Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
6. apr 2013

@gabina275s bojím se zubaře 😀 😀 😀

njonja
6. apr 2013

Ahojte dievcence, pridavam moje dve... jedna len taka rychlovka ku kave, druha mala byt biela garnela pre 4 osoby 😝 takze je taka velka cez celu tortu... 😀

lokalistin
6. apr 2013

@pristela tak dufame,ze dneska aspom kilo zhodim zatim som zjedla len suchy toast a salku bujonu vcera som totiz vycombala flasu sektu a je mi hrozne zle, musim pokukat niekde o tych krvnych skupinach,ja sa snazim uz vysse mesiaca podla norbiho a nic,lenze ja som v podstate cely zivot na dietach,tak asi u mna nic uz neucinkuje a nemysli,ze ja som tu polhodku zmakla ja vzdy nejake prestavocky a ledva sa hybem a strasne ma z toho bolia kolena

lokalistin
6. apr 2013

@janula.h je krasny ten tiger

eliska22
6. apr 2013

@njonja šak to tuším na tej torte ešte aj žije 😀 parádna je 😵

lokalistin
6. apr 2013

@maya30 boze mne sa ten patchworkovy tulipan vobec nepacil,ale tie tvoje torty s nim su uplne nadherne asi ho kupim aj ja a ak bude prilezitost sa posnazim o nieco podobne

jakelina
6. apr 2013

@lokalistin mně ty kolena taky dlouho bolely, kolikrát jsem si s prominutím ani nemohla sednout na záchod, jak mě vše bolelo a pak to přešlo. 😉

jakelina
6. apr 2013

@njonja krásné oba

florentina
6. apr 2013

@jakelina a krásně se ti vydařil 😉

jakelina
6. apr 2013

@florentina díky, už jsem stejný dělala, tak celkem nuda 😒 😀

florentina
6. apr 2013

@anibas ten batman je perfektní!

@pristela 😉 ...a překlad by mě taky zajímal 😉

mamina1978
6. apr 2013

@janula.h Waaaaauuuuuu............. bombovyyyyyyy tiger ................. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
6. apr 2013

@jakelina @lokalistin holky mna bolia lýtka , ale že brutal ani chodit nemozem , tak som dva dni vypustila ☹ ☹
@dm1 Dani , pamatas ako sme vtedy preberali potiahnutie s amerikáncami ? tak sice som zabudla odvazit zarobenu celu hmotu 🙄 ale z jedneho balenia som potiahla 2 torty 26cm, každá mala 10cm na výšku a ešte jednu 17cm tiež 10cm vysokú a ešte mi zostalo 480g v sáčku , čiže to vychadza u mna jedno balenie amerikáncov na trojposchodacku /taku tu mensiu jasna vec/

@njonja uuužasna je ta mala , a ta zelena uplne identická , nemožem z teba zena !!! 😵 😵 😵 😵

pipka
6. apr 2013

@njonja "velebnosti, vono se to jeste hejbaaaaaa" 😀 😀 😀 bohovskaaa je 😉

anibas
6. apr 2013

@pristela koľko vody dávaš na balík amerických ????

pristela
6. apr 2013

Holky pridávam aj ja a týmto moc ďakujem Danke @dadka212 že som mohla skopčiť jej lienočku 😵 ale krajšiu som nikde na nete nenasla 😅

pristela
6. apr 2013

@anibas Sabi , ja neviem , nasypem do misky cukríky , strčím to pak pod tečúcu vodu a je to , nemeriam ale teraz som dala asi nejak viac bo mi to zožralo nejak okolo kilo a pol cukru, tiez ja blb som nevážila ☹ a zarabam si ho take uplne mäkké .

jakelina
6. apr 2013

@pristela obě jsou úžasné a těch postaviček, jedna hezčí než druhá

jakelina
6. apr 2013

@pristela Já mám doma 12 balíků Považského cukru, co mi přivezli moji chlapi z lyžovačky na Slovensku a dělala jsem z toho toho MMF na toho bílého Bárta a normálně jsem uvažovala, jestli jsem se nespletla a není to SMF, tak úžasná hmota mi vyšla, ještě mám kus na další dort. Strašný rozdíl, proti našemu cukru. 😝 Ten je hnusný, nejlepší je asi takový v žlutém obalu co kupuju v Lídlu.
A byla jsem pro nákup v Kauflandu a asi mají moc vajec z velikonoc, protože plato stálo 44,90 a je až do 25.4., tak jsem si jedno vzala a mám levnější pečení na příští týden. 😀

mia114
6. apr 2013

ahojte moja dnesna torticka
chcel som trosku zmenu pri madagaskare, ale nic som nenasla tak som ju spravila akoze v zoo, dufam, ze sa bude pacit

jakelina
6. apr 2013

@mia114 krásná

pristela
6. apr 2013

@jakelina jo ten považský je k nezaplateniu !!! ja často musím koštovať hmoty , čo neviem ktora je smart a ktora mmf, škoda len , že je blééé- teda pre mňa 😀
aale prosim ta som tie postavicky taaak odflakla .-( nejak sa mi nechcelo a stale som pri tom myslela na Andrejku 🙂 @lamps ako by sa s nimi ona maznala :D ja som im časovo teda nedala moc , nejak som nemala naladu na ne ☹

mia114
6. apr 2013

@pristela tovje torticky su neskutocne 😵

mia114
6. apr 2013

@njonja krasne torticky ta garnela je perfektna 😵

anibas
6. apr 2013

@pristela takže ak viac vody - tak aj viac cukru - a viac hmoty vyjde, teraz robím z MMf - mám cukríky z Lidl-a ešte cca 4 balíky, sú úplne iné ako ružové, oveľa lepšie. Ale mám normálne svalovku 😀 😀 😀 😀

lokalistin
6. apr 2013

@pristela prosim kde si kupovala tu abecedu?krasne tortule

florentina
6. apr 2013

@pristela Žanetko, co to máš na té berušce za abecedu?

florentina
6. apr 2013

@lokalistin 😀 jsem se právě ptala na totéž....

lokalistin
6. apr 2013

@florentina vyzera dobre,ze?

jakelina
6. apr 2013

@pristela no mi přijdou krásné, fakt.