Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bambula1307
27. apr 2013

@aduskatt no take pekne spravy ako statnice sa lepsie citaju 😀 A drahy co studoval? Aj torticku mu dufam spravis 🙂..ked oslavite synove narodky z februala 😉

halienka
27. apr 2013

Tak tu sú tie moje dve mordovačky, ja sa teda mordujem skoro na každej, keďže sa všetko ešte len učím, prvý krát som robila Mickey Mousa, chudáčik, no... viac opička ako myš 😀 😀 a druhú s tulipánmi som dostala za úlohu urobiť takú, aké robieva nádherné @wera.g 😉 🙂 , tak to ako som skoro odpadla, kdeže sa ja šplhám na takú nádheru a profesionalitu, ale tak snažila som sa aspoň trošku priblížiť, no priznám sa, že som sa na tých tulipánoch nadrela ešte viac ako na celom Mickym Mousovi 😀 😀 😀 klobúk dole pred vami babky, čo robíte tie kvetinové nádhery 😎

pristela
27. apr 2013

Babulky sladke uuuplne uuuuzasne tortusky ste zas popiekliii 😵 😵 😵 😵 😵 , aj som si kopec poukladala , ani nemenujem , bo by som isto na niekoho zabudla 🙄

A tu su moje , uz len pre jednu z nich si maju prist 😅 a mám klud . Dve mi kamoška presunula z tohto víkendu na 25 😉 tak som bola rada , bo sa mi nechcelo modelovat traktor na tortu 🙄

zuul
27. apr 2013

dievcata ako je to s tou mrazenou lesnou zmesou prosim? mam ju davat do coko plnky, a teda davate ju tam mrazenu? nevyteka von stava? dakujem velmi.

@halienka nadherne tulipany

petka28
27. apr 2013

Pěknou sobotu přeju, jdu si k vám pro radu, je nějaký čokoládovo šlehačkový krém který ale nemusí být v lednici přes noc? ta pařížská šlehačka asi nepůjde vyšlehat po 3 hodinách že? moc děkuji

zuul
27. apr 2013

@pristela wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwau

mysiatkoo
27. apr 2013

@maya30 krasne 😉 a klobuk dole pred tym poctom...podla foto naozaj nie je vidiet, ze by ta nebavili 🙂

mysiatkoo
27. apr 2013

@pristela ctrl c + ctrl v by stacilo pre kazdu... BEZXYBNE... Ta kriva je uplne sankopadajuca... Ten bok biely si robila bielkovou polevou?

aduskatt
27. apr 2013

@bambula1307 🙂) synova torta je uz omaslovana v chladnicke🙂) a jasne, ze urobim aj drahemu🙂 studoval to, co vyuzije v robote, socialnu pracu

aduskatt
27. apr 2013

@zuul nevyteka, korpus to vypije

mysiatkoo
27. apr 2013

@pristela a z tej komody musela tiez teta padnut na zadok, ci? 😀

zuul
27. apr 2013

@aduskatt adi dakujem. davas tam priamo zamrznuty z mrazaku? ci rozmrazujes?

jakelina
27. apr 2013

@pristela fakt všechny úplně úžasné, nechápu kdy jsi to stihla. Jsi borec 😉

vecernicci
27. apr 2013

@pristela ty máš ty dortíky tak nááádherný, že jsem si pro inspiračku musela uložit všechny 😉

jakelina
27. apr 2013

@pristela ještě mi zlato řekni, jak jsi udělala tu krásnou fialovou barvu??

adrika202
27. apr 2013

Musela som vyskúšať 🙂 len tak pre nás ku kávičke,vo vnutri je pribinák s čučoriedkami 🙂

aduskatt
27. apr 2013

@zuul podla toho, kolkko mam casu🙂

vlada111
27. apr 2013

@mia1111 ja mám prvú decembrovú 2009. Tánička je novembrová. Máš ten rozdiel o rok posunutý oproti mne 🙂

jakelina
27. apr 2013

@adrika202 krása, taky se na to chystám

vlada111
27. apr 2013

@pristela máš ich úžasné

pristela
27. apr 2013

Holky dakujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
@mysiatkoo áno , je to robené bielkovou polevou , Komoda 😝 ... žienka je zlatá baba vždy ked berie odo mna tortičku 😀 sa rehotala na "fotkách" 😅

@jakelina a vieš , že mi to slo asi rychlejsie nez ked robim dve torty ? 😕 😕 😕 bo som nemala cas posedavat pri telke a šišmať sa 😕 😀 ako to ja lubim 🙄 no tu svadobku , krstinovu , pat a mat som zarabala mmf , potahovala, skladala a zdobila ted v noci ako sme dosli z pohotovosti čiže až o 23hodke som zacala , som mala nervy pri tej svadobke, sa mi nedarilooo, musela som si normal sadnúť a skludniť sa 😀 😀 😀

adrika202
27. apr 2013

@pristela jedna krajšia ako druhá...nááádhera..a ta komoda,umrela som s nej...nemáš chybu žena 🙂 🙂 🙂

pristela
27. apr 2013

@jakelina joj , no to je tazko povedat 😕 ale tie velke kvety su zo smartflexu zafarbeneho ružovou rose wiltonkou + modrou a potom tienovane prachovými rose campion a lilac aspon myslím 😕 tá lilac je taka nechutna tmavo fialova, skoro az čierna , prosto na samostatne farbenie hmoty isto v živote nie, som bola nestastna ked som ju doma otvorila ☹ ale take tmave tiene s nou su super, tak nakoniec dobre ze ju mam 😅

mizulienka
27. apr 2013

@pristela akoze nemam slov, perfektne, krasne, fakt super kazducka jedna 😉

woman04
27. apr 2013

@vlada111 ...jeeej..to ako ja..dcéra je decembrová a synátor november ...len rozdiel väčší...Lucka má 23 rokov a Tominko 1 rok a 5 mesiacov 😀 😀 😀
@mia1111 gratulujem..ja som mala termín 28.11.2011 🙂

woman04
27. apr 2013

@pristela ...to je nádhera prenááádherná ,každá jedna...tá komoda.paráda...a veľmi sa mi páči prvá,motýliková...jemnosť sama o sebe...ja sa nestačím čudovať a obdivovať ťa ,aký máš talent a ja šťastie,že to môžem obdivovať 🙂...

79zuzana
27. apr 2013

@njonja to je cokoladu mmf...recept mam odtial a robilo sa s nou vyborne
http://tortyodmamy.sme.sk/node/99341

evala777
27. apr 2013

moja tohotýždňová robota.... 😉

lawli
27. apr 2013

moja dnešná...kúštik sladkej erotiky 😀 😀 😀 😀

maya30
27. apr 2013

@pristela ach dievca, ty si neskutocna 😲 nadherne vsetky, neviem sa rozhodnut ktora je naj 🙂 prosim ta tie tenke akoze vyhonky, to je vsetko len klasika drotik niecim omotany ?