Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
17. apr 2013

@timotejkabrejkova júúúúúúúúúúúúj to sa strašne teším z takej krásnej správy a veeeeeľmi držím palce 😅 😅 😅 😅 😅

lamps
17. apr 2013

@eliska22 tá formička je super, mám ju a veľmi dobre sa s ňou robí 😅

dm1
17. apr 2013

@eliska22 presne tu formicku na orchidejku mam aj ja. je dobra len dost krehka ked ti spadne na tvrde zvykne sa kusocek odstiepit z formy treba davat pozor

miciatko
17. apr 2013

@elienka dakujem piekla som a je velmi chutny, moc ti dakujem zan

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@jakelina Potichu ďakujem 🙂

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@lamps Ďakujem pekne.

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@florentina Ďakujem pekne si milá, naozaj ďakujem.

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@dm1 Budem držať palčeky, aby sa dalo tvoje telo do poriadku.Aj vy ste mi držali a podarilo sa 😉

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@mamina1978 Ďakujem, silno držte ako doteraz 🙂 🙂

timotejkabrejkova
17. apr 2013

@lamps Ďakujemmmm

pipka
17. apr 2013

@eliska22 ja mam presne tu istu vykrajovacku na orchideu ale velkost M 😉
ale ci som spokojna este neviem, lebo od vianoc je pekne odlozena a este som sa k nej neprepracovala 😅 😅 😅 😀

bambula1307
17. apr 2013

@timotejkabrejkova juuj drzime palce nech je to tam 😉 😀

nanima
17. apr 2013

moja dnesna k 30

zuzka7512
17. apr 2013

@dm1 a to máš akú formu???ja mám tiež len tú otváraciu...

abriela
17. apr 2013

Kočky idem k vám pre RADU. Pečiem 2 poschodovu tortu. SPODNY KORPUS bude mať PRIEMER 26CM, aký velky ma byť VRCHNY??? DAKUJEM za odpoved. 😨

aduskatt
17. apr 2013

@abriela cca 18 cm, aby to vyzeralo🙂

adrika202
17. apr 2013

pre milovníčku Jamesa Bonda 🙂 čokokorpus z acidka, čučoriedkový džem, čoko ganache 🙂

abriela
17. apr 2013

@aduskatt dakujem.

pristela
17. apr 2013

Holky, ktora mate blízo cukrarsky obchodik /už nepamatam ktora ste sa ponukali ☹/ ale neskocili by ste mi kupit nejaku prachovu fialovu ? teda uz mi je jedno aku ☹ ☹ ☹ len nech je sympaticka 😀 😀 😀 bo toto je uz des

@timotejkabrejkova aj ja držim palčoky a uz teraz tak potichucky gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 ja ani nepísem ako a ako rychlo sa mi nastahovali moji dvaja chalani do bruška 😀 😀 😀 ale prosto v skratke nemôžem byť ani len pri tom ked si chlap stahuje treeenkyyy 😀 😀 😀

pipka
17. apr 2013

@pristela zlatik ja idem zajtra do tortomanie, tak pis rychlo, co mam kupit 😉 kuk ich stranku a hod link presne ktoru 😉

mizulienka
17. apr 2013

@timotejkabrejkova jeej to je super sprava, vidis, kto veri v zazraky, tomu sa zazraky aj deju 😉 velmi sa s vami tesim 🙂

pristela
17. apr 2013

@pipka ty si taká pokladnička zlatá - bo vsak poklad je chlap 😀 😀 😀 mas spravu na Fb , slintám ťa na dialku !!!! 😵

abriela
17. apr 2013

KAUFLAND od zajtra SALKO -1 €. Viem, je to Tatra, ale maju aj karamelove a kakoove sladene mlieko za 1,49€.

pipka
17. apr 2013

@pristela takze prasa...hlinene 😀 😀 😀 😅

aduskatt
17. apr 2013

@abriela diky, este ze som dnes nekupovala🙂

jenie123
17. apr 2013

@pristela ja som na tom s otehotnenim podobne.. Chlap sa mi smeje, ze chodi okolo mna len trenkach a aj tak sa podari.. ;);)
@timotejkabrejkova moc moc gratulujem.. Zazraky sa deju.. ;););)

rapunzel1
17. apr 2013

Moje hranie sa na maliara, zadanie bolo, že jedno dievčatko zbožňuje Kena a druhé veľmi rado maluje, tak som to takto nejak skĺibila dokopy.

pristela
17. apr 2013

ja to proste nechápem ,a le holky moc zase prosim nemate nejake torty s nábytkom ? 😀 😀 😀 akoze torta pre chlapa 3kg miluje provensalsky nabytok 😨 😨 😨 ako zlatý, zlatý, ale čo ja s tym na tortu ??????????

mimcak
17. apr 2013

Kočky nejaké inšp. na krtiny pre dievčatko bez bábetka,lebo nemám nato formičku

pipka
17. apr 2013

@pristela bavim sa na tych tvojich objednavkach 😅 😀 😀 a teda vooobec ti ich nezavidim 😅