatuješ?

pristela
3. apr 2013

@jakelina Majka !!!!!! že si ty liezla do tejto témy !!!! keby sa ti hnusne štikútalo alebo ťa štípal jazyk - "s potešením" to ťa ja spomínam 😝 😀 😀 😀 takú svalovicu som nemala 20rokov!!!! už je to lepsie ale bol den kedy som nevstala 😠 tak som si za odmenu upiekla aspon tu tvoju roládu 😀 😀

lucula73
3. apr 2013

@mariann2 tie aktovky sú superné..........prosím ťa,na tej s kity ten vrchnák,to máš iba z hmoty? 🙂

jakelina
3. apr 2013

@pristela neškytá se mi, neštípe jazyk. Co jsem ti to provedla??? 😲 😲 😲

mariann2
3. apr 2013

@lifinka okolo 4 kíl
@lucula73 ako myslíš vrchnák? ten, na ktorom je kitty? to je korpus vytvarovaný tak, aby bola tá časť vyššia a potihnuté v kuse, celá aktovka a vrchnák iba orámovaný tmavším prúžkom

pristela
3. apr 2013

@jakelina no zacala som cvičiť konecne aj ja 😀 😀 😀

jankaferancova
3. apr 2013

baby nemate nahodou niektora fotopostup na topanocky na krstinovu tortu?moc by pomohlo,dakujem pekne 😉

jakelina
3. apr 2013

@pristela aháááááááááááá, tak to jo. Už mě začíná štípat jazyk 😀 😀 Já jsem to teď celkem flákala, jak jsem dělala daně, tak jsem na to neměla vůbec sílu. Do půlnoci u počítače a ještě cvičit, to jsem nedávala, ale už jsem zase začala. 😉

borja
3. apr 2013

baby potrebovala by som poradiť odkiaľ objednávate smartflex a s najkratšim dodacím termínom, mne zlyhalo dodanie a potrebujem spraviť tortu na sobotu ☹

dada2007
3. apr 2013

@borja skus @aduskatt 😉

pristela
3. apr 2013

@jakelina ach danove 😀 😀 😀 vies co napisal môj pri vklad na moj ucet ? že : platba za sex 🙄 🙄 🙄 mi Lusil vcera vraví, že mala si v papieroch nejake dve platby za sex 😕 😕 😕 som nevedela ci ti to mam dat do danove abo nie 🙄 😀 😀 😀 a moj ze to som bol ja , ale ze ti to ide do papierov ma napadlo az po 😀 😀 😀 😀 😀 no zlaty ne ? keby mi tak robi papiere cudzia uctovnicka by ma vystrelo 😀 😀

nika1985
3. apr 2013

@lawli dakujem ti velmi pekne za presny postup si velmi zlata takto do podrobna som to ani necala postup si ukladam uvidim podla situacie ale hadam piatok najneskor sobota idem nato dufam,ze sa bude aspon podobat na holubnik 😉 este raz dakujem

blcha
3. apr 2013

ahojte babulky po dhom case som tu takze nakonieco som musela ist s malou do nemocnice stravili sme tam tusim 8dni a ked spom prisla domov asi po dvoch hodinach zacala teplotovat aj mladsia takze dalsich par dni som bola teda doma ale s riadnym marodom tak az teraz som zaca plne funkcna ja este nemam moc zakaziek ale musela som odriect dve velkonocne torticky a celkom som sa na ne tesila ale caka ma svadobna a mozem si ju spravit podla seba len teda podmienka je ze ma byt bileo fialova a dvojposchodova a ja netusim ze co mam vymysliet keby ste mali neake pekne a lahke inspiracie na svadobne velmi ma potesite leb ja uz musim rozmyslat popredu ako to spravim 😉 dakujem
ak sa mi podari aspom pokukat torticky krasne vase za posledne dva tyzdne budem rada lebo stale doma nic nestiham neako 😀 😀 😀

lucula73
3. apr 2013

@mariann2 to som myslela,kde je tá hlava kitty,to je všetko jeden kus?to si neviem predstaviť,ako by som urobila 😕
som myslela,že je to na vrchu torty samostatne čisto z hmoty....ale dík za vysvetlenie... 😉 😉